Dolar : Alış : 7.3985 / Satış : 7.4118
Euro : Alış : 9.0044 / Satış : 9.0206
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya13°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11113 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Kadrolar Buluştu

05 Nisan 2016 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AK Kadrolar Buluştu
AK Kadrolar Buluştu

AK Kadrolar Buluştu

Dünden Bugüne AK Parti Vefa Yemeğinde konuşan Başkan Kılıç, “AK Parti, her dönemde olduğu gibi vefanın partisidir. Birlikte çay içtiğimiz, ekmeğimizi bölüştüğümüz ve millete hizmet yolunda mücadele ettiğimiz bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.” dedi.

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı, kuruluşundan bu yana farklı görevlerde bulunmuş olan üyeleri ile ‘Dünden Bugüne AK Parti Vefa Yemeği’ adıyla düzenlediği programda bir araya geldi. Erenler Kültür Merkezinde düzenlenen programa İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, eski Milletvekilleri Ali İnci ve Recep Yıldırım, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, AK Parti Sakarya Kurucuları, İlçe Belediye Başkanlarının tamamı, AK Parti İlçe Teşkilat Başkanları, Eski Belde ve Belediye Başkanlarının yanı sıra AK Parti’de görevlerde bulunmuş çok sayıda davetli katıldı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ün yoğun programları dolayısıyla katılamadıkları için telgrafla selam gönderdiği programda Nehirkent Eski Belde Başkanı Şaban İkiz, Çaybaşı Yeniköy eski Belde-Belediye Başkanı Osman Aydın, Karasu eski İlçe Başkanı Tuna Eren, Akyazı eski Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, AK Parti İl Kurucularından Ömer Özkan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Meral Özel, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, eski Milletvekilleri Recep Yıldırım ve Ali İnci, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu birlik ve beraberlik konuşmalarını gerçekleştirdiler.

“Başarıyı Hizmet Erleri Getirdi”

Dünden Bugüne AK Parti Vefa Yemeğinde konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, “AK Kadrolar olarak yola ilk çıktığımızda çok zorlu süreçlerden geçmiştik. Bugünlerin hayalini kurarak gece gündüz demeden mücadele ettik. Partimizin adını bilen yoktu ama ‘Tayyip’ dediğinizde vatandaşlarımızın yüzünde güller açıyordu. Cumhurbaşkanımıza muhtar olamaz dediler; ancak biz muhtar değil başbakan, cumhurbaşkanı yapacağız dedik ve hamdolsun emeklerimiz meyvesini verdi. Bu başarıya salonda bulunan hizmet erleri ile birlikte ulaştık. Mücadeleye başladığımızdan bugüne 15 yıl geçti. Aramızdan vefat eden arkadaşlar da oldu. Hepsinin mekanı cennet olsun.” dedi.

“AK Parti Vefanın Partisidir”

AK Parti teşkilatlarının her dönemde birlik olduğunu vurgulayan Başkan Kılıç, “Siyaset iki unsurdan oluşur; vefa ve vizyon. AK Parti, her dönemde olduğu gibi vefanın partisidir. Birlikte çay içtiğimiz, ekmeğimizi bölüştüğümüz ve millete hizmet yolunda mücadele ettiğimiz bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Partimiz, misyonu ve vizyonu itibarıyla sadece bir kesimin değil, tüm Türkiye’nin partisi olmuştur, olmaya da devam edecektir. Bu güzel geceye katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Fevzi Kılıç, konuşmasının son bölümünde bu tür buluşmaların artık geleneksel hale getirileceğini belirtti. Konuşmanın ardından AK Parti ailesi hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi ve program sona erdi.1DSC_0006DSC_0016DSC_0020DSC_0021DSC_0038DSC_0753DSC_0833DSC_0918DSC_0969DSC_9878DSC_9884DSC_9915DSC_9981DSC_9987

YORUMLAR