- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Hendek Bayramlaştı

02 Eylül 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AK Hendek Bayramlaştı
AK Hendek Bayramlaştı

AK Hendek Bayramlaştı

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı’nın Kurban Bayramı bayramlaşma programı parti binası önünde gerçekleşti.

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı bayramlaşma programını parti binası önünde yaptı. Programa Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci,   Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci ve yönetimleri, mahalle temsilcileri, muhtarlar, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Yoğun katılımla gerçekleşen bayramlaşma programında partililer uzun kuyruklar oluşturarak bayramlaştı.

Dünya mazlumlarının tek umudu Türkiye Cumhuriyeti ve Cumhurbaşkanımızdır

Bayramlaşma sonrası parti binasına geçildi. AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, bir konuşma yaparak “ Dünya mazlumlarının tek umudu Türkiye Cumhuriyeti ve Cumhurbaşkanımızdır. Allah Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin. Bizler de Cumhurbaşkanımızı daha güçlü duruma getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bayramınızı kutluyor ve nice bayramlara hep birlikte girmeyi diliyorum “ dedi.

Bizler kurban etmeye değil, kurban olmaya geldik

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü de konuşmasında “ Yapmış olduğunuz görev ve almış olduğunuz sorumluluklar, Cumhurbaşkanımıza verilen bir destektir. Birlik ve beraberliğimizi sağladıkça, ilimizde, ülkemizde ve Dünya’da bu ses getirecektir. Bizler kurban etmeye değil, kurban olmaya geldik “ diyerek, herkesin bayramını kutladı.

Birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi ortaya koymamız lazım

25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci de bir konuşma yaparak “ Dünyada ezilen Müslüman kardeşlerimiz var, bu doğrultuda birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi ortaya koymamız lazım. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun “ diyerek, partililerin Kurban Bayramını kutladı.

Hendek her zaman farkını gösteren bir ilçe olmuştur

Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün de “ Beraberce ülkemizi daha güzel günlere götürmeye azmetmemiz lazım. Hendek’i yıllardır bu kadrolar yönetiyor. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza eder, iyi işler yapmaya devam edersek bundan sonraki dönemlerde de iyi şeyler yapmaya devam ederiz. Verdiğimiz sözleri tutmaya devam ediyor, gece gündüz çalışıyoruz. Hep birlikte mücadelemize devam edeceğiz. Durmak yok yola devam. Çok çalışacağız, Hendek her zaman farkını gösteren bir ilçe olmuştur. Kurban Bayramınızı kutluyor, birlik ve beraberlik içerisinde daha nice bayramlar geçirmenizi diliyorum “ dedi.

Konuşmaların ardından bayramlaşma programı sona erdi.

 

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar