- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Aile Eğitimlerine kayıtlar başlıyor

04 Şubat 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Aile Eğitimlerine kayıtlar başlıyor
Aile Eğitimlerine kayıtlar başlıyor

Aile Eğitimlerine kayıtlar başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Aile Eğitimi Kurslarına kayıtlar 5 Şubat Pazartesi günü başlıyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Aile Eğitimleri ile aile bireylerinin çocuklar üzerindeki etkisinden yola çıkarak daha bilinçli ebeveynler olmalarına katkı sağlamalarını hedefliyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Aile Eğitimi Kurslarına kayıtlar başlıyor. Kayıtların 5 Şubat Pazartesi günü başlayıp 19 Şubat Pazartesi günü son bulacağını belirten Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, yeni dönem eğitim programlarına tüm vatandaşları davet etti.

Daha bilinçli ebeveynler

Kurs programı ile ilgili açıklamalarda bulunan Yüce, “Aile Eğitimi programımız kapsamında 3- 6 yaş,    7 – 11 yaş ve 12 – 18 yaş arasındaki çocukların yetiştirilmesi konusunda velilerimize eğitimler verilecek. Aile Eğitimleri ile aile bireylerinin çocuklar üzerindeki etkisinden yola çıkarak daha bilinçli ebeveynler olmalarına katkı sağlamalarını hedefliyoruz.  Aile Eğitimleri bireysel anlamda, kişilerin bugünkü ve gelecekteki rollerinde rehber olmak, birey ve ailelerin yeni koşullara uyum sağlamasını kolaylaştırmak gibi çeşitli konularda gerekli bilgi ve becerileri kazandırmayı da amaç edinilmiştir” dedi.

Detaylı bilgi için

Yüce açıklamalarını şöyle sürdürdü; “Aile Eğitimi Kursları Adapazarı Sosyal Gelişim Merkezinde; Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri sabah 09.00 ve 13.00 saatleri arasında öğleden sonra ise 14.00 ve 17.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Aile Eğitimlerine kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımız 444 40 54 (3714) dâhili numarasını arayarak bize ulaşabilirler. Detaylı bilgi almak isteyen hemşerilerimizi ise merkezimize bekliyoruz.”

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar