Dolar : Alış : 7.5096 / Satış : 7.5231
Euro : Alış : 8.9643 / Satış : 8.9804
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11350 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ahmet Acar Kaymakam Ahmet Odabaş onuruna yemek verdi

23 Aralık 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Ahmet Acar Kaymakam Ahmet Odabaş onuruna yemek verdi
Ahmet Acar Kaymakam Ahmet Odabaş onuruna yemek verdi

Başkandan Kaymakama veda yemeği

Kocaali Kaymakamlığından Mardin Kızıltepe Kaymakamlığına atanan Ahmet Odabaş onuruna veda yemeği düzenlendi.

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar`ın Kaymakam Ahmet Odabaş onuruna verdiği yemeğe Eski Belediye Başkanları, daire amirleri, memurlar ve muhtarlar katıldı.

Belediye Başkanı Ahmet Acar, yaptığı konuşmada;  “Sayın Kaymakamımız Kocaali için elinden gelen gayreti gösterdi. Uyum içinde çalışmalarımızı yürüttük. Bundan sonraki görev yerlerindeki çalışmalarında başarılar dilerim. Yeni görevinin de hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim” dedi.

Kaymakam Ahmet Odabaş, yaptığı konuşmada; “Kocaali Sakarya`nın şirin bir ilçesi. Burada görev yapmaktan, sizlerle birlikte olmaktan onur ve gurur duydum. Bizler kamu çalışanıyız. Nerede görev verilirse orada seve seve çalışırız. Görev yaptığımız süre içerisinde hep birlikte Kocaali ve Kocaalililer için bir şey yapma gayreti içinde olduk. Hepinize teşekkür ediyorum. Gelecek kaymakam arkadaşımızla da uyum içinde çalışacaksınız biliyorum. Hepinize teşekkürlerimi sunar, başarılar dilerim” dedi.

Ahmet ODABAŞ  Kocaali Kaymakamı

Ahmet ODABAŞ, 1975 yılında Adana’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara ve Mersin’de tamamladıktan sonra 1997 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.

2000 yılı Mayıs ayı içerisinde Adıyaman Kaymakam adayı olarak mesleğe başlayan ODABAŞ sırasıyla Kastamonu Hanönü, Konya Derebucak Kaymakam vekillikleri görevlerinde bulundu. Milli Güvenlik Akademesi 49.dönem kursuna katılarak İngiltere’nin Xeter şehrinde 6 ay müddetle yabancı dil eğitimi aldı.

2003 yılı Nisan ayında Konya Emirgazi ilçesine Kaymakam olarak atanan ODABAŞ, Şanlıurfa Halfeti Kaymakamlığı, Yozgat Çekerek Kaymakamlığı, Bingöl Vali Yardımcılığı, Tokat Almus Kaymakamlığı görevlerini yaptıktan sonra, 06/08/2012 tarih ve 2012-473 sayılı müşterek kararname ile ilçemiz Kaymakamlığına atanarak 04/09/2012 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır.    Kaymakam Ahmet ODABAŞ evli ve 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar