Dolar : Alış : 8.0574 / Satış : 8.0719
Euro : Alış : 9.6524 / Satış : 9.6698
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya23°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11808 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AGDAŞ Sertifikalı İç Tesisat Firma Toplantısı Düzenledi

14 Mart 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AGDAŞ Sertifikalı İç Tesisat Firma Toplantısı Düzenledi
AGDAŞ Sertifikalı İç Tesisat Firma Toplantısı Düzenledi

AGDAŞ Sertifikalı İç Tesisat Firma Toplantısı Düzenledi

Sertifikalı iç tesisat firma toplantısı AGDAŞ konferans salonunda 10 Mart Cuma günü düzenlendi. Toplantıda 2016 yılının değerlendirmesi yapıldı, gaz kullanıcısı güvenliği için dikkat edilmesi gereken konular paylaşıldı. Ayrıca firma performansları değerlendirilerek 2016 yılında en iyi performans gösteren üç firma ödüllendirildi.

AGDAŞ konferans salonunda düzenlenen sertifikalı iç tesisat firma toplantısı 10 Mart 2017 tarihinde firma temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. Toplantıya katılan firma yetkililerinin düşünce ve önerilerini dinleyen AGDAŞ yöneticileri, kendi istek ve önerilerini de firma yetkilerine iletti. AGDAŞ Genel Müdürü Sn. Kenan DEMİR toplantıya katılan tüm firmalara teşekkür etti. Ele ele vererek Sakarya’da temiz havanın güvencesi olduklarını söyledi. Kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam edeceklerini bu kapsamda iç tesisat firmalarının en önemli paydaşları olduğunu vurguladı. Bugüne kadar kazanılan başarıların hep birlikte kazanıldığını söyledi. 208 Binden (BBS) fazla  aboneleri olduğunu gerek çağrı merkezi, gerek acil ekip personeliyle müşterileri en iyi hizmeti sunduklarını belirtti. Sektörde yaşanan sorunlara değinen Kenan DEMİR zorlukların birlikte hareket edilmesi halinde daha kolay aşılacağını belirtti.

Doğal Gaz, En Çevreci ve Ucuz Yakıttır

AGDAŞ ve ERDEM Holding tanıtım filmi gösterimi ile başlayan toplantıda firmaların 2016 yılı performans değerlendirmeleri yapıldı. Firmalara yeni uygulamalarla ilgili bilgi verildi. 7. Meslek komitesi başkanı Doğan ÇATALBAŞ firmaların AGDAŞ’tan taleplerini iletti. Toplantının ikinci kısmında ise; karşılık paylaşımların yanı sıra geliştirmeye açık yönlerin belirlenerek “Nasıl daha iyi hizmet veririz” sorusunun cevabını bulmak için firmalar ile karşılıklı görüş alış verişi yapıldı. Yapılan açıklamada yetkili firmalarının AGDAŞ’ın en önemli paydaşları olduğunu, daha iyi hizmet vermek için kanun ve yönetmeliklere uygun hareket etmeleri gerektiği vurgulandı. Hedeflerinin kaliteli hizmet vererek, diğer yakıt türlerine göre daha çevreci ve güvenli olan doğal gazın kullanımı yaygınlaştırmak olduğu bilgisi verildi.

2016 Y ılın da en iyi firma performansı Lonca Doğalgazdan

2016 yılı iç tesisat firmaları performans değerlendirme sistemine göre Lonca Doğalgaz’a birincilik, ÜÇAY Mühendisliğe ikincilik, Bilgen Doğalgaz Mühendisliğe de üçüncülük ödülleri verildi. Talep özeti ve firma randevu talep ekranındaki iyileştirme önerileriyle sistem geliştirmelerine için vermiş olduğu öneriden dolayı Detay Isı’dan  Gökhan Dedeoğlu’na durumsal ödül verildi. Ayrıca Semgaz’dan Cihan Okur, Isınet’ten İsa Çalışkan, Ecoterm’den Ertan Kırsever’e proje onay kontrollerinde gösterdikleri üstün performanstan dolayı ödüllendirildi. Tesisat kontrol kategorisinde ise; Üçay Mühendislik’den  Emre Küçükşahin, Uyar Mühendislik İbrahim Uyar ve Lonca Doğalgazdan Turgut Uludağ gösterdikleri üstün performanstan dolayı ödüllendirildi. Çekilen hatıra fotoğrafının ardında toplantı sona erdi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar