Dolar : Alış : 7.3985 / Satış : 7.4118
Euro : Alış : 9.0044 / Satış : 9.0206
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya16°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11116 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AGDAŞ Pazarlama Ekipleri Sakarya’yı Geziyor!

13 Haziran 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AGDAŞ Pazarlama Ekipleri Sakarya’yı Geziyor!
AGDAŞ Pazarlama Ekipleri Sakarya’yı Geziyor!

AGDAŞ Pazarlama Ekipleri Sakarya’yı Geziyor!

AGDAŞ 2016 yılında başlattığı ‘Doğal Gaz Kullanıyorum, Konforlu Yaşıyorum’ kampanyası kapsamında pazarlama çalışmalarına hız verdi.

Ev Ziyaretleriyle Doğal Gaz Anlatılıyor

Her yıl çeşitli pazarlama içerikleri hazırlayan AGDAŞ, 2016 yılında doğal gazın insan yaşamına sağladığı konfor ve yaşadığımız çevreye sağladığı temizlik üzerine vurgu yapacak. ‘Sakarya’da Temiz Havanın Güvencesi…’ sloganıyla Sakarya’ya doğal gaz arzı sağlayan AGDAŞ, kampanya dönemlerinde oluşturduğu pazarlama ekipleriyle, doğal gazın aile bütçesine ve çevreye olan katkısıyla ilgili doğal gaz bilinci oluşturuyor.

Doğal gazla ilgili eğitim aşamasından geçen ekip üyeleri, belirlenen adreslere giderek kampanya detaylarını paylaşıp, doğal gaz hakkında bilgilendirmelerde bulunuyor. AGDAŞ’ın pazarlaması stratejilerini yöneten Faruk GÜRPINAR ekip faaliyetlerine yönelik; “Biz şehirde doğal gaz kullanıcı sayısını artırmayı hedeflerken, abonelerimizde doğal gaz bilinci oluşturmayı da hedefliyoruz. Konularındaki uzman ekiplerimiz şehir sakinlerini evlerinde ziyaret ediyor ve gerek kampanyamızla ilgili gerekse doğal gazın kullanım yöntemleri konusunda bilgilendirme yapıyorlar.dedi.

Mobil Vezne ile Pazarlamaya Destek

2016 yılına ait kampanya kapsamında çeşitli ilçe ve mahallede pazarlama faaliyetleri gerçekleştiren AGDAŞ pazarlama ekiplerine, vatandaşların abonelik merkezine gelmeden bulundukları yerde abonelik işlemi yapmalarını sağlayan AGDAŞ Mobil Vezne aracı da eşlik ediyor.

agdas1

Acil Durumlar Hakkında Bilgilendirme Yapılıyor

AGDAŞ’ın pazarlama ekipleri ziyaret esnasında sadece kampanya hakkında bilgilendirme yapmakla kalmıyor acil durumlarda can ve mal güvenliği açısından büyük önem taşıyan ‘acil durumlarda yapılması gerekenler’ hakkında vatandaşlara bilgiler de aktarıyor. Bilindiği üzere doğal gazla ilgili acil bir durum söz konusu olduğunda ya da herhangi bir gaz kokusu algıladığında 187 numaralı telefondan AGDAŞ Doğal Gaz Acil’e ihbarda bulunulması gerekiyor.

AGDAŞ
Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş.


21 Aralık 1993′ de Adapazarı belediyesinin en büyük hissedarı olarak kurulan Agdaş belediyenin maddi imkansızlıklarına rağmen camili bölgesinde yatırımlarını tamamlamıştır.

Eylül 2001′ de belediye hisselerinin büyük kısmını özel bir şirkete devrederek özelleştirme yolunda ilk ciddi adım atılmıştır. fakat buna rağmen yatırım planları istenilen seviyede gerçekleştirilememiş ve nisan 2003 Erdem Holding çoğunluk hisseleri alarak faaliyetlere hız kazandırmıştır. 

Sermayesi 11 trilyon tl. olan Agdaş 29 mayıs 2003 şehir içi dağıtım projesinin temelini atmış ve planlananın çok ötesinde bir gerçekleşme ile 29 ekim 2003′ de yatırım yapılan bölgelere gaz vermeyi planlamış ve başarmıştır. Agdaş, cumhuriyetimizin 80.yıldönümüne rast gelen 29 ekim 2003 tarihinde yatırım yapılan bölgelere, gaz verilmeye başlanmıştır. Epdk’dan 30 yıl süresince şehir içi gaz dağıtım lisansına da sahiptir.

 

YORUMLAR

İlgili Terimler : ,

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar