- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11134 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Adapazarı’nda 33 Mahalle asfaltlanacak

13 Nisan 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Adapazarı’nda 33 Mahalle asfaltlanacak
Adapazarı’nda 33 Mahalle asfaltlanacak

Adapazarı’nda 33 Mahalle asfaltlanacak

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatının haftalık olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Adapazarı Belediyesi’nin asfalt çalışmaları ve düzenlemeleriyle ilgili olarak yapılan sunumla gerçekleştirildi.

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı bu hafta Adapazarı Belediyesinin önümüzdeki günlerde başlayacağı asfalt çalışmaları ve mahallelerdeki düzenlemelerle ilgili İlçe yönetim kurulu üyelerinin bilgilendirilmesiyle gerçekleştirildi. İlçe Yönetim Kurulu toplantısına Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm, Fen işleri Müdürü Derya Dinçer,  Meclis üyeleri; Ali Kasım Aksoy, Selçuk Başyazıcı, Evren Çakırsoy, Yusuf Gökdemir, Nazif Keskin’in katılımıyla gerçekleşti.

Kaldırımlar ve sokaklar yenilenecek

Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm, 33 Mahalleyi kapsayacak olan asfalt çalışmaları ve merkez mahallelerdeki tretuvar çalışmaları hakkında sunum yaparak İlçe Başkanı Mustafa Ak’ı ve yönetim kurulu üyelerini bilgilendirdi. Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm “ İlçemizin merkez mahallerinde kaldırımlar ve sokaklarda yeniden düzenlemeler yaparak şehir merkezimizin estetiğine katkı sağlayacağız. Cumhuriyet Mahallesi, Eski reji sokağı, Eski hendek caddesi, Şal sokakta hem asfalt hem de tretuvar çalışmaları gerçekleştireceğiz. Ayrıca sorumluluğumuzda bulunan 33 mahallede asfalt çalışmaları yapılacak. Bu 33 mahalle içerisinde yer alan 18 Mahallenin bütün sokakları yeniden asfaltlanacak, kalan 15 mahallede ise lokal olarak çalışmalarımız devam edecek” dedi.

ADAPAZARI

Başkan Ak teşekkür etti

İlçe Başkanı Mustafa Ak, bilgilendirme için Başkan Vekili Erol Aydın’a, sunumları için Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm’e teşekkür ederek şunları söyledi. Başkan Ak “Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak, çalışmalarımızı gece gündüz demeden devam ettiriyoruz. Mahalle ziyaretlerimiz sırasında bizlere iletilen sorunları not alıyor, belediyelerde ilgili birimlere sorunların çözülmesi için iletiyor, takibini yapıyoruz. Büyükşehir Belediyemizin Ana Caddeler üzerindeki çalışmalarıyla birlikte Adapazarı Belediyemiz 33 Mahallede gerçekleştireceği asfalt ve şehir estetiğine katkı sağlayacak düzenlemelerle vatandaşımızın yaşam kalitesinin yanında yaşanabilir bir şehir olmasına katkı yapacaktır” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar