Dolar : Alış : 7.3391 / Satış : 7.3524
Euro : Alış : 8.8679 / Satış : 8.8839
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya13°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11329 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi genel kurula gidecek!

13 Kasım 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi genel kurula gidecek!
Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi  genel kurula gidecek!

Ahmet Aya; ‘Kararı çiftçi vermeli’

 APEK genel kurula gidecek!

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) yönetim kurulu başkanlığı görevinden, bir takım ayak oyunları ile alındığını ileri süren Ahmet Aya, en kısa zamanda APEK’i genel kurula götüreceğini belirterek, “Çiftçilerimiz bu oyunu bozacak” dedi.

DİK DURUŞUMUZ RAHATSIZ ETTİ

APEK’in 3 dönemdir yapılan genel kurulunda, kooperatif ortakları çiftçilerin hür iradesi ile başkan seçildiğinin altını çizen Ahmet Aya, yaptığı yazılı açıklamada şu sözlere yer verdi:

 “Görevde olduğum sürece daima çiftçilerimizin hak ve menfaatlerini gözettim. Hiç kimseden çekinmedim, daima doğru olanı yapmak için gayret sarf ettim. Buna tüm Sakarya şahittir. Tabi bizim bu dik duruşumuz, çiftçilerimizin hak ve menfaatleri doğrultusunda görevimizi yapıyor olmak, birilerini rahatsız etti. Ve maalesef bundan rahatsız olanlarla işbirliği yapanlar, kanunlardaki bazı boşlukları kullanarak yönetim değişikliğine gitti.”

aya1

ÇİFTÇİLERİMİZE SAYGISIZLIK

“Yapılan bu olay, başta hür iradeleri ile beni bu göreve getiren değerli çiftçilerimize, ortaklarımıza büyük bir saygısızlıktır. Çiftçilerimiz bu saygısızlığın, yapılan ayak oyununun hesabını genel kurulda soracaktır. En yakın zamanda APEK’i genel kurula götüreceğim. Desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli çiftçilerimizin, ortaklarımızın yine stadyumu dolduracaklarına ve hür iradeleri ile yanımda olacaklarına inancım tamdır. Çünkü onlarda bilmektedir ki ben her daim onlarla birlikte hareket ettim.”

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar