- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Adapazarı Belediye Off-Road TEAM kupayı Başkan Dişli’ye verdi

25 Mayıs 2018 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Adapazarı Belediye Off-Road TEAM kupayı Başkan Dişli’ye verdi
Adapazarı Belediye Off-Road TEAM kupayı Başkan Dişli’ye verdi

Adapazarı Off-Road Ankara’da da birinci oldu

Adapazarı Belediyesi ve Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü katkılarıyla, 21-22 Nisan’da ilimizde düzenlenen Türkiye Offroad 1.ayak yarışının şampiyonu olan Adapazarı Belediyesi Off-Road TİME Ankara’da yapılan ikinci ayak yarışlarında da birinciliği aldı.

Türkiye Offroad’un Ankara’da düzenlenen 2.ayak yarışında birinci olan Adapazarı Belediyesi Off-Road Time takımı ve 54 Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Bilal Bakan ve Takım Direktörü Nurcan Barçın Şatır, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret ederek kupayı Başkan Dişli’ye teslim etti. Başkan Dişli’nin Sakarya’da düzenlenen yarışlarda da kendilerine her zaman destek olduğunu ifade eden 54 Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Bilal Bakan, “Başkanımızın Off-Road sporuna olan ilgisi bize daha güç katıyor. Bize bu yarışlarda en büyük desteği veren Adapazarı Belediye Başkanımız Sayın Süleyman Dişli’ye çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

Başkan Dişli, “Biz Adapazarı Belediyesi olarak sporun her dalına destek vermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda Adapazarı’ndan yarışmaya katılan sporcuların içerisine belediyeden de bir ekibi dâhil etmiş bulunuyoruz. Son yıllarda vatandaşlarımızın da büyük ilgisini çeken Otomobil sporlarına olan desteğimiz devam edecektir. Temennim tüm yarışlarda olduğu gibi yarışların centilmenlik içinde geçmesi ve otomobil tutkunlarına keyifli anlar yaşatmasıdır. Ankara’da başarılı olan ekibimiz Adapazarı Belediyesi Off-Road TEAM’ı tebrik ediyor ve gelecek yarışlarda başarılarının devamını diliyorum.”dedi.

Adapazarı Belediyesi Off-Road TEAM araç sürücüleri, birinci araçta Gökhan Göç-Ergün Şatır, ikinci araçta Mehmet Cevdet Durdu- Aydemir Uzun, üçüncü araçta Erdoğan Kovancı- Ahmet Karaca bulunuyor. 7 ayaktan oluşan Türkiye Offroad yarışlarında 5.ayak daha yapılacak.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar