- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Abidin BİRİNCİ, Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümünü kutladı

09 Nisan 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Abidin BİRİNCİ, Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümünü kutladı
Abidin BİRİNCİ, Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümünü kutladı

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Abidin BİRİNCİ, Türk Polis Teşkilatının 173’üncü kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Birinci, “Toplumda, huzur ve güven ortamının tesis edilmesinin yanı sıra, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suç işlenmesini önleyici tedbirlerin alınması ve olayların aydınlatılarak faillerin adalete teslim edilmesi, polislerimiz tarafından gerçekleştirilen önemli görevler arasında yer almaktadır. 1845 yılında kurulan ve bugüne kadar güvenlik ve düzeni sağlamakla görevli polis teşkilatı, çok zor çalışma koşullarına rağmen, görevlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmişler ve gerçekleştirmeye devam etmektedirler.

Bu duygu ve düşüncelerle canları pahasına fedakarca hizmet veren kahraman Emniyet teşkilatımızın 173’üncü kuruluş yıl dönümü münasebetiyle şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad eder, görev başında olan teşkilat mensuplarına hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, aileleriyle birlikte sağlıklı ve uzun ömür dilerim.” dedi.

 

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar