Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya7°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11081 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Abdi İbrahim’in Kurumsal İletişim Direktörü Elif Elkin Oldu

13 Haziran 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Abdi İbrahim’in Kurumsal İletişim Direktörü Elif Elkin Oldu
Abdi İbrahim’in Kurumsal İletişim Direktörü Elif Elkin Oldu

Uluslararası bir marka olma yolunda yenilikçi ürün ve hizmetleri; cesur ve öncü girişimleriyle dokunduğu hayatları iyileştirmek için 1912 yılından bu yana tutkuyla çalışan Abdi İbrahim, 2020 hedefleri doğrultusunda ve kurumsal stratejik öncelikleri çerçevesinde yönetim kadrolarını yapılandırıyor. 

Abdi İbrahim bünyesinde İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Elif Elkin, strateji ofisi ve kurumsal iletişim sorumluluğunu üstlenmek üzere, Kurumsal İletişim Direktörü olarak atandı.

Elif_Elkin_

Türk İlaç sektörünün lider firması Abdi İbrahim’de 2009 yılından bu yana sırasıyla Satış & Pazarlama Bölüm Müdürü, İş Geliştirme Müdürü ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Elif Elkin, şirketin 2020 hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilen organizasyonel değişiklik ile strateji ofisi ve kurumsal İletişim sorumluluğunu üstlenmek üzere, Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne getirildi.

Robert Kolej mezunu olan Elif Elkin, ardından Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde kimya eğitimini tamamladı. Elkin, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yüksek lisans yaptı. Profesyonel kariyerine Dışbank’ta Proje Yönetimi Bölümü’nde başlayan Elif Elkin, 2001 yılında Deva İlaç bünyesinde Ürün Müdürü olarak ilaç sektörüne adım attı. Elkin, bugün Eastpharma yapısı altında olan Deva İlaç’ta çeşitli satış ve pazarlama pozisyonlarında görev aldıktan sonra Saba İlaç’ın da Eastpharma Grubu’na dahil olması ile 2007 yılında Saba İlaç Genel Müdürü olarak atandı

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar