Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11855 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

28 Şubat’ın Tek Mağduru Saadet Partisidir

04 Mart 2018 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»28 Şubat’ın Tek Mağduru Saadet Partisidir
28 Şubat’ın Tek Mağduru Saadet Partisidir

28 Şubat’ın Tek Mağduru Saadet Partisidir

Saadet Partisi Geyve İlçe Başkanı Fikret Özer 28 Şubat ve ERBAKAN Haftası dolayısıyla yaptığı basın açıklamasında gündeme ilişkin birçok konuda önemli değerlendirmede bulundu. 
Milli Görüş Lideri Prf.Dr. Necmettin Erbakan’ın ahirete hicretin 7.yılında kendilerini rahmet ve minnetle andıklarını söyleyen Fikret Özer,Erbakan Hoca’nın Türkiye’nin milli ve manevi kalkınmasına öncülük eden, İslam dünyasına ufuk açan ve yön veren bir lider olduğunu söyledi.

Özer, ” Erbakan Hoca Kurtuluş reçetesini Saadet Partisine bırakmıştır”dedi.

Merhum Hoca’mız hakkın hakim olması için büyük bir mücadele verdi. Onun bu mücadelesine ümmet şahit oldu. Erbakan Hoca’mız bıkmadan, usanmadan yürüdü ve bizlere de yürümemiz gereken bir yol bıraktı. Rabbimize hamd ediyoruz ki liderimizin bıraktığı yolda, ilk günkü heyecanımızla, büyük bir aşkla Erbakan Hoca’mızın yürüdüğü gibi; sağa sola sapmadan, taviz vermeden, kınayıcıların kınamasına aldırış etmeden yürüyoruz.

NECMETTİN ERBAKAN, KURTULUŞ REÇETESİ OLARAK SAADET PARTİSİNİ BIRAKMIŞTIR!

Özellikle son zamanlarda, “Ahhh Hoca olsaydı.” “Ahh Hoca’nın kıymeti bilinmedi.” tarzı ifadelerle Erbakan Hoca’nın haklılığı üzerinden bir söylem geliştirilmeye başlandı. Hatta bu söylemi kullanan bazı şahıslar o kadar ileriye gittiler ki; Erbakan Hoca’mızın “Kurtuluşun tek adresi” olarak tanımladığı Saadet Partimize yakışıksız iddialarda bulundular. Şunu ifade edelim ki; Erbakan Hoca’mız kendisi üzerinden çıkar devşirebilecek olanları adeta görmüşçesine; Saadet Partisinin başına geçmiş ve Saadet Partisinin Genel Başkanı olarak vefat etmiştir. Yine o, “Kurtuluş kapısını Saadet Partisi tutmuştur.” diyerek insanları Saadet Partisine yönlendirmiş, diğer partilerden beri olduğunu açıkça söylemiştir.
Erbakan Hoca’mızın şu sözünü iyi kavramalıyız: ” Türkiye’de iki parti vardır ; Milli Görüş ( Saadet Partisi) ve diğerleri.”
Bu cümlenin ne kadar doğru olduğu, milli görüş taklitciliği yapanların bile iktidarları döneminde uyguladıkları politikalar ile diğerlerinden bir farkı olmadığı görülmüştür.

Evet! Bugün Erbakan Hoca’mızın yolundan giderek, onun idealine hizmet eden bir tek parti vardır. O da Saadet Partisidir. Erbakan Hoca’yı kuru kuru sevdiğini söylemek, onun haklılığını ifade etmek yeterli değildir. Sevgilerinde samimi olanların, Erbakan Hoca’nın işaret ettiği yoldan yürümeleri gerekmektedir. Bu da ancak Milli Görüşçü, Saadet Partili olmakla gerçekleşecektir. Hoca’yı sevdiğini söyleyenler; vakti zamanında Hoca’dan ayrılarak ona düşman olanlarla çalışmadılar mı? Erbakan Hoca’ya ve onun sadık talebelerine; 28 Şubat’ta en büyük zulümleri yapanları ödüllendirmediler mi? 5’li çete ile kol kola girmediler mi? Bu nasıl bir sevgi anlayışıdır? 27 Şubat Erbakancılarına ihtiyacımız yoktur. Eğer yürekleri yetiyorsa Hoca’nın yolunu adım adım izlesinler.
– Ahlak ve maneviyat öncelik desinler
-Ağır sanayi desinler,
-İslam Birliği desinler.
-Avrupa Birliği, Haçlı birliğidir desinler.
-Faizsiz ekonomi desinler.
Biz de samimiyetlerine inanalım. Aksi halde, sevdiklerini sadece sözle belirttikleri Erbakan Hoca’nın kemiklerini sızlatmaya devam edeceklerdir.

28 ŞUBAT’IN TEK MAĞDURU SAADET PARTİSİDİR
21.yılında 28 Şubat postmodern darbesine de değinen Fikret Özer,
Ne irtica, ne şu,ne bu.28 şubatın 2 temel sebebi vardır. Biri, rantiyecilere giden hortumun kesilerek,milletin hakkının millete aktarılması.diğeri ise D-8’lerin kurulmalıdır.Birincisi,içerideki işbirlikçi rantiyeyi,diğeri de dışarıdaki emperyalistleri rahatsız etmiştir.
28 Şubat’ın çok ağır ve ahlaksız siyasi ve ekonomik sonuçları olmuştur.
28 Şubat ile bu ülkenin, bu milletin geleceği çalınmıştır. Çalışanın emeği,fakir fukaranın ekmeği çalınmıştır. Topyekün bir milletin umudu,gelecek hayalleri çalınmıştır.
28 Şubat darbesinin siyasi sonuçlarından çok,ekonomik sonuçlarının ağır olduğunu belirten Fikret Özer,
– İrtica yaygarası altında 4’ü kamu 22’si özel banka olmak üzere 26 bankanın içi boşaltılmıştır. Sadece bu soygunun ülkemize maliyeti 50 milyar doların üzerindedir.
28 Şubat’ın ekonomik bedellerini ; SEKA’ları,TEKEL’i,TELEKOM’u,TÜPRAŞ’ı, PETKİM’i,119 anonim şirketi,216 kamu işletmesini,onlarca Limanı,tersanede satarak ödedik.Yetmedi, elde kalan son fabrikaları,14 şeker fabrikasını da satılığa çıkarttık.
Esasen 28 Şubat’ın tek mağduru vardır. O da Saadet partisidir. 28 Şubat’ı kullanarak iktidar olanlar; daha sonradan 28 Şubatçılarla birlikte yürümüştür.
28 Şubat ile hesaplaşıyoruz,Erbakan Hoca’nın yolundan gidiyoruz diyenler kimseyi kandıramaz.
28 Şubat ile hesaplaşmak;
– Bir gecede bankalardan 50 milyar doları hortumlayanların yakasına yapışmak ile olur.
28 Şubat ile hesaplaşmak;
– 1 yılda bütçeden faize 72 milyar TL ödeyerek değil,Erbakan gibi 1 yılda denk bütçe yaparak olur.
28 Şubat ile hesaplaşmak;
-ABD ile stratejik ittifaklar,planlar kurarak değil, D-8′ lere sahip çıkmakla olur.
28 Şubat ile hesaplaşmak;
-Şeker fabrikalarını haraç mezat satmakla değil, 14 şeker fabrikası daha yapmakla olur.
28 Şubat ile hesaplaşmak ;
– Emekliyi,asgari ücretliyi,taşeron işçiliği açlığa mahkum etmekle değil; milletin hakkını millete vermekle olur.
28 Şubat’ı kullanarak iktidar olanlar, daha sonradan 28 Şubatçılar ile birlikte yürümüşlerdir.
Erbakan Hoca’ya düşman olan Fetö ile birlikte yürümüşlerdir. Bugün de Fetö ile kendi yolları ayrılmış ve bedelini de millete ödettirmişlerdir. Fetö ile hiçbir irtibatı olmayan insanlar yaftalanmakta, hain ilan edilmektedir. Kendileri de Allah’tan af dileyip milletten de af istemektedir. Ak Parti, zavallı insanlara haksız ithamlarda bulunmaktadır. Ne ile suçlandıklarını bile bilmeyen insanlar daha yargılamadan suçlu ilan edilip,hapse atılmaktadır.Hapiste yatarken yargılama bitiyor ve pardon yanlış yapmışız diyorlar.Güya hak iadesi yapıyorlar,hak iadesi yaptıkları kişinin hayatı bitmiş, hak iadesi yaptıklarını zannediyorlar.Bu meselede daha ciddi olunmalı ve masum insanlara zarar vermekten kaçınılmalıdır. Adalet kamil manada tecelli etmelidir. Zira oluşan mağduriyetler çığ gibi büyümüş ve telafisi imkansız hale getirilmiştir. Fetö ile verilen mücadele bu şekilde olmamalıdır. Binlerce insan Ak Parti eliyle devlete düşman edilmiştir. Tarihten günümüze bu topraklara nefret tohumu ekmek isteyen çok oldu. Başaramadılar. Allah’ın izni ile şimdi de başaramayacaklardır. Milli Görüş – Saadet Partisi mensupları olarak;ülkemizde nefret tohumları değil,barış ve kardeşlik tohumları ekeceğiz. Bu ektiğimiz barış ve kardeşlik tohumlarını yeşertip, dünyanın her yerine yayacağız Allah ‘ın izniyle. 

Vatanımız,milletimiz için mücadele ederken, özellikle de dün gece Afrin’de harekatında şehit düşen mehmetciklerimize Allah’tan rahmet diliyor,şehadetlerinin kabulünü diliyorum. Yakınlarına Allahtan sabırlıklar diliyorum.Milletimizim başı sağolsun

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar