- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

23 Nisan Çocuk Bayramı İlimizde Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»23 Nisan Çocuk Bayramı İlimizde Coşkuyla Kutlandı
23 Nisan Çocuk Bayramı İlimizde Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Çocuk Bayramı İlimizde Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ilimizdeki öğrencilerin yanı sıra, ülkemizden ve yurtdışından gelen öğrencilerin sergiledikleri gösterilerle kutlandı.

Atatürk Spor Salonundaki kutlama törenlerine Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun yanı sıra; Sakarya Milletvekili Zihni Açba, Garnizon ve Tugay Komutanı P. Alb. Mustafa Cüneyt Arıkan,, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Cengiz Yiğit, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, siyasi parti temsilcileri, Gaziler, öğretmen ve öğrenciler ile vatandaşlar  katıldı.

Atatürk Kapalı Spor Salonu önünde öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Vali Balkanlıoğlu, Milli Egemenliğimizin bütün dünyaya ilan edilişinin 98. yıldönümünde çocuklarımıza armağan edilen bu güzel günün Sakarya’da tam bir bayram havasında yaşandığını ifade etti.

Salon içerisinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program, günün anlam ve önemini belirten konuşmalarla devam etti.

Mehteran takımının mini konseri ile ilimizdeki okulların yanı sıra, ülkemizden ve yurtdışından gelen öğrencilerden oluşan halk oyunları ekipleri ile dans gösterileri ayakta alkışlandı.

Törenin sonunda Vali Balkanlıoğlu, gösteri alanına inerek kutlama programında görev alan öğrenciler ve öğretmenleri tebrik etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar