- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

2017 Emitt Fuarı’nda Söğütlü Rüzgarı Esti

31 Ocak 2017 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»2017 Emitt Fuarı’nda Söğütlü Rüzgarı Esti
2017 Emitt Fuarı’nda Söğütlü Rüzgarı Esti

2017 Emitt Fuarı’nda Söğütlü Rüzgarı Esti

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise 5’inci büyük turizm fuarı kimliğini taşıyan 21’inci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) Söğütlü Belediyesi, kurulan stantta pancar pekmezi ve manda sucuğu ile ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

80 ülkeden 5 bin kurumun katıldığı fuarda Söğütlü Belediye standı 5.000 kişi tarafından ziyaret edildi. Bölgenin yöresel yiyeceklerinden olan keşkek ikramı ziyaretçilerden tam not aldı.

EMITT fuarına katılımın Söğütlü’nün tanıtımına büyük katkı sağlayacağını ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Genç, “Söğütlü Belediyesi olarak son yıllarda ilçemizin tanıtımı ve sahip olduğu turizm potansiyelinin harekete geçirilmesi için, yerel, ulusal ve uluslararası birçok organizasyonda yer alıyoruz. Tarihi zenginliklerimizi, coğrafi güzelliklerimizi ve kültür ve yaşamımızı katıldığımız önemli fuarlarda Dünya’ya anlatıyoruz. Dünya’nın en prestijli fuarlarından birisi olan İstanbul EMITT fuarında bizde Söğütlü olarak yerimizi aldık. İlçemizi en iyi şekilde temsil ediyoruz. Bu yılki 21’inci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarını (EMİTT) tertipleyen ve organizasyonun bu kadar başarılı geçmesine vesile olan ekibi tebrik ediyorum” diye konuştu.

sogut4sogut3sogut2sogut1

Fuarda açılan Söğütlü Belediyesi standında katılımcı ve ziyaretçilere, Söğütlü’nün tarihi, kültürel yerleri ve yapılan hizmetler hakkında bilgi aktarımında bulunuldu.Söğütlü ilçesini tanıtan sunum, katalog, broşür ve tanıtım kitapçığı dağıtıldı. Ziyaretçilere ayrıca Söğütlü Belediyesi tarafından bastırılan bardak, ajanda, Türk Bayrağı hediye edilirken, dört gün boyunca standa ilgi hiç azalmadı. Standa gelenler LCD ekrandan Söğütlü’nün tarihi ve turistik mekanlarını, Söğütlü Belediyesi’nin  projelerini tarihi ve doğal güzelliklerini izleme imkanı da buldu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar