Dolar : Alış : 7.3836 / Satış : 7.3969
Euro : Alış : 8.9597 / Satış : 8.9759
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya8°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11102 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı kutlama mesajı

18 Mayıs 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı kutlama mesajı
19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı kutlama mesajı

Mehmet BALCI, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı  kutlama mesajı Balcı Oto Boya Sakarya Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet BALCI , 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı. Türkiye Cumhuriyeti; 19 Mayıs 1919’da başlayan, Yüce Milletimizin tüm fertlerinin göstermiş olduğu topyekûn bir direniş ve bağımsızlık mücadelesi ile meşakkatli bir süreç sonunda kurulduğunu ifade eden Mehmet BALCI, kutlama mesajında; “19 Mayıs 1919 tarihi, Milletimizin adeta yeniden doğduğu kutlu bir gündür ve aziz milletimizin gönlünde çok önemli bir yere sahiptir.

İlk adımı 19 Mayıs 1919’da atılan Milli Mücadele süreci içerisinde Türk Ulusu, Büyük Önder Atatürk’ün önderliğinde başlatılan var olma mücadelesini emsalsiz bir zaferle, uğrunda binlerce şehit vererek sonuçlandırmış, bağımsızlık mücadelesini kazanmıştır.

BALCIBUSADET1

Milli Mücadele’nin başlangıcı olan bu anlamlı gün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türk Gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir. Bugünle yarın arasındaki köprü olan gençliğimiz aydınlık yarınlarımızın ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatıdır. Büyük Önder Atatürk’ün, her şeyden önce ulusal varlığımızı borçlu olduğumuz bugünü gençlere armağan etmesi, Türk Gençliğine olan inancını ve güvenini göstermektedir. Gençlere değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek, kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan milletler, geleceğe güvenle bakabilirler. Türk Gençliği de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ata’ sının emaneti, Cumhuriyetine sahip çıkacak, O’nun gösterdiği hedef olan çağdaş uygarlık düzeyinin aşılması için üstüne düşen görevi yerine getirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm gençlerimizin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Seyit YETİK, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı  kutlama mesajı

Yet-Mak Isı ve Enerji Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Seyit YETİK, 19 MayısAtatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı. Türkiye Cumhuriyeti; 19 Mayıs 1919’da başlayan, Yüce Milletimizin tüm fertlerinin göstermiş olduğu topyekûn bir direniş ve bağımsızlık mücadelesi ile meşakkatli bir süreç sonunda kurulduğunu ifade eden Seyit YETİK, kutlama mesajında; “19 Mayıs 1919 tarihi, Milletimizin adeta yeniden doğduğu kutlu bir gündür ve aziz milletimizin gönlünde çok önemli bir yere sahiptir. İlk adımı 19 Mayıs 1919’da atılan Milli Mücadele süreci içerisinde Türk Ulusu, Büyük Önder Atatürk’ün önderliğinde başlatılan var olma mücadelesini emsalsiz bir zaferle, uğrunda binlerce şehit vererek sonuçlandırmış, bağımsızlık mücadelesini kazanmıştır. Milli Mücadele’nin başlangıcı olan bu anlamlı gün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türk Gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir.

seyitbey Bugünle yarın arasındaki köprü olan gençliğimiz aydınlık yarınlarımızın ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatıdır. Büyük Önder Atatürk’ün, her şeyden önce ulusal varlığımızı borçlu olduğumuz bugünü gençlere armağan etmesi, Türk Gençliğine olan inancını ve güvenini göstermektedir. Gençlere değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek, kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan milletler, geleceğe güvenle bakabilirler. Türk Gençliği de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ata’ sının emaneti, Cumhuriyetine sahip çıkacak, O’nun gösterdiği hedef olan çağdaş uygarlık düzeyinin aşılması için üstüne düşen görevi yerine getirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm gençlerimizin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Kamil BİLGİ, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı  kutlama mesajı

Yet-Mak Isı ve  Enerji  Sistemleri Danışmanı Kamil BİLGİ, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı. Türkiye Cumhuriyeti; 19 Mayıs 1919’da başlayan, Yüce Milletimizin tüm fertlerinin göstermiş olduğu topyekûn bir direniş ve bağımsızlık mücadelesi ile meşakkatli bir süreç sonunda kurulduğunu ifade eden Kamil BİLGİ, kutlama mesajında; “19 Mayıs 1919 tarihi, Milletimizin adeta yeniden doğduğu kutlu bir gündür ve aziz milletimizin gönlünde çok önemli bir yere sahiptir. İlk adımı 19 Mayıs 1919’da atılan Milli Mücadele süreci içerisinde Türk Ulusu, Büyük Önder Atatürk’ün önderliğinde başlatılan var olma mücadelesini emsalsiz bir zaferle, uğrunda binlerce şehit vererek sonuçlandırmış, bağımsızlık mücadelesini kazanmıştır. Milli Mücadele’nin başlangıcı olan bu anlamlı gün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türk Gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir. KAMİL1 Bugünle yarın arasındaki köprü olan gençliğimiz aydınlık yarınlarımızın ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatıdır. Büyük Önder Atatürk’ün, her şeyden önce ulusal varlığımızı borçlu olduğumuz bugünü gençlere armağan etmesi, Türk Gençliğine olan inancını ve güvenini göstermektedir. Gençlere değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek, kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan milletler, geleceğe güvenle bakabilirler. Türk Gençliği de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ata’ sının emaneti, Cumhuriyetine sahip çıkacak, O’nun gösterdiği hedef olan çağdaş uygarlık düzeyinin aşılması için üstüne düşen görevi yerine getirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm gençlerimizin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Şükrü KAYA, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı  kutlama mesajı

Arge Çevre Arıtma Sistemleri  Yönetim Kurulu Başkanı  Şükrü KAYA , 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı. Türkiye Cumhuriyeti; 19 Mayıs 1919’da başlayan, Yüce Milletimizin tüm fertlerinin göstermiş olduğu topyekûn bir direniş ve bağımsızlık mücadelesi ile meşakkatli bir süreç sonunda kurulduğunu ifade eden Şükrü KAYA , kutlama mesajında; “19 Mayıs 1919 tarihi, Milletimizin adeta yeniden doğduğu kutlu bir gündür ve aziz milletimizin gönlünde çok önemli bir yere sahiptir. İlk adımı 19 Mayıs 1919’da atılan Milli Mücadele süreci içerisinde Türk Ulusu, Büyük Önder Atatürk’ün önderliğinde başlatılan var olma mücadelesini emsalsiz bir zaferle, uğrunda binlerce şehit vererek sonuçlandırmış, bağımsızlık mücadelesini kazanmıştır. Milli Mücadele’nin başlangıcı olan bu anlamlı gün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türk Gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir. Bugünle yarın arasındaki köprü olan gençliğimiz aydınlık yarınlarımızın ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatıdır. Büyük Önder Atatürk’ün, her şeyden önce ulusal varlığımızı borçlu olduğumuz bugünü gençlere armağan etmesi, Türk Gençliğine olan inancını ve güvenini göstermektedir. Gençlere değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek, kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan milletler, geleceğe güvenle bakabilirler. Türk Gençliği de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ata’ sının emaneti, Cumhuriyetine sahip çıkacak, O’nun gösterdiği hedef olan çağdaş uygarlık düzeyinin aşılması için üstüne düşen görevi yerine getirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm gençlerimizin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

VALİ HÜSEYİN AVNİ COŞ’UN

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

KUTLAMA MESAJI

Saygıdeğer Sakaryalılar; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 97. Yıldönümünü, birlik ve beraberlik içinde, huzur ve refah ortamında, bu günün anlam ve önemine yakışır bir şekilde kutlamanın heyecanı ve coşkusu içerisindeyiz. huseyin_avni_cos Asırlardır hür yaşayan Aziz Milletimizin, kendisine vurulmak istenen esaret zincirlerini parçalayarak yeniden şahlanışının simgesi olan 19 Mayıs 1919’da, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışıyla başlayıp Cumhuriyetin ilanıyla neticelenen bağımsızlık mücadelesi, tüm mazlum milletlere örnek olmuş, yaktığı hürriyet meşalesi ile esaret altındaki mağdur milletlerin yolunu aydınlatmıştır. Biz de böyle bir ecdadın çocukları olmanın haklı övüncünü yaşıyoruz. İstiklal Mücadelesine hakim olan bu ruh ve ecdadımızın engin azmi, muhteşem vatan sevgisi bizler için daima önemli bir ilham kaynağı olmaya devam edecektir. Bağımsızlığını koruma konusundaki azim ve kararlılığı sayesinde tüm zorlukların üstesinden gelen, erkeğiyle kadınıyla her yaştan vatandaşıyla bir kahramanlık destanı yazan Aziz Milletimiz, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun ardından, muasır medeniyetler seviyesinin üzerine ulaşmak için aynı şuurla mücadelesini sürdürmektedir. Sevgili gençler; 19 Mayıs’ın aynı zamanda Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi, gençlerimize duyulan güvenin ve onlara düşen büyük sorumluluğun da göstergesidir. Güçlü ve müreffeh bir Türkiye idealini yaşatarak geleceğe taşıyacak, geleceğimizin teminatı, umudumuz ve en büyük zenginliğimiz olan gençlerimizdir. Gençlerine güvenen, onları en iyi şekilde yetiştiren milletler ilelebet mevcudiyetlerini sürdürebilirler. Üstleneceğiniz kutsal emaneti korumak, daha da yüceltmek için sizler de çok çalışmalı, kendinizi çok iyi yetiştirmelisiniz. Sizlerin, milli ideallerin peşinden kararlılıkla giden, vatanını seven, ahlaklı, öz güvenli bireyler olarak yetişmeniz en büyük arzumuzdur. Bu duygu ve düşüncelerle; Vatanımızın Devleti ve Milletiyle bölünmez bütünlüğü, Aziz Milletimizin bağımsızlığı, huzur ve refahı için canlarını seve seve feda eden Aziz Şehitlerimizi, Merhum Gazilerimizi ve başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm Milli Mücadele Kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyor, Aziz Milletimizin ve tüm Sakaryalı Hemşerilerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyorum.

Hüseyin ESER, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı  kutlama mesajı

Liberal Demokrat Parti  Çevre Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin ESER , 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve spor Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı. Türkiye Cumhuriyeti; 19 Mayıs 1919’da başlayan, Yüce Milletimizin tüm fertlerinin göstermiş olduğu topyekûn bir direniş ve bağımsızlık mücadelesi ile meşakkatli bir süreç sonunda kurulduğunu ifade eden Hüseyin ESER, kutlama mesajında; “19 Mayıs 1919 tarihi, Milletimizin adeta yeniden doğduğu kutlu bir gündür ve aziz milletimizin gönlünde çok önemli bir yere sahiptir. İlk adımı 19 Mayıs 1919’da atılan Milli Mücadele süreci içerisinde Türk Ulusu, Büyük Önder Atatürk’ün önderliğinde başlatılan var olma mücadelesini emsalsiz bir zaferle, uğrunda binlerce şehit vererek sonuçlandırmış, bağımsızlık mücadelesini kazanmıştır.   HUSEYİNESERİSTANBUL1 Milli Mücadele’nin başlangıcı olan bu anlamlı gün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türk Gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir. Bugünle yarın arasındaki köprü olan gençliğimiz aydınlık yarınlarımızın ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatıdır. Büyük Önder Atatürk’ün, her şeyden önce ulusal varlığımızı borçlu olduğumuz bugünü gençlere armağan etmesi, Türk Gençliğine olan inancını ve güvenini göstermektedir. Gençlere değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek, kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan milletler, geleceğe güvenle bakabilirler. Türk Gençliği de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ata’ sının emaneti, Cumhuriyetine sahip çıkacak, O’nun gösterdiği hedef olan çağdaş uygarlık düzeyinin aşılması için üstüne düşen görevi yerine getirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm gençlerimizin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul,  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Kösemusul, mesajında şunları dile getirdi: “19 Mayıs 1919 hafızamızda sadece bir tarih değil; bir milletin yeniden doğuşunu, millet iradesini ve bağımsızlığını ifade eder. Cumhuriyetimiz, bu asil felsefe üzerine inşa edilmiştir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak basışının 97’ıncı yıldönümünü yaşarken, Türkiye Cumhuriyeti’nin ne kadar büyük zorluklar ve mücadeleler içerisinde kurulduğunu ve bugünlere geldiğini; aziz şehitlerimize minnet ve şükran duygularıyla bir kez daha idrak etmekteyiz. 19 Mayıs, bağımsızlığına düşkün Türk milletine vurulmak istenen esaret zincirlerinin parçalama kararlılığının ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna öncülük eden Kurtuluş Savaşı’nın ilk kıvılcımının tarihidir.

Gençlerine güvenen bir toplum olarak yeni nesillerimizi iyi yetiştirmek, onlara iş bulmak, çare üretmek durumundayız. Onun için daha fazla yatırım yapmak, daha çok girişimcilere destek olmak için gayret etmeliyiz. Bu amaçla devletiyle, milletiyle, iş dünyasıyla hep beraber gençliğimize sahip çıkmak, onların önünü açmak zorundayız. İnanıyoruz ki, gençlerimiz bu ülkeye daha da güzel bir yarın kuracaklardır.

19 Mayıs’la başlayan bağımsızlık ruhunu, 21. yüzyıl misyonuyla birleştirmek için bu anlamlı günü gençliğimize emanet eden, Anadolu topraklarını yeniden Anadolu yapan Gazi Mustafa Kemal ve Kurtuluş Mücadelemizin kahramanlarını saygıyla anıyor, başta gençlerimiz olmak üzere, tüm yurttaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”

“ Gençlerimize güveniyoruz “

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile bir mesaj yayınladı. irfanpuskullu1 Başkan Püsküllü, mesajında “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın 97. yıldönümünü kutladığımız bugünde, bağımsız ve özgür bir millet olarak geleceğe güvenle bakabilmek için, geçmişte verilen mücadelelerin önemini genç kuşaklara en iyi şekilde anlatmalıyız. Ülkemizin en önemli potansiyeli genç nüfusudur. Gençlerimize güveniyor, ülkemizin geleceğe taşınması için azimle ve özveriyle çalışacaklarına inanıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, başta Ulu Önder Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın kahramanlarını, şehit ve gazilerini saygı ve şükranla anıyoruz” Dedi.

BARO BAŞKANI AV. ZAFER KAZAN’DAN 19 MAYIS MESAJI

Kurtuluş Savaşımızın başlangıç günü olarak kabul ettiğimiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 97. yılında Sakarya Barosu Başkanı Av. Zafer Kazan günün anlam ve önemini içeren bir mesaj paylaştı. Başkan Kazan 19 Mayıs’ın, kula kulluk etmeyi, esareti, onursuzluğu reddedenlerin özgürlük mücadelesindeki ilk adımı olduğunu belirttiği mesajında tutuklanma kararına rağmen haksızlığa, hukuksuzluğa karşı çıkan Mustafa Kemal Atatürk’ün yeniden insan olmak adına verdiği mücadelenin önemini vurguladı. BARO1 Başkan Kazan, Cumhuriyetin ilkelerinden uzaklaştığımız şu süreçte asla ümitsizliğe kapılmadıklarını ifade ederek: “Bugün bu topraklarda insan olmanın değerinden bir kez daha fazlasıyla uzaklaşmış olmamız bizleri asla ümitsizliğe sevk etmeyecektir zira ışığı karanlığa taşıma azmi ve cesareti O’nun sayesinde her daim var olmaya devam edecektir” diyerek Cumhuriyetin savunucuları olmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Kazan’ın, “19 Mayıs benim doğum günümdür” diyen Atatürk’e “İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve daima var olacaksın…” diyerek duygularını da dile getirdiği mesajının tamamı şöyle; BÜYÜK DEHA 19 Mayıs, esaretin, onursuzluğun ve dalkavukluğun bir çare olarak düşünüldüğü günlerde tüm kirli menfaatleri tekmeleyen ve onursuzluğu reddeden “Büyük Deha”nın özgürlük ve yeniden insan olmak hedefindeki ilk adımıdır. Aklın cesaretin bilginin ve yüksek bir ruhun birleştiği o büyük plan belirlenmiş ve ilk adım atılmıştır. ESARETE İSYAN EDENLER İlk adımı atmak her zaman zordur. Zira muktedirlerin menfaat peşinde koştuğu, kula kul olmayı reddedenlerin derdest edilme ve tutuklanma emrinin verildiği karanlık bir zamanda öne çıkmak, esarete isyan etmek, haksızlığa hukuksuzluğa karşı bayrak açmak, aklın ve cesaretin yüksek bir ruhla buluşmasını gerektiriyordu. VEFA VE MİNNET DUYUYORUZ İşte o ruhun adı Mustafa Kemal Atatürk’tür. Bu nedenle 19 Mayıs esasen Atatürk’ü anma günüdür. Gençliğin O’na duyduğu sevginin ve vefanın günüdür. Bugün Atatürk’ü özlemle anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin gençleri olarak ona vefa ve minnet duyuyoruz. Bu gün bu topraklarda insan olmanın değerinden bir kez daha fazlasıyla uzaklaşmış olmamız bizleri asla ümitsizliğe sevk etmeyecektir zira ışığı karanlığa taşıma azmi ve cesareti O’nun sayesinde her daim var olmaya devam edecektir. “19 Mayıs benim doğum günümdür” demiştin……İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve daima var olacaksın…….!

Hatipoğlu’ndan 19 Mayıs Mesajı

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. zehraakpsakarya Mesajında, millete hizmet yolunda asıl hedeflere gençlerin ulaşacağını belirten İl Kadın Kolları Başkanı Hatipoğlu, şu ifadeleri kullandı; Milletimizin bağımsızlığı ve egemenliği yolunda 19 Mayıs 1919 tarihinin devletimiz açısından önemi büyüktür. O günlerde başlayan milli mücadele sonuç verdi ve Türkiye Cumhuriyeti bizlere armağan edildi. Bugünlerde de yine bir milli mücadele veriyoruz. İçimizdeki hainlerden, terör örgütlerinden ülkemizi kurtardığımızda 2023, 2053, 2071 gibi hedeflerimize ulaşmamız daha kolay olacaktır. Bu yolda gençlerimize çok iş düşüyor. Gençlerimiz, Üstad Necip Fazıl’ın tabiriyle ‘dininin, dilinin, ilminin, ırzının, evinin, kininin ve öcünün davacısı’ olarak uzun vadeli hedeflerin mimarı olacaklardır. Bu vesileler ile milli mücadeleyi başlatan Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyor, Gençlik ve Spor Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.

Başkan Ak’tan 19 Mayıs mesajı

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Gençlerimiz geleceğimizdir. 2023 Hedefleri doğrultusunda ülkemiz hızlı bir gelişme göstermektedir.” dediği mesajına şöyle devam etti. ada1 “Gençlerimiz, üzerlerine düşen görevleri dün olduğu gibi bugünde aynı bilinçle yerine getirebilmek için ülkelerine faydalı olabilmek için çalışıyorlar. Gençlerimize sağlanan teşvikler ve sanayi, teknoloji alanlarından yapılan atılımlarla ülkemiz sayılı ülkeler arasında yer alıyor. Tarihimizde olduğu günümüzün gençleri ülkemizin hedefleri doğrultusunda sorumluluk almaktan çekinmeden, çalışarak, üreterek; ülke ekonomisine katkı sağlıyor, ülkemizin kalkınma düzeyini arttırıyorlar. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarda gençlerimizin önemi bilerek çalışıyor, gençlerimizin azmiyle gurur duyuyor ve 2023-2053 hedefleri doğrultusunda yeni Fatihler yetiştirerek hızla ilerlemeye devam ediyoruz. Bizlere bugünü armağan eden,  Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizi, saygı ve şükranla anıyor, ‘19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı’ kutluyorum.”

Tosun, 19 Mayıs Bayramını kutladı

Hendek AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı Büyük Önder Atatürk ve kahraman silah arkadaşları tarafından verilen mücadele sonucunda büyük fedakarlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti gençlerimize emanettir. Gençler cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz.  Siz almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneğisiniz. 191b62c Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlar saygılar sunarım

Başkan Varol’dan 19 Mayıs Mesajı

Ak Parti Adapazarı Kadın Kolları Başkanı  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlama mesajı yayımladı. En temel görevlerinin, gençlere daha kalkınmış, daha gelişmiş ve çok daha müreffeh bir ülke bırakmak olduğunun altını çizen Varol, ”Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, istiklal mücadelemizin meşalesini Samsun’da yaktığı 19 Mayıs gününün, istiklal mücadelemizin ve istikbalimizin sembolü olan gençlerimize armağan edilmesi ve Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi son derece anlamlıdır. fatmavarol Türkiye Cumhuriyeti’nin istikbali, istiklal şuuruyla yetişen gençlerimize emanettir. Bu nedenledir ki bizler, gençlerimizi el üstünde tutuyor, gençlerimizin geleceğine yatırım yapmayı, bu ülkenin geleceğine yatırım yapmak olarak görüyoruz. Aynı şekilde, dünyamız ve dolayısıyla ülkemiz hızla büyüyüp kalkınırken, gençlerimizi geleceğe çok daha iyi hazırlamak, onlara en iyi, en gelişmiş imkânları sunmak da bizim en temel görevlerimizdendir. İnanıyorum ki gençlerimiz, Türkiye’nin bugün ulaştığı seviyeleri, muasır medeniyetler seviyesine taşıyacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta sevgili gençlerimizin ve aziz milletimizin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.” dedi.

Likos’tan 19 Mayıs Mesajı

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Nedeniyle Kutlama Mesajı Yayınladı.

akgenc

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, İstiklal mücadelesinin meşalesinin tutuşturulduğu 19 Mayıs gününde, milletin kaderinin yeniden şekillendiğini, parlak bir umut ışığı doğduğunu belirtti. Her milletin tarihinde, yıldızın parladığı anlar bulunduğunu anlatan Likos, 19 Mayıs’ın tarihte önemli bir yer tuttuğunu ifade etti. Sinan Likos mesajında şu ifadelere yer verdi; “İstiklal mücadelesinin başlangıcını simgeleyen 19 Mayıs’ın aynı zamanda Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi, gençlerimize duyduğumuz güvenin ve onlara düşen büyük sorumluluğun da göstergesidir. İstiklal mücadelesine egemen olan ruh ve ecdadımızın azmi, son 14 yılda gerçekleştirilen büyük atılımların da katkısıyla 2023 hedeflerine ilerlemekte olduğumuz hali hazırdaki süreçte de bizler için önemli bir ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. İstiklal mücadelemizin sembolü olan 19 Mayıs günü, aynı zamanda milli hafızamızda çok önemli yer tutan 23 Nisan, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi destansı başarıların da kaynağıdır. Onun için aziz milletimiz, bilhassa gençlerimiz, 19 Mayıs ruhuyla birlikte 23 Nisan ve 29 Ekim ruhuna, diğer bir deyişle istiklalimize ve istikbalimize, demokrasimize ve cumhuriyetimize ilelebet sahip çıkacaktır. Çünkü Türkiye’nin istikbali, milletimizin umudu ve göz bebeği olan gençlerimizin omuzları üzerindedir. İnanıyorum ki gençlerimiz, tarihimizden aldıkları ilhamla medeniyet yürüyüşümüzü çok daha ileri mesafelere taşıyacaklardır. Bu vesile ile gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.”

YORUMLAR