- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

15 Temmuz Camili Mahallesi ‘nde her geçen gün yeni bir iş yeri hizmete giriyor.

24 Şubat 2018 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»15 Temmuz Camili Mahallesi ‘nde her geçen gün yeni bir iş yeri hizmete giriyor.
15 Temmuz Camili Mahallesi ‘nde her geçen gün yeni bir iş yeri hizmete giriyor.

Camilide ticaret gelişiyor

15 Temmuz Camili Mahallesi ‘nde her geçen gün yeni bir iş yeri hizmete giriyor. Vali İrfan Balkanlıoğlu dün Camili Mavi iş merkezinde bir dizi işyeri açılışı gerçekleştirdi.

15 Temmuz Camili Mahallesi Mavi İş Merkezi’nde yapılan bir dizi açılışlara;  Vali İrfan Balkanlıoğlu,  Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın,  15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, Korucuk Mahalle Muhtarı Cüneyt Ulu,  Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Fikri Arslan,  Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yenihaber Genel yayın Müdürü Sezai Matur ve Camili esnafı katıldı.

DUALARLA AÇILIŞ

Vali Balkanlığolu, Sırasıyla Mavi İşmerkezin de Foto özen,  Ada yeşil sağlıklı yaşam merkezi ve Betül Çetinkaya’ya ait Butik Ruru mağazasının açılışlarını dualarla ve kurdele kesimi ile gerçekleşti. Vali İrfan Balkanlıoğlu açılışlar öncesi esnafı dinledi ve bu bölgenin önümüzdeki yıllarda kalkınmada gözde bölge olacağını vurguladı

“BÖLGEYE SAHİP ÇIKIN”

Vali Balkanlıoğlu ve beraberindekiler daha sonra Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneğinide ziyaret ederek burada kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Balkanlıoğlu,  Yenikent bölgesinin her geçen gün geliştiğini ifade ederek,  Otoban, Adalet Sarayı, Valilik, Şehir Hastanesi’nin de bölgede olmasının çok büyük avantajları olduğunu vurguladı. Balkanlıoğlu yerel yöneticilere seslenerek; “Bölgeyi ada sakinlerine bırakmayın. Burası Özel Site değil. Herkesin geliri belli. Otobanın dahi buradan geçmesi veli niğmettir. Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Fikri Arslan,  dernek lokalinde bölgenin bazı eksikliklerini dile getirerek,  yapılan hizmetler içinde teşekkür etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar