...
HAVA DURUMU
SAKARYA

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 13566 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

24 Kasım 2021 - kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

Başkan Yüce Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdiği konuşmasında “Gönül Belediyeciliği şiarıyla ekonomi, sosyal yaşam, altyapı ve üstyapı, kültür ve sanat gibi alanlarda insana dokunan her konuda faaliyet gösteriyoruz. 31 aylık süreçte toplam 2.2 milyar Türk Lirası yatırım yapmış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yürüttüğümüz bu faaliyetlerden bazılarını sizinle paylaşmak isterim.” diyerek  Sakarya Büyükşehir Belediyesi çalışmalarından ardından sırasıyla SASKİ, BELPAŞ, Fidan AŞ ve Sera Aş çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce konuşmasının devamında SGK Kavşağı’nda gelinen nokta hakkında bilgi vererek “Şehrimizin en önemli sorunlarından biri olan trafik meselesini çözmek; yakıttan ve zamandan tasarruf etmek için şehrimizin girişinde üç merkez ilçemizi birbirine bağlayacak bir köprülü kavşak projesini hayata geçiriyoruz.

Toplamda 35 milyon lira değerindeki projemizi inşallah en kısa sürede tamamen hizmete açmayı planlıyoruz. Dün itibariyle şehir giriş-çıkışını sağlayan güzergâhı iki yönlü olarak trafiğe açtık.” dedi.

Sakarya’ya bir lunapark kurmak için ihale çalışmalarının da tamamlandığını belirten Başkan Yüce, Sakaryapark içerisinde bir lunapark kurarak şehrin sosyal yaşamını canlandırmaya yönelik çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin konuşmalarının ardından Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyelerinin sorularını yanıtladı.

 

                

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar