Dolar : Alış : 5.2601 / Satış : 5.2696
Euro : Alış : 5.9335 / Satış : 5.9442
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14365 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Zeytinin yaprağında şifa bulan Yusuf HOŞ  ile  Zeytin’in Mucizesini  Konuştuk

31 Ocak 2018 - 604 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Zeytinin yaprağında şifa bulan Yusuf HOŞ  ile  Zeytin’in Mucizesini  Konuştuk
Zeytinin yaprağında şifa bulan Yusuf HOŞ  ile  Zeytin’in Mucizesini  Konuştuk

Zeytinin yaprağında şifa bulan Yusuf HOŞ  ile  Zeytin’in Mucizesini  Konuştuk

Habervole Genel Yayın Yönetmeni Fehmi DUMAN Zeytin yaprağından elde edilen öz ile  ilgili  gerçekleri  Modern Tıp  uygulamalarını  bırakıp Doğal Bitkilerden oluşan içersinde 101 madde içeren Zeytin Yaprağı  oluşumu ile  sağlık  bulan  Yusuf HOŞ  ile   Söyleşi Yaptı

Fehmi DUMAN -Önce  Yusuf Hoş Kimdir?

Yusuf HOŞ-1950  Yılında  Şark Beynevit Sakarya’da  dünya’ya  geldim.Ortaokul  Akyazı  ilçesinde,Liseyi Kabataş Lisesinde  tamamladım. Almanya Technische Hochschule Darmstadt’ta Makina mühendisliği okudum.İş dünyasına 1972 yılında Adli Yeminli Tercüman olarak göreve başladım.Daha  sonra Market İşletmeciliği,Seyehat Acenta  İşletmeciliği,Tercümanlık Bürosu işini 1989  yılına  kadar  sürdürdüm.1989 yılı içinde  Vücuduma  giren virüs ile  hastalandım.Almanya’da Doktorlar 5 yıllık  ömür  biçtiler.Bende  Doktorların  verdiği  reçeteyi  kullanmayarak  Doğadan kendime şifa aradım.Zeytin Ağacı ile  tanıştım.Zeytin  yaprağının  çayıyla  bir ay da kendime  geldim.Elips  olarak  gördüğüm  dünya  düzeldi.Vücut performansı yükseldi.Vücudum  tekrar kendini toparladı.

Beni  sağlığa  kavuşturan Zeytin Ağacını  araştırmaya  devam ettim.Bütün geçmiş  ve kadim tıp,yabancı  literatürü taradım ve  Kuran-ı Kerimi  taradım.Sadece çayı ile  yetinmeyip Anadolu  Üniversitesinden  aldığım  teknik destekle Zeytin Yaprağı özütü üretimine başladım.Ve  bunu Türk insanına  tanıtmak  için Yola  çıktım.Şu anda  Tesisimizde Bütün   Şifalı bitkilerin son teknoloji ve bitki özlükleri,   kadim tıp  yöntemiyle en yüksek  etkinlikte   bitki özlükleri ,yağları,esensiyel yağları ve  solusyonları  üretimi yapılmaktadır.

“Zeytin ağacı Cennetin en zengin armağanıdır.”

Kuran-ı Kerim’de Zeytin Ağacı

NÛR Suresi, 35. Ayeti Tefsiri: ‘Allah, göklerin ve yerin nurudur. O’nun nurunun temsili şudur: Duvarda bir hücre; içinde bir kandil, kandil de bir cam fânûs içinde. Fânûs sanki inci gibi parlayan bir yıldız. Mübarek bir ağaçtan, ne doğuya, ne de batıya ait olan zeytin ağacından tutuşturulur. Bu ağacın yağı, ateş dokunmasa bile neredeyse aydınlatacak kadar berraktır. Nur üstüne nur. Allah, dilediği kimseyi nuruna iletir. Allah, insanlar için misaller verir. Allah, her şeyi hakkıyla bilendir.’

Antioksidan Etki

Zeytin ağaçları, dünyadaki en dayanıklı ağaçlardandır. Uzun süreli yaşamlarını büyük ölçüde, kendilerine hastalık ve zararlılara karşı direnç kazandıran “oleuropein” adlı bir madde üretmelerine borçludurlar.

Antimikrobiyal Etki

Test edilen mikroorganizmalara, diyalizle elde edilen çeşitli konsantrasyonlardaki zeytin yaprağı suyu ekstraktı aşılandı. %0.6 (w/v) zeytin yaprağı suyu ekstraktı, 3 saat içinde test edilen bütün bakterileri öldürdü.

Metabolizma

Oleuropein içeriği dolayısıyla kronik yorgunluk sendromunun bazı semptomlarını azaltır. Bu kronik yorgunluk sendromunda etkisi fazlaca olan mycoplasma bakterisinin zeytin yaprağınca elimine edilmesinden kaynaklandığı düşünülmektedir

Deriyi Besler-Korur

Zeytin yaprağı, derideki çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü hafifletir.Aspergillus mantarları tarafından üretilen aflatoksinin engellenmesinde, Oleuropein kullanımı ile ilgili araştırmalar yapılmaktadır. Psoriasis(sedef) hastalarının durumlarında gelişmeler sağlar.

Ekstraktı Nasıl Yapıyoruz?

En İyi Yapraklar

Balıkesir civarından, en iyi zamanında el değmeden, toprağa düşmeden özenle toplanan Zeytin Yapraklarını kullanıyoruz.

Sağlıklı Üretim

Özenle toplanan Zeytin Ağacı Yapraklarını, hijyenik tesisimizde, kimyagerlerimiz, gıda mühendislerimizle birlikte sağlıklı ürünler kullanarak işliyoruz.

Doğal Mineraller

Sizler için, şifa kaynağı olabilmesi için lokman Hekim’den İbni Sina’dan ve bir çok alimden günümüze gelebilmiş çok ender bilgiler ışığında şifa kaynaklarını harmanlıyoruz.

Ekstrak-siyon Nedir?

Yapılan araştırmalara göre zeytin yaprağı, 101 madde içerir. İçindeki en etken madde polifenolik antioksidanlardan biri olan oleuropeindir. Oleuropein, vücutta ”kalsiyum elenolat”a çevrilir.

Zeytin Ağacı

Hemen hemen her bölgede yetişir ve bölgelerine göre özellikleri artar.

Şifa Kaynağı

Zeytin Ağacı kopmlike olarak bir şifa kaynağıdır.

Özel Formül

Yılların arge çalışması sonucu özel bir formülle üretiyoruz.

Zeytin Ağacı

Doğada 2000 yıldan fazla yaşayabilen nadide canlıdır.

Sağlığa Zararsız.

Araştırmalar sonucu sağlığa zararlı bir yan ekitisi bulunmamıştır.

101 Bileşik

250 mikrogram A vitamini, 40 mikrogram selenyum, 250 miligram C vitamini, 20 mg Askorbil-palmitat bulundurmaktadır.

Sağlıklı Yaşamın Sırrı

Doğal Zeytin

Sofranızdan doğal zeytini eksik etmeyin.

Doğal Zeytinyağı

Isıya mağruz bırakmadan sofranızdan zeytinyağını eksik etmeyin.

Doğal Su

Günümüzde kaliteli su tüketimi vücudumuz için elzemdir.

Temiz Hava

Mümkün olduğunca her fırsatta oksijen ihtiyacımızı karşılamalıyız.

Stres

Çağımızın en önemli sorunu olan stresten kaçınmalıyız.

Dengeli Beslenme ve Spor

Kaliteli öğün ve kaliteli spor bizi zinde tutmaya yarar.

Özünde Güçlü

Doğal Gıda Takviyesi

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar