Dolar : Alış : 5.6825 / Satış : 5.6928
Euro : Alış : 6.5678 / Satış : 6.5797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya21°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 13475 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yüreklerine Dokunan İnsanlar Lazım

31 Mayıs 2018 - 587 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Yüreklerine Dokunan İnsanlar Lazım
Yüreklerine Dokunan İnsanlar Lazım

Yüreklerine Dokunan İnsanlar Lazım

Adabilim Anadolu Lisesi 10. Sınıf kız öğrencileri Dünya Yetimler Günü’nde Sakarya İHH Bağış kabul merkezine giderek biriktirmiş oldukları kumbaraları yetkililere teslim ettiler.

Rehber öğretmenleri nezaretinde gerçekleşen ziyarette öğrencileri Sakarya İHH Yetim koordinatörü Abdurrahman Şafak kapıda karşıladı. Vakfın Sakarya’da ki çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Şafak öğrencileri hassasiyetlerinden dolayı tebrik ederek  “En büyük eksiğimiz insan gücü. Para buluyorsunuz, destek buluyorsunuz, hele yetim dediğinizde insanlar seferber oluyor ama bizimle birlikte gönüllü olarak çalışacak, bize destek olabilecek insan gücümüz eksik. Onların yüreğine dokunabilecek insanlar da lazım. Sizden istirhamım hayatınızın sonuna kadar bu veya başka çatıların altında farkındalık oluşturmaya çalışan insanların yanlarında bulunun. İbadetlerimiz de mutlaka çok önemli ama cennet farkındalık anahtarı ile açılacaktır diye düşünüyorum. Çok küçük işler insana cennet kapısını açabilir” dedi.

Misafirperverliklerinden ötürü vakıf çalışanlarına teşekkür eden Rehber öğretmen Didem Ünsal İHH’nın hem ülke genelinde hem de uluslararası alanda çok önemli bir sorumluluk üstlendiğini ifade ederek daha duyarlı bir nesil için öğrenciler ile vakfın çalışmalarında yer alabileceklerini ifade etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar