Dolar : Alış : 7.7593 / Satış : 7.7733
Euro : Alış : 9.2197 / Satış : 9.2363
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya15°CHafif Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 10850 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vali Çetin Oktay Kaldırım Hendek 2 OSB de Temaslarda Bulundu

21 Ekim 2020 - 644 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Vali Çetin Oktay Kaldırım Hendek 2 OSB de Temaslarda Bulundu
Vali Çetin Oktay Kaldırım Hendek 2 OSB de Temaslarda Bulundu

Vali Çetin Oktay Kaldırım Hendek 2. OSB’de Temaslarda Bulundu

Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım, bir dizi ziyaret ve incelemeler kapsamında Hendek 2. Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

İlk olarak 2. OSB Müdürlüğüne uğrayan Vali Çetin Oktay Kaldırım, burada Kaymakam Halil İbrahim Acır, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Belediye Başkan Yardımcısı Hızır Çağrı Güngör, 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur ve sanayiciler tarafından karşılandı.

Yönetim Binasında incelemelerde bulunan Vali Kaldırım, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur’dan bölgedeki yatırım ve projeler hakkında bir brifing aldı.

Burada sanayicilerle de bir süre sohbet eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, daha sonra Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi Camiinde incelemelerde bulunduktan sonra SATSO bünyesinde faaliyet gösterecek olan Sakarya Tarımsal Ürünler Üretim Mükemmeliyet Merkezini ziyaret ederek SATSO Başkanı Akgün Altuğ’dan merkez hakkında bilgi aldı.

Vali Çetin Oktay Kaldırım Hendek 2 OSB de Temaslarda Bulundu

OSB içerisinde faaliyet gösteren Gedik Kaynak ve Gedik Termo Vana fabrikalarını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik’ten bilgiler alan Vali Çetin Oktay Kaldırım,  daha sonra Daikin Isıtma Soğutma Sistemleri Fabrikasının üretim alanında incelemelerde bulunarak Genel Müdür Yardımcısı Cemil Yiğit’ten üretim faaliyetlerine dair bilgi aldı. Son olarak Çamsan Entegre Ağaç Fabrikasını ziyaret eden Vali Kaldırım, burada da Genel Müdür Yardımcısı Metinay Topkaya’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Hendek ilçesinin İlimizin sanayi üstlerinden birisi olduğuna ve istihdama büyük katkı sunduğuna işaret eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya’nın yeni ve doğru proje ve yatırımlarla da hızla büyümeye devam ettiğini, üzerinde çalışılan yeni yatırım alanlarıyla ülkemizin en önemli cazibe merkezlerinden birisi haline geleceğini belirterek yatırım yapmak isteyen sanayici ve iş insanlarımızın her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :
""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

BENZER HABERLER

""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar