Dolar : Alış : 6.0463 / Satış : 6.0572
Euro : Alış : 6.7549 / Satış : 6.7670
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14894 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vali Balkanlıoğlu Farklı Kesimlerden Ziyaretçileri Kabul Etti

13 Haziran 2018 - 331 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Vali Balkanlıoğlu Farklı Kesimlerden Ziyaretçileri Kabul Etti
Vali Balkanlıoğlu Farklı Kesimlerden Ziyaretçileri Kabul Etti

Vali İrfan Balkanlıoğlu, çeşitli kesimlerden kendisini ziyarete gelenlerle makamında görüştü.

İlk olarak ilimizde birçok otomotiv firmasının yetkili bayiliğini yapan Akgün Otomotiv firması sahibi iş adamı Süleyman Akgün ile görüşen ve sektörel gelişmeleri hakkında bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, ekonomi ve istihdam alanında ilimize katkı sunan firmaların her zaman yanlarında olduğunu söyleyerek, iş adamı Akgün’e hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.


Daha sonra Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Taşkısığı Ortaokulu Müdürü Hilmi Çil ve Beden Eğitimi öğretmeni Faruk Erdoğan Öztürk ile birlikte ziyarete 54 Metre Fırlatma Topu Türkiye 1. si Milli Sporcumuz Esra Çiçek ve Sırbistan’daki Balkan Dağ Koşusunda Şampiyon olarak ay-yıldızlı bayrağımızı dalgalandıran Milli Atlet Azad Yüce’yi tebrik eden Vali Balkanlıoğlu, sporcularımızı ödüllendirerek başarılarının devamını dilediğini ifade etti.


Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş ile Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özüpek ve yönetim kurulu üyelerini kabul eden Vali Balkanlıoğlu, odaların faaliyetleri hakkında bilgiler alarak, devletimizin tarımsal plan ve programlarının gerçekleştirilmesine yardımcı olup çiftçilerin müşterek ihtiyaçlarını karşılayarak mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak amacı güden odalarımızın çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi.


Son olarak 12 Haziran Dünya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü kapsamında kendisini ziyaret eden Aile Sosyal Politikalar Sakarya ve Düzce İl Müdürlükleri bünyesindeki İl Çocuk Hakları Komitesi üyelerini misafir eden Vali Balkanlıoğlu, çocuklarımızın sağlık, eğitim ile diğer tüm imkanlardan yararlanma ve huzurlu bir toplumda yaşama hakkına sahip olduğunu vurguladı.


Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu ile ASPİM yetkililerinin de hazır bulunduğu ziyarette devletimizin çocukların haklarının korunması için yaptığı çalışmalara dikkat çekerek, sadece kendi ülkemizdeki çocukların değil, özellikle savaşın hüküm sürdüğü coğrafyalarda çocuk hakkı ihlallerine karşı sesini yükselten bir devletimiz olduğunu belirten Vali Balkanlıoğlu, uluslararası örgütlerin buralardaki ihlaller için biran önce girişimlerde bulunması gerektiğini de söyledi.

Komite üyesi çocukların kendisine yönelttiği soruları da yanıtlayan Vali Balkanlıoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca Türkiye genelinde başlatılan “Ekranla Değil Akranla Büyüsün Çocuklar” projesinin de çok önemli bir etkinlik olduğunu sözlerine ekledi.

Zirve Bilgisayar Bilgisayar Satış Ve Teknik Servis Toner dolum Renkli …

Sabahattin BİRİNCİ  05427310404

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar