Dolar : Alış : 7.7507 / Satış : 7.7647
Euro : Alış : 9.0268 / Satış : 9.0430
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya33°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 10648 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Serdivan Gençlik Merkezinde Fidan Dikimi ve Peyzaj Çalışması

23 Nisan 2020 - 6.833 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Serdivan Gençlik Merkezinde Fidan Dikimi ve Peyzaj Çalışması
Serdivan Gençlik Merkezinde Fidan Dikimi ve Peyzaj Çalışması

Serdivan Gençlik Merkezinde Fidan Dikimi ve Peyzaj Çalışması 
Gençlik Fidan Dikiyor 
Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Üniversite Kampüs yolu üzerinde bulunan Serdivan Gençlik Merkezi peyzaj çalışmaları ile bam başka bir güzelliğe büründü. 
Gençlik Merkezi Müdürü Yavuz Çangır  ;” Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde çalışan Personellerin yetiştirdiği ağaçlar ve Orman Genel Müdürlüğü’nün verdiği ağaçlar ile kendi personellerimizin elinde şekilleniyor. Ağaçlarımızı dikerek, Gençlik Merkezimizi daha da güzel bir hale getirdik “ dedi. 


İlimizde 2 olan Gençlik Merkezi sayısını 1 yıllık görev sürecimizde 6’ya çıkarttık diyerek sözlerine başlayan Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy; “ Eski İl Müdürlüğü binamızı Sakarya Gençlik Merkezi olarak , gençlerimizin hizmetine sunduk. Sakarya Genlik Merkezimizin 3. Katını Deneyap Atölyesi yaparak , geleceğin bilim adamlarının yetişesi için bir nebze olsun bizim de katkımız olsun istedik. Tüm Gençlik Merkezlerimize Kitap Kafe, Has Oda , derslikler, atölye odaları ve idare oda yaptık. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 10 bin olan üye sayımız, yeni açtığımız Gençlik Merkezlerimizle birlikte 23 bine yaklaştı. Ancak tüm dünyayı saran korova virüs salgını sonrasında Gençlik Merkezlerimizde gençlere yönelik tüm faaliyetler durduruldu. Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzün desteği ile gençlik liderlerimiz ve gönüllü gençlerimiz sağlık çalışanlarına gece-gündüz çalışıp korumalı maske yaptık. Bakım onarımı yaptığımız Serdivan Gençlik Merkezi çevresini de peyzaj çalışmaları ve ağaçlandırma yaparak daha konforlu ve güzel bir hale getirdik “ şeklinde konuştu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :
""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

BENZER HABERLER

""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar