Dolar : Alış : 5.7027 / Satış : 5.7130
Euro : Alış : 6.4086 / Satış : 6.4202
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya23°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 15351 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Selçuk Yaşar, Temayüle Dört  Dörtlük  hazırlananların  başında  geldi

18 Kasım 2018 - 1.512 kez okunmuş
Ana Sayfa » 2019 Yerel Seçimleri»Selçuk Yaşar, Temayüle Dört  Dörtlük  hazırlananların  başında  geldi
Selçuk Yaşar, Temayüle Dört  Dörtlük  hazırlananların  başında  geldi

Akyazı Belediye Başkan Aday Adayı Selçuk Yaşar, Temayüle Dört  Dörtlük  hazırlananların  başında  geldi

Habervole  Genel Yayın Yönetmeni  Fehmi DUMAN’ın  sorularını  cevaplayan  Selçuk Yaşar “Gönüller Yapmaya Geldik” sloganıyla yola çıktım.  2023 Akyazı vizyon planı çerçevesinde projelerim  var. İlçenin analizini uzman bir ekiple birlikte yaptım Akyazı’yı “akıllı şehircilik” ile tanıştırıp  vatandaşları yönetimde söz sahibi yapacağım.

Sisteme entegre edilen Güneş enerji yazılımıyla tüm binaların paneller yardımıyla Elektrik enerjisi üretim potansiyelinin ölçülebildiğini ve bunun gibi birçok uygulamanın sistemi desteklemektedir.  ilçenin yönetiminde her türlü altyapı, üstyapı, çevre, ulaşım ve enerji çalışmalarının modellemesinde örnek gerçek bir çalışmadır.

“Teşekkürler Akyazı
Teşekkürler Sakarya
Temayül oylamamız çok güzel anılarla geride kaldı.
Gönüller Yapmak için Devam…”

“Yeni Akyazı” için Akıllı Şehircilik

Selçuk Yaşar, “Sevdamız Akyazı’nın analizini uzman ekibimizle birlikte aylar öncesinden hazırladık. 12 Mart 2016 tarihinde ilçeden elde ettiğimiz 3 boyutlu haritalar kentin ilgili bölümüne ait tüm detayları santimetre hassasiyetinde içermekte olup Akıllı şehir yönetiminde verimli bir şekilde kullanılabilmektedir.Helikoptere veya bir başka hava aracına lazer tarama cihazı monte ederek elde edeceğimiz yeni verileri “Yeni Akyazı”yı inşa etmek için kullanacağız.”

“Vatandaşlar Yönetimde Söz Sahibi Olacak”

Akyazı için gece gündüz demeden çalışacağız.  “Bizim işimiz, gücümüz Akyazı, sevdamız Akyazı. Biz bu ilçeye hizmet etmek için gece gündüz çalışacağız. Akyazı’mızda gönüller yapmaya geldik. Nasip olursa vatandaşların da yönetimde söz sahibi olacağı bir belediyecilik anlayışıyla ilçemizi hep birlikte  yöneteceğiz” ifadelerini kullandı.


Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, kalabalık ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, sakal ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 3 kişiGörüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve açık hava

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar