Dolar : Alış : 5.2601 / Satış : 5.2696
Euro : Alış : 5.9335 / Satış : 5.9442
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14365 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Paylaşmanın Gücünü Bayramlarda Değil, Her Zaman Yaşayalım

15 Haziran 2018 - 385 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Paylaşmanın Gücünü Bayramlarda Değil, Her Zaman Yaşayalım
Paylaşmanın Gücünü Bayramlarda Değil, Her Zaman Yaşayalım

Sakarya’da birlik ve beraberliğin önemli simgelerinden biri haline gelen Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Geleneksel Bayramlaşma Töreni il eşrafı ve protokol tarafından yoğun ilgi gördü. SATSO Hizmet Binası bahçesinde nezih bir ortamda gerçekleşen bayramlaşmada Meclis Başkanı Talip Kuriş, Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahipliği yaptı..

Törene başta Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu olmak üzere  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, İl Garnizon ve Jandarma Alay Komutanı Albay Cengiz Yiğit, , Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ve Meclis Başkanı Avni Uçar, SESOB başkanı Hasan Alişan, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, SAMİB Başkanı Günay Güneş, SATSO Meclis ve komite üyeleri, SATSO Tabii Meclis Üyeleri , Yönetim Kurulu eski Başkanı Erol Öztürk ,ilçe belediye başkanları ,Siyasi parti temsilcileri, Sendika başkanları, şehrimizin önemli kurum ve kuruluşların başkanları, Sakaryalılar Vakfı Başkanı İrfan Çelik, basın mensupları ile çok sayıda iş adamı iştirak etti.

SATSO Hizmet Binası bahçesinde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde tüm konuklar birbirleriyle ve SATSO Yönetim Kurulu üyeleriyle sohbet etme imkanı buldu. Konuklarla yakından ilgilenen Başkan Altuğ , birlik ve beraberlik tablosundan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Altuğ;

HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ.. ŞİFREMİZ 54…
“ŞİFREMİZ 54” TÜR…“Sakaryalı kimliğimizi ön plana çıkarmalıyız. Aidiyet duygusunu güçlendirerek Sakaryalılık duygusu ile yürümeliyiz. Alt kimliğimiz de, üst kimliğimiz de Sakarya olmalı.

SATSO olarak hedefimiz, ihracatta ilk 7 ‘de olduğumuz gibi gelişmişlikte de ilk 7’de olan Sakarya’ya ulaşmaktır … Tüm kurumların aidiyet duygusuyla şehrin büyüme ve gelişme sürecinde yer aldığı işbirliği ortamını oluşturacağız..
Dünyadaki değişimi algılayıp farkına vararak, ekonomik, sosyal, bölgesel, bilimsel ve teknolojik anlamda, Sakarya’mızı değiştirmeyi amaçlayan projelerin peşinden şehrimizin tüm dinamikleriyle hep birlikte koşmalıyız… SATSO bu kentin en büyük ailesidir. Dayanışma ruhunu, paylaşmanın gücünü sadece bayramlarda değil, her zaman yaşamayı diliyorum.

Üyelerimiz ile böyle müstesna bir günü birlikte yaşıyor olmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Bayramlaşma törenlerimize gösterilen ilgi de şehir olarak doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi olmuştur. Bu vesileyle bayramlaşmamıza iştirak eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, bir kez daha tüm hemşehrilerimizin ve İslam aleminin bayramını kutluyorum’’. dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar