Dolar : Alış : 5.8826 / Satış : 5.8932
Euro : Alış : 6.6316 / Satış : 6.6436
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya29°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 15125 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Oya Çiğdemal  Kurban Bayramı Mesajı  Yayınladı

20 Ağustos 2018 - 855 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Oya Çiğdemal  Kurban Bayramı Mesajı  Yayınladı
Oya Çiğdemal  Kurban Bayramı Mesajı  Yayınladı

Hak ve Huzur Partisi Ankara İl Başkanı Oya Çiğdemal  Kurban Bayramı Mesajı  Yayınladı

Hak ve huzur Partisi Ankara İl Başkanı Oya Çiğdemal; “Birlik ve beraberlik mefhumunun büyük bir anlam taşıdığı bu günlerde, Türk Milleti olarak bir bütün halinde karşıladığımız bu bayramın, milli birliğimize güç katması ve ülkemizdeki kutuplaşmalara son vermesi Yüce ALLAH (c.c)’tan öncelikli temennimizdir.

Bayramlar; dayanışmayı, yardımlaşmayı, kenetlenmeyi ve ortak duygularda buluşmayı sağlayan yegâne yollardan biridir. Ecdadımızdan devraldığımız milli değerlerimizi; manevî bilincimizin desteğiyle sevgi ve kardeşlik bağlarıyla güçlendirerek gelecek nesillere taşımak en büyük ve en mühim görevimizdir.

Ortadoğu başta olmak üzere Dünya’nın çeşitli yerlerinde soydaşlarımız ve dindaşlarımız zulümler görürken , garipler açlıktan can çekişirken, duamızda olanlar için fazlasını yapamamanın hüznü ile mazlumların hür olacağı kutlu günlerin yakın olmasını ALLAH (c.c)’dan niyaz ediyorum .

Mazluma umut, zalime korku olan aziz vatanımızın üstünde ay-yıldızlı bayrağımızın inmemesi için her şeyini feda eden, kalleş saldırılar sonucu şehit düşen askerlerimizin, polislerimizin acılı aileleri başta olmak üzere, Kıymetli Ankara hemşerilerimizin, Aziz Türk Milletinin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar. Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne, mazlum diyarların hürriyetine vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim.

Hak ve Huzur Partisi Ankara İl Başkanı Oya Çiğdemal

Yüreği Vatan aşkıyla çarpan nice gençler yetiştirmek için, Vatanına Milletine, Dinine Devletine Sadakatle Bağlı Nesiller İçin, Eğitim Öğretim Gören Öğrencilerimize Katkıda Bulunmak adına, Hak Ve Huzur Partisi Ankara İl Başkanlığı olarak kıymetli hemşerilerimizin Yüce ALLAH (c.c)’ın kurban ibadetlerimizi dergâhı İzzetinde kabul buyurmasını dilerim” ifadelerini kullandı

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar