Okul Sporları Gençler (A-B) Atletizm İl Birinciliği sona erdi | Sakarya54 – Sakarya’nın gür sesi
Sakarya54 - Sakarya'nın gür sesi
Sakarya54 - Sakarya'nın gür sesi

Mehmet  KIR ‘ın 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı
Mehmet  KIR ‘ın 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

İYİ Parti Kuruculardından Geyve  Belediyesinde ...

NG Sapanca’da balayı: İki kișilik bir peri masalı.
NG Sapanca’da balayı: İki kișilik bir peri masalı.

NG Sapanca’da balayı: İki kișilik...

SEDAŞ’ın Proje Fikri Yarışmasında İlk aday “Dağıtım Bedeli”oldu
SEDAŞ’ın Proje Fikri Yarışmasında İlk aday “Dağıtım Bedeli”oldu

SEDAŞ’ın Proje Fikri Yarışmasında Finalist...

Sapanca’da “ŞİİR DOSTLARI BULUŞUYOR 3” Şiir Şöleni Muhteşemdi
Sapanca’da “ŞİİR DOSTLARI BULUŞUYOR 3” Şiir Şöleni Muhteşemdi

Sapancada “ŞİİR DOSTLARI BULUŞUYOR 3”...

CHP’li  15 milletvekili İYİ Parti’ye katılmak üzere başvurdu.
CHP’li 15 milletvekili İYİ Parti’ye katılmak üzere başvurdu.

CHP’den 15 milletvekili, Genel Başkan...

Sporda çok önemli ilk Sakarya’dan
Sporda çok önemli ilk Sakarya’dan

Sporda bir ilk…. Sporda şiddetin...

Şahin Okulları’nda Coşkulu 23 Nisan!
Şahin Okulları’nda Coşkulu 23 Nisan!

Şahin Okulları’nda Coşkulu 23 Nisan!...

Offroad Şampiyonası Sakarya 1.Ayak Yarışları yapıldı
Offroad Şampiyonası Sakarya 1.Ayak Yarışları yapıldı

Adapazarı ilçesi Korucuk mahallesinde düzenlenen...

Mehmet  KIR ‘ın 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı
Mehmet  KIR ‘ın 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

İYİ Parti Kuruculardından Geyve  Belediyesinde ...

NG Sapanca’da balayı: İki kișilik bir peri masalı.
NG Sapanca’da balayı: İki kișilik bir peri masalı.

NG Sapanca’da balayı: İki kișilik...

SEDAŞ’ın Proje Fikri Yarışmasında İlk aday “Dağıtım Bedeli”oldu
SEDAŞ’ın Proje Fikri Yarışmasında İlk aday “Dağıtım Bedeli”oldu

SEDAŞ’ın Proje Fikri Yarışmasında Finalist...

Sapanca’da “ŞİİR DOSTLARI BULUŞUYOR 3” Şiir Şöleni Muhteşemdi
Sapanca’da “ŞİİR DOSTLARI BULUŞUYOR 3” Şiir Şöleni Muhteşemdi

Sapancada “ŞİİR DOSTLARI BULUŞUYOR 3”...

CHP’li  15 milletvekili İYİ Parti’ye katılmak üzere başvurdu.
CHP’li 15 milletvekili İYİ Parti’ye katılmak üzere başvurdu.

CHP’den 15 milletvekili, Genel Başkan...

Sporda çok önemli ilk Sakarya’dan
Sporda çok önemli ilk Sakarya’dan

Sporda bir ilk…. Sporda şiddetin...

Şahin Okulları’nda Coşkulu 23 Nisan!
Şahin Okulları’nda Coşkulu 23 Nisan!

Şahin Okulları’nda Coşkulu 23 Nisan!...

Offroad Şampiyonası Sakarya 1.Ayak Yarışları yapıldı
Offroad Şampiyonası Sakarya 1.Ayak Yarışları yapıldı

Adapazarı ilçesi Korucuk mahallesinde düzenlenen...

Sakarya54 - Sakarya'nın gür sesi
Okul Sporları Gençler (A-B) Atletizm İl Birinciliği sona erdi
Okul Sporları Gençler (A-B) Atletizm İl Birinciliği sona erdi
Gençler Madalya İçin Koştu Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Gençler (A-B) Atletizm İl Birinciliği sona erdi. Erkeklerde Sakarya Spor Lisesi her iki kategoride de şampiyonluk...
28 Aralık 2017 08:47
Font1 Font2 Font3 Font4

Gençler Madalya İçin Koştu

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Gençler (A-B) Atletizm İl Birinciliği sona erdi. Erkeklerde Sakarya Spor Lisesi her iki kategoride de şampiyonluk kupasını aldı.

                Atatürk Stadında düzenlenen yarışmalar 2 gün sürdü.  Bay-bayan sporcular , 100 metre engelli, uzun atlama, cirit atma, yüksek atlama 110 metre engelli koşusu, sırıkla yüksek atlama, 300 metre engelli koşusu, 200 metre koşusu , 3 adım atlama, gülle atma , disk atma, 800 metre koşusu, 4x 100 metre koşusu, isveç bayrak yarışı gibi dallarda madalya almak için birbirleriyle yarıştılar.

               Müsabakalar sonrasında başarılı olan sporculara ödüllerini Atletizm İl Temsilcisi Atakan Gündoğdu ve Müsabakaya katılan Okul Müdürleri, İdareciler, Beden Eğitimi Öğretmenleri, Antrenörler ve Hakemler takdim etti.

Genç erkekler A kategorisinde takım halinde Sakarya Spor Lisesi şampiyon olurken , Fatih M.T.A.Lisesi 2., Prof. Dr. T.Çiller M.T.A.Lisesi 3. , Mithatpaşa And. Lisesi 4. oldu.  Genç erkekler B kategorisinde takım halinde Sakarya Spor Lisesi Şampiyon olurken, Mithatpaşa Anadolu Lisesi 2.,  Prof.Dr.T.Çiller M.T.A.Lisesi 3., Altınküre T.Lisesi ise 4. oldu.

Genç kızlar A kategorisinde ise takım halinde H.Zehra Akkoç Lisesi şampiyon olurken, Güneşler And. Lisesi 2.,  Prof. Dr. T.Çiller T.M.A.Lisesi 3., Adapazarı M.T.A.Lisesi 4. oldu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa