Dolar : Alış : 5.3429 / Satış : 5.3526
Euro : Alış : 6.0908 / Satış : 6.1018
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya13°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14186 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Muhammet Levent Bülbül seçim çalışmalarını sürdürüyor

26 Mayıs 2018 - 921 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Muhammet Levent Bülbül seçim çalışmalarını sürdürüyor
Muhammet Levent Bülbül seçim çalışmalarını sürdürüyor

MHP Milletvekili Adayı Muhammet Levent Bülbül seçim çalışmalarına esnaf ziyareti ile başladı

Türkiye’yi teslim etmeyeceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi  Sakarya Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, “Çok şükür milletimiz yalanın ve ihanetin farkında. Türkiye’yi teslim etmeyeceğiz” dedi.

MHP’nin birinci sıra milletvekili adayı Bülbül, Türkiye’ye karşı saldırıların devam ettiğini ifade etti. “15 Temmuz’un rövanşı alınmak isteniyor” diyen Bülbül, “Dikkatli olmak lazım. 15 Temmuz’da topla tüfekle yapamadıklarını bugün farklı yollardan, farklı oyunlarla ve manipülasyonlarla denemeye çalışıyorlar. Üç günde ne oldu da, Dolar bir anda 5 liraya tırmandı? Ekonomi çok iyi değil belki ama bu kadar da değil. Şuyuu vukuundan beterdir. İflastan beteri iflas söylemini yaymaktır. Yapılmak istenen de budur. Bakıyorsunuz hemen peşinden CHP Adayı Muharrem İnce çıkıp ‘Doları düşüreceğim’ diyor. Hayrola, kim çıkarıyor bu Doları, adresi mi var sende? ” şeklinde konuştu.

UZUNÇARŞI ESNAFLARI

Adapazarı Tarihi Uzun Çarşı’da esnaf ziyaretinde bulunan Bülbül, burada kuyumcularla Dolar’daki son artışı konuştu. Bülbül, altın ve döviz işi yapan esnafa “Hiç şüphe etmiyor musunuz?” diye sordu.  Esnafın yanıtı da, “Bir oyun olduğu açık. Bu hiç normal değil” şeklinde oldu.

YALAN VE İHANET SARMANLARI

Sakarya Berberler ve Kuaförler Odası ile Sakarya Mimarlar Odası’nı de ziyaret eden MHP’li Bülbül, “Yalan ve ihanet sarmalına kapılan ve Türkiye ile hesaplaşmaya çalışanların adeta maşası haline gelenlere bu ülkeyi teslim edemeyiz” dedi.

TEK ADAM SİSTEMİ

“Hani tek adam sistemi geliyordu ve Meclisin hiç bir hükmü kalmıyordu? Hani Türkiye eyaletlere bölünecekti?”şeklinde anımsatma yapan Bülbül, “16 Nisan referandumunda bunları söylemediler mi? Ne oldu, dediklerinin hangisi oldu, hiç biri. Yalan ve iftira ile Türkiye’ye ihanet ediliyor. Oysa bu sistem meclisin işlevini artıracağı gibi Cumhurbaşkanı’nın da hesap verir pozisyonda olmasını sağlayacak. Bundan kim ve niye rahatsız olsun. Adalet ve Kalkınma Partisi ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni getirdiğimizde, nalıncı keseri gibi kendimize yontmadığımız da ortada. Dün meclise girmeyi rüyasında görebilecek partiler, bugün ittifakla meclise girebilecek. Mecliste çok partili bir yapı oluşacak” diye konuştu.

GÜNEŞLER MAHALLESİ

MHP’li Bülbül, Güneşler Mahallesi’ne yaptığı ziyarette ise Cumhur İttifakı’nın Türk milletinin kenetlenmesini sağlayacak bir adım olduğunu kaydederek şunları söyledi:

“Türkiye’nin bugün uluslararası ya da terör odaklı saldırılara karşı kenetlenmesi gerekiyor. Adalet ve Kalkınma Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin alacağı oy oranlarıyla sınırlı bir birliktelikten bahsetmiyorum. Türkiye’nin en az yüzde 80’inin kenetlenmesi lazım. Bu birlikteliği sağlayacak yapı da Cumhur İttifakıdır. Teröriste terörist diyemeyen ve Selahattin Demirtaş’a özgürlük isteyenlerle yol yürünmez, bunlara ülke emanet edilmez.

MUSALLAT EDİLEN BELALAR

Türkiye’nin başına musallat edilen belaları defetmek için Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesi, mecliste de Cumhur İttifakı ile özellikle de MHP’nin güçlü şekilde temsil edilmesi önemli. Zaten milletimizin teveccühü de bu yönde.”

LEVENT BÜLBÜL, “CADDE 54’DE ÇOK BÜYÜK RANT VAR..!”

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi nedeni ile seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Milletvekili Adayı Muhammet Levent Bülbül   Habervole Genel Yayın Yönetmeni Fehmi DUMAN’a

“Güzel bir istişare ve anlayış birliği var.  MHP’nin TBMM’nde güçlü olarak bulunması lazım… Milletvekilliği seçimlerde çıktığımız ortamda. Cumhurbaşkanlığı seçiminin birinci turda seçilmesinin ‘olmazsa olmaz’ mesele olarak değerlendiriyoruz. Aksi bir durum Türkiye açısından sadece bir siyasi netice doğurmaz, bunun başka sonuçları olur. Devlet Terörle mücadeleye kenetlenmiş durumda”

“Dış politika ile alakalı ciddi aşamaya geldi. Şimdi dış politikamız güçlendirilme aşamasında. Tam da ordumuzu, diplomasimizi eş güdüm içersinde olduğumuz dönemde. Türkiye’nin milli politikalarına ve menfaatlerine aykırı bir tablo ortaya çıktığı zaman değişecek şey zaman sadece iktidar olan olmayacak. Türkiye bunun neticesini çok ağır şekilde tamir edilmeyecek bedellerle ödeyebilir. ‘Afrin’e yapılan operasyona karşı değiliz ancak Afrin Merkezi’ne girilmesin ‘ diyen bir zihniyete nasıl ülkeyi teslim edeceksiniz? Meral Akşener’in, Temel Karamollaoğlu’nun, Muharrem İnce’nin HDP zihniyeti ile ne işi olabilir? Siz Türkiye’ye bu sözleri sarf eden ülkeye ne vaat edebilirsiniz? Bu ülkeye bunlara nasıl Ülkeyi telsi edebiliriz?”

” Kaybetmeye tahammülümüz yok. Bu dönem farklı bir dönem… Devlet içine yuvalanmış çok farklı bir yapı var. Bu yapının tamamen temizlenmesi gerekmekte.  Cumhurbaşkanlığı sembolik makam değil şuan, Hükümeti yürütmekle görevli. Son dönemlerde yaşanan hadiseler hafife alınacak şeyler değil”

“Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin dediği gibi Tayyip Erdoğan üzeriden bu ülkeyi elde etmeye çalışanlar var.  Biz buna müsaade etmeyiz arkadaş. Biz bu zihniyete ülkeyi teslim edemeyiz”

“15 Temmuz’da hiçbir siyasetin çatısına bomba düşmedi. Çünkü hedef devletti. Bombanın düştüğü yerler bu ülkenin kalp gagıdır. Gazi Meclis’tir, Genel Kurmay Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Özel Harekât Daire Başkanlığı’dır. Birileri hala ‘bu bir tiyatro ve senaryodur’ diyor”

“Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye gittim. Durumu aktararak, ‘efendim Sakarya’da bugüne kadar olmadığı kadar büyük bir rant dönüyor’ dedim. Burada hukuksuzluk var dedim.  Konuyla ilgili aramıza girmek isteyen çok hatırı sayılı kişiler oldu. Böyle olunca ben de büyük makamdan, Devlet Bey’den bu konuda talimat almalıydım ve kendisiyle görüştüm. Allah Genel Başkanımdan razı olsun bana; ‘hukuksuzluk var ise, sonuna kadar git. Gereğini de mutlaka yap. Aracılığı da kesinlikle kabul etme’ dedi.  Yargı davayı ret etmiş, ancak bu konuda kararın tebliğini bekliyoruz. Tebliğ sonrasında Danıştay’a itiraz edeceğiz. Gelen belgeler, bilgiler inanılmaz seviyede.  Bize vermedikleri belgeleri yargıya sunmak zorunda kaldılar. Bu işin sonuna kadar takipçisi olacağız. Bu büyük ranta tabiri caizse çomak sokacağız. 150-200 Milyon rant var. Çok ciddi gelişmeler ve olaylar var. Sakarya’nın bu işi tek başına götürmesi mümkün değil. Bu işin arkasında başka yapılar da var bunları biliyoruz. Bu sessizlik buna delildir. Bizden başka buna ses çıkaran yok. Bu nedenle güçlü olacağız”

MHP Milletvekili Adayı Muhammet Levent Bülbül;  Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şubesini ziyaret etti.

MHP Milletvekili Adayı Muhammet Levent Bülbül”Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şubemizi ziyaret ettik.Şube Başkanımız Erol Demir ve arkadaşlarına ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz”.dedi

MHP Milletvekili Adayı Muhammet Levent Bülbül”Türkiye Harb Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesini ziyaret etti

MHP Milletvekili Adayı Muhammet Levent Bülbül”Türkiye Harb Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubemiz ziyaret ettik. Şube Başkanımız Mustafa Çolak ve arkadaşlarına ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz”dedi.

MHP Milletvekili Adayı Muhammet Levent Bülbül”MHP yarınlar için var. Çocuklarımızın geleceği için “Cumhur İttifakı Millet Aklı” Erenler bizimle yürüyecek İnşallah.”

MHP Milletvekili Adayı Muhammet Levent Bülbül”Bazen fotoğraflar anlatır her şeyi… Erenler’de bizi güler yüzle karşılayan ve destek olan hemşehrilerimize çok teşekkür ederiz. MHP bu ülke için var.”

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar ve gece

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve sakal

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

MHP Milletvekili Adayı Muhammet Levent Bülbül Sakarya Erzurum Ovacıklılar Derneğini ziyaret etti

MHP Milletvekili Adayı Muhammet Levent Bülbül”Sakarya Erzurum Ovacıklılar Derneğimize misafir olduk. Dernek başkanımız Rahmi Yeşil ve hemşehrilerimize ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz”

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

“Devlet” sürprizi de yaşadık. Devlet Eyüp Baştan kardeşime ve arkadaşlarına ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, takım elbise ve düğün

 

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

MHP Milletvekili Adayı Muhammet Levent Bülbül”Çalışmalarımız yoğun biçimde devam ediyor. Bu gece de Erenler ilçemizde hemşehrilerimiz ile buluşacağız.”

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, takım elbise ve yazı

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar