Dolar : Alış : 5.7479 / Satış : 5.7582
Euro : Alış : 6.3805 / Satış : 6.3920
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya10°CHafif Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 15771 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Adres : Eski Sakarya Köprüsü yanı, Köprübaşı Köyü No:365 Adapazarı / Sakarya
Telefon : 0 264 281 11 59 - 69
Faks : 0 264 281 11 79
E-Posta : adapazari@gumustas.com.tr
Websitesi : http://www.gumustas.com.tr/
Üyelik Tarihi : 15 Kasım 2018

MUHAMMET GÜMÜŞTAŞ A.Ş.

                           

HAZIR BETON

Kurulduğu 1974 yılından bu yana pek çok başarılı işe imza atan Muhammet Gümüştaş A. Ş. çimento lojistiği satışı ve hazır beton konusunda sektörün lider şirketi konumunda hizmet vermektedir. Trabzon’da kurulan Muhammet Gümüştaş tarafından inşaat-taahhüt işleri ve taşımacılık faaliyetinde bulunmak üzere sektördeki tanınmış çimento fabrikalarının hammadde üretim ve nakliyesinin müteahhitliği gerçekleştirildi. 1996 yılına gelindiğinde ise bir Oyak kuruluşu olan Bolu Çimento Sanayi A.Ş.’nin Zonguldak ve Bartın bölgesi çimento satış bayiliğini üstlenilerek, çimento satışlarına da başlanıldı.

2000 yılına gelindiğinde ise Oyak kuruluşu olan Ünye Çimento A.Ş.’nin Giresun ve Trabzon bölgesi satış bayiliği alınarak çimento satış ağı genişletildi. 2009 yılında Kırklareli Vize’de bulunan Traçim Çimento San ve Tic. A.Ş.’nin İstanbul Asya ve Avrupa yakası çimento satış bayiliği şirket bünyesine katılarak çimento ticaretindeki büyüme sürdürüldü. 2012 yılında, Trabzon Limanı içerisinde çimento satış terminalinde hizmete başlanıldı. 2015 yılında da Marmara Ereğlisi, Derince ve Darıca terminalleri üzerinde hizmet vermeye başlandı. Çimento satış ağının büyümesine paralel olarak, kara ve deniz nakliye filosunu da geliştiren Muhammet Gümüştaş A.Ş, lojistik filosuyla yurt içi lojistik sektöründe de kendine yer edindi.

2007 yılında Giresun Bulancak’ta ilk yerleşik beton santrali kuruldu ve hazır beton üretimine başlanıldı. 2007 Ekim ayı içerisinde İzmit, Mart 2008’de Giresun, 2011 yılı içerisinde ise İstanbul Avrupa yakasında Ayazağa, Alibeyköy ve İkitelli bölgelerinde üç adet daha hazır beton santrali faaliyete geçirildi. Böylelikle bu sektördeki tesis sayısı arttırıldı. Muhammet Gümüştaş A.Ş , Mayıs 2012’de Adapazarı, Şubat 2014’de Düzce’de açılan hazır beton üretim tesisleri ile birlikte sektördeki büyümesine hızla devam etmektedir.

Beton

Geniş ürün yelpazesiyle sektörün en önemli şirketleri arasında yer alan Gümüştaş beton Karadeniz ve Marmara Bölgesi’ndeki hazır beton santralleriyle hizmet vermektedir. 13 yerleşik santralin yanı sıra Türkiye‘nin en büyük inşaat projelerine özel olarak mobil beton hizmeti de sağlayan Gümüştaş beton, hazır beton sektörünün seçkin kuruluşlarındandır.

 • Tesisler

  Adapazarı Tesisi, Alibeyköy Tesisi, Ayazağa Tesisi, İkitelli Tesisi, Bulancak Tesisi, Giresun Tesisi, Düzce Tesisi

  DETAYLI BİLGİ

 • Ürünler

  Ağır beton, dekoratif beton, filtre beton, dramixli beton, lifli beton, kendinden yerleşen beton

  DETAYLI BİLGİ

 • Referanslar

  Nispetiye On, Soyak Kristal Kule, Şişli Belediye Ek Binası, Hilton Sütlüce Projesi, Şişli Residence Projesi, Maslak Ofis Projesi, Maçka Oteli

  DETAYLI BİLGİ

 • Teknik Bilgiler

  Beton, Hazır Beton, Kalite Garantisi, Bitmiş Yapıda Beton, Beton Çatlakları, Beton ve Kalıp, Taze Beton Teslimi, Standartlar, Betonun Yerleştirilmesi ve Bakımı

  DETAYLI BİLGİ

 • Kalite

  Hazır Beton sektörünün seçkin kuruluşlarından olan Gümüştaş Hazır Beton dünden başlayan ve geleceğe uzanan kalite sürecinin sorumluluğu ile hizmet vermektedir.

  DETAYLI BİLGİ

Çimento

Faaliyetlerine 1981 yılında başlayan Muhammet Gümüştaş bugün geniş ürün yelpazesi sektörün en önemli şirketleri arasında yer almaktadır. Kuruluşundan bugüne sürekli gelişen Muhammet Gümüştaş’ın her biri 10.000 ton depolama kapasitesi olan 3 adet çimento terminali bulunmaktadır.

Trabzon Limanı, Derince Limanı ve Marmara Ereğlisi’nde aktif olarak görev yapan terminallerde Türkiye’nin farklı bölgelerinden getirilen çimento ve cüruflar depolanmaktadır. Sevkiyatlar da terminaller üzerinden gerçekleştirilmektedir. Terminallerin bünyesinde ayrıca 3 adet gemi ve 3 adet de çimento boşaltma makinesi yer almaktadır.

Çimentoyla ilgli detaylı bilgi almak için tıklayınız

Lojistik

Muhammet Gümüştaş kendi bünyesindeki  malzemeleri güvenli bir şekilde müşterilerine ulaştırmanın yanı sıra sektördeki seçkin firmalara lojistik hizmeti vermek amacıyla hizmetlerine devam etmektedir. Muhammet Gümüştaş beton ve çimento santrallerinin hammadde ihtiyaçlarının tamamını  karşılayacak ölçüde geniş araç filosuna sahiptir.

İnşaat

1981 yılından bu yana inşaat sektörü içerisinde olan Gümüştaş altyapı ve üst yapı inşaatları işlerinde önemli çalışmalar yapmış, uzman kadrosu ve güçlü altyapısıyla pek çok kamu ve özel kesime ait muhtelif bölgelerde önemli projeleri başarıyla sonuçlandırmıştır.

2006 yılında Toki’nin İzmit’te yaptığı 989 adet toplu konut ihalesini alan Mustafa Ekşi Ltd. Şti ‘nin beton ihtiyacını karşılamak için kurduğu proje hazır beton tesisi ile hazır beton sektörüne ilk adımı atmıştır.

Süratli bir gelişim gösteren Gümüştaş yıllarda süren inşaat yapımı faaliyetlerine hız katmış olup, bu bağlamda her türlü altyapı, beton imalatlarını kendi tesislerinde yüksek kalitede imal ederek mükemmelliyetçi bir yaklaşımla inşaat işlemlerini başarıyla sonuçlandırmaktadır.

Denizcilik

Muhammet Gümüştaş A.Ş ’nin büyüyen çimento pazarında lojistik ihtiyaçlarını gidermek, hızlı ve güvenli lojistik desteği sağlamak amacıyla 2013 yılında kurulan Gümüştaş Denizcilik, markaya duyulan güven ile birlikte sektörde hızlı ve önemli bir gelişme sağladı.

Gümüştaş Denizcilik tecrübeli ve dinamik kadrosuyla kurulduğu ilk günden bu yana güven, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hareket etmektedir. Geleceği düşünerek imza atılan tüm işlerde markayı her zaman zirvede görmeyi amaçlayan Gümüştaş Denizcilik, maddi kazançtan çok markaya katacağı değeri düşünerek hareket etmektedir.

Gümüştaş Denizcilik, Muhammet Gümüştaş A.Ş’nin yanı sıra ulusal ve uluslararası deniz taşımacılığı faaliyetlerinde diğer firmalara da hizmet vermektedir.

Firma Fotoğraf Galerisi

Resim 2Resim 3Resim 4Resim 5Resim 6Resim 7Resim Resim 9Resim 10Resim 11

Firma Harita Bilgisi

YORUMLAR

İlgili Terimler :