Dolar : Alış : 6.0463 / Satış : 6.0572
Euro : Alış : 6.7549 / Satış : 6.7670
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14894 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Mehmet İspiroğlu, Yuvalıdere’ye söz verdi

13 Mart 2019 - 254 kez okunmuş
Ana Sayfa » 2019 Yerel Seçimleri»Mehmet İspiroğlu, Yuvalıdere’ye söz verdi
Mehmet İspiroğlu,  Yuvalıdere’ye söz verdi

İspiroğlu, Yuvalıdere’ye söz verdi

Pazartesi günü Yuvalıdere Mahallesi’ni ziyaret eden BBP adayı Mehmet İspiroğlu, “Bugüne kadar Yuvalıdere’nin tüm isteklerini yerine getirdik. 1 Nisan’dan itibaren de getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Karasu Yuvalıdere Mahallesi’nde gerçekleştirilen programda yaptığı konuşmasına, Yuvalıdere Mahallesi temsilcisi belediye meclis üyesi adayı Mustafa Dalka’nın, mahallenin her sorunu ve her eksiğiyle ilgilenerek kendilerine ilettiğini ifade ederek başlayan Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu, “Hiçbir adayı karalamadan ve hiçbir partiyi kötülemeden kendi projelerini ve hizmetlerini anlatarak oylara talip olduklarını belirten İspiroğlu, “Yuvalıdere, bizden ne istediyse verdik. Vermeye de devam edeceğiz. Mahalle sakinlerinin ortak ihtiyacını karşılayacak ne varsa meclis üyesi adayımız Mustafa Dalka bizden istedi. Biz de mahalle halkına feda olsun diyerek taleplerini geri çevirmedik. Camiye, spor kulübüne ve Yuvalıdere’ye verdiğimiz her şey helal olsun” ifadelerini kullandı.

46 milyona açıklık getirdi

İktidar partisi adayının, kendisine her fırsatta 46 milyon mevzusundan vurduğunu ve bu tutumu da mesnetsiz olarak değerlendirdiğini dile getiren Mehmet İspiroğlu, “Tutturmuşlar bir 46 milyon türküsü. Her yerde kendileri çalıp, kendileri söylüyor, kendileri dinliyorlar. Bakın, bu 46 milyon lira, ilk önce 100 milyon lira olarak meclise sunuldu, sonradan 46’ya indi. Bu paranın 46 kuruşu dahi Karasu’ya gelmedi. İller Bankası, hizmeti görmeden ücretini ödemez. Resmi kurumlarda çalışanlar bunu bilir. Onlar da biliyor ama ‘Çaldılar, yediler’ diyorlar, demek deişlerine geliyor. 35 yıldır bu halkın, garibanın parasını ne çaldım, ne de yedim. Biz zamanında Paralı’da 1 metre karda elektrik direği dikip elektrik vermeye çalışırken onlar sıcak yataklarında mışıl mışıl uyuyordu. O zaman çalmamışız, şimdi mi çalacağız?” şeklinde konuştu.

Stabilize yol tamamlanacak

Karasu’da doğalgaz, elektrik ve su hattı çalışmaları nedeniyle yolların deforme edildiğini ve yapımının da halen bitirilemediğini dile getiren İspiroğlu, konuşmasını “1 Nisan’dan itibaren, altyapısı biten Karasu’nun üstünün güzelleştirilmesine başlayacağız. Darıçayırı ile Yuvalıdere arasındaki stabilize yolun da önümüzdeki yıl içerisinde faaliyete geçireceğiz. Siz bize yetki verdiğiniz sürece biz sizin eksiklerinizi gidermeye yemin ederek yolumuza devam edeceğiz” diyerek ve mahalle sakinlerine söz vererek tamamladı.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar