Dolar : Alış : 5.3429 / Satış : 5.3526
Euro : Alış : 6.0908 / Satış : 6.1018
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya12°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14170 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Karavanda Yaşayan Ünlüler de davet Edildi

13 Nisan 2018 - 225 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Karavanda Yaşayan Ünlüler de davet Edildi
Karavanda Yaşayan Ünlüler de davet Edildi

Karavanda Yaşayan Ünlüler de davet Edildi

4-5-6 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Sakarya Doğa, Turizm,Tanıtım ve Kamp Festivaline karavanda yaşayan ünlüler de davet edildi.

Sakarya Kamp ve Karavancılar Derneği tarafından düzenlenen ve Serdivan Belediyesi  himayesinde gerçekleşecek olan Sakarya Doğa, Turizm, Tanıtım ve Kamp festivaline Türkiye’de Karavanda da yaşayan bazı ünlüler de davet edildi.

Sakarya Serdivan Belediyesi Yanında Ulusal Kamp ve Karavancılar Federasyonun unda destekleriyle  4-5-6 Mayıs 2018 günlerinde gerçekleştirilecek olan ve www.sakaryatv.net tarafında sürekli Canlı Yayınla desteklenecek olan etkinlik gece, gece gündüz yapılan aralıksız çalışmalarla kusursuz hale getirilmek için sürüyor.

Karavanda Yaşayan Ünlüler de davet Edildi

Sakarya Kamp ve Karavancılar Derneği Yönetim  Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Şaban Mergül’ün yaptığı açıklama şöyle. Türkiye’de maalesef çok büyük bir eksiklik olan Karavan ve Doğa Turizmine dikkat çekmek ve katkı sağlamak için düzenlediğimiz bu festivale yaşam tarzları yanında karavan yaşamlarıyla da Alfabetik sıraya göre destek veren Atilla Sara, Bennu Yıldırımlar, Kıraç, Kıvanç Tatlıtuğ, Mehmet Aslantuğ, Şevval Sam, Taylan Erler ve Vaokan Konak yanında bilemediğimiz diğer değerli insanlarında böylesi anlamlı ve Vatan Millet Sakarya sevdasıyla düzenlediğimiz bu festivalimize katkı sağlamalarını bekliyor ve gelecek olan ünlü olursa festival alanına kalıcı ayak izlerini yapmak istiyoruz” dedi.

Rüya Gibi Bir Alanda Yapılacak Tıklayın İzleyin http://sakaryatv.net/v/yQlrJkm39Yj

Doğasıyla Yeşiliyle ve muhteşem gölleri ile Türkiye’nin  önde gelen illerinden biri olan Sakarya Doğa Festivaline Bazı Avrupalı Karavancılar, Bisikletçiler ve çok sayıda Kampçılarında katılacağı yer hem ulaşım hem de doğasıyla dikkat çekiyor.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar