Dolar : Alış : 7.6946 / Satış : 7.7085
Euro : Alış : 9.0376 / Satış : 9.0539
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 10664 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İYİ Parti Erenler ilçe başkanlığından imza kampanyası

16 Eylül 2020 - 307 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»İYİ Parti Erenler ilçe başkanlığından imza kampanyası
İYİ Parti  Erenler ilçe başkanlığından imza kampanyası

İYİ Parti  Erenler ilçe başkanlığından imza kampanyası

    İYİ Parti Erenler ilçe başkanlığı, Tepekum mahallesi sınırlarında kalan ve Üç mahalleyi ilgilendiren (Tepekum, tabakhane, küpçüler  mahalleleri) Mehmet Nuri ilköğretim okulu ile ilgili imza kampanyası başlatıyor.

   Yazılı açıklama yapan ilçe başkanı Şemsettin Duman  ;

    Riskli okulların yenilenmesi projesi dahilinde yıkılan ve bir buçuk senedir savsaklanan okulumuz için yarın ( 17.09.2020 perşembe saat 11 de) başlatacağımız ” Okulumuzu geri istiyoruz.”  İmza kampanyasına tüm velileri davet ediyoruz.

      Küpçüler mahallesinde de aynı amaçla yıkılan okul 5 yıldır savsaklandı. Hala da somut adım yok ve oradaki hem öğrenciler hem de veliler mağdur durumda. Aynı sıkıntıyı burada da yaşamak istemiyorsak tüm velileri okul bahçesinde imzaya bekliyoruz. Bu bir siyasi parti davası değildir. Biz sadece öncülük yapıyoruz. Sahip çıkmadığımız hiçbir şey bizim değildir.

     Onun için tüm velileri tek yürek olmaya davet ediyoruz. Şimdi birileri diyecek ki burası Adapazarı sınırlarında unutulmasın ki Tabakhane ve Küpçüler mahallesi velileri de etkileniyor. Kaldı ki biz, memleketin en ücra köşesinde bir vatandaşımızın ayağına diken batsa aynı acıyı duyan bir gelenekten geliyoruz.

      Sayın il milli eğitim müdürümüzden gerekli hassasiyeti göstermesini talep ediyoruz. Yıkılan okulun öğrencileri Atatürk ilköğretimde Küpçülerin yıkılan okulunun öğrencileri Atatürk ilköğretimde ve dünyaya Corona denen bir hastalıkla mücadelede .

       Aldığımız bilgilerde okulun arazisinin yetmezliği sebep gösteriliyor. Ben eğitimin içinden geldim bura 3 dönümden fazla 1.8 dönümü okul spor salonu kantin vs olsa 1.2 den fazla dönüme 1200 öğrenci kapasitesi olur. 48 derslik yapacağınıza 38 derslik yapın ama okulu biran önce yapın bu öğrenciye velilerde yazık ediyorsunuz.

YORUMLAR

İlgili Terimler :
""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

BENZER HABERLER

""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar