Dolar : Alış : 5.7904 / Satış : 5.8008
Euro : Alış : 6.5935 / Satış : 6.6054
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya32°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 15197 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

HSBC’den İstanbul Havalimanı’na özel tasarım

13 Nisan 2019 - 226 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»HSBC’den İstanbul Havalimanı’na özel tasarım
HSBC’den İstanbul Havalimanı’na özel tasarım

HSBC’den İstanbul Havalimanı’na

özel tasarım

Dünya genelinde 23 farklı havalimanında markasıyla yer alan HSBC, İstanbul Havalimanı için İstanbul’a özel tasarımlar hazırladı. “İstanbul: Bazı şehirler tek kıtaya sığamayacak kadar büyüktür” mesajıyla çalışılan yaratıcı işlerşehrin kültürel dokusu, zenginliği ve eşsiz coğrafi konumunu gözler önüne seriyor.

Dünyada Londra Heathrow, Paris Charles De Gaulle, New York JFK, Dubai International, ve Hong Kong International’ın da aralarında bulunduğu 23 havalimanında yer alan HSBC, şimdi de markasını İstanbul Havalimanı’nda konumlandırdı. Yıllık 200 milyon yolcu kapasitesiyle 350’den fazla destinasyona uçuşun hedeflendiği İstanbul Havalimanı’nda yolcuları, HSBC karşılıyor ve uğurluyor.

İstanbul’un tarihi, kültürel zenginliği ve eşsiz konumu esin kaynağı oldu

Havalimanındaki 143 yolcu köprüsünün dış cephelerinde ve 71 apron duvarında logosunu konumlandıran HSBC’nin, yolcu köprülerinin iç cephelerine yerleştirdiği tasarımlar arasında İstanbul’a özel olarak hazırladığı çalışmalar da yer alıyor. Ana teması “İstanbul: Bazı şehirler tek kıtaya sığamayacak kadar büyüktür” olan tasarımlarda, İstanbul’un Asya ile Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan eşsiz konumu, tarihi ve zengin kültürel dokusuyla dünyada benzersiz bir şehir olmasından esinlenildi.

HSBC Türkiye Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi Pazarlama Grup Başkanı Ayşegül Şenalp kampanya ile ilgili olarak şunları söyledi: “Küresel ağımız, deneyimimiz ve dünyanın her yerinde sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizle, müşterilerimizin seyahatlerini ve uluslararası fırsatlara erişimlerini destekliyoruz. Havalimanı kampanyamız da, dünyanın lider uluslararası bankası olarak müşterilerimizin bu yolculukları sırasında her zaman yanında olduğumuzun bir simgesi. İşte bu yüzden HSBC, dünya genelinde 23 büyük havalimanında uçuş öncesi ve sonrasında herkesin ilk gördüğü uluslararası marka oluyor.”

KAMPANYA REKLAM KÜNYESİ

Reklamveren : HSBC Türkiye

Reklamveren Temsilcisi : Ayşegül Şenalp – Aylin Gürsoy Cengiz – Evrim Ziyan

Reklam Ajansı : Saatchi&Saatchi İstanbul – Saatchi & Saatchi London

Ajans Başkanı: Birçim Öztaşkıncı – Barbara Waite

Kreatif Direktör : Gökhan Atasoy – Mark Norcutt

Sanat Yönetmeni : Zeynep Barlas – Ahmet Yacel – Harriet Ronn

Müşteri İlişkileri Ekibi : Ayşegül Tavas – Ender Çağrı Çalkın – Emily Bennett – Michael Ferdenzi – Iona Murray

Daha fazla bilgi için:

HSBC Türkiye, Dicle Atalay (0212) 336 29 10 dicleatalay@hsbc.com.tr

HSBC Hakkında

Ülkemizde 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren HSBC Türkiye; Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı, Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi alanlarında hizmet sunmaktadır. HSBC Türkiye, şubeleri, telefon bankacılığı, ATM bankacılığı ve dijital bankacılık kanallarıyla müşterilerine finansal çözümler sunmaktadır. Merkezi Londra’da bulunan ve dünyanın en büyük bankacılık ve finans hizmetleri kuruluşlarından biri olan HSBC Grubu; bugün Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika olmak üzere 66 ülke ve bölgede yaklaşık 3 bin 800 ofisiyle hizmet vermektedir.


YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar