Dolar : Alış : 5.3412 / Satış : 5.3508
Euro : Alış : 6.0565 / Satış : 6.0674
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya21°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 29 Kategoride 13744 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hendek Şampiyonlarını Karşıladı

17 Kasım 2017 - 138 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Hendek Şampiyonlarını Karşıladı
Hendek Şampiyonlarını Karşıladı

Hendek Şampiyonlarını Karşıladı

Slovenya’da düzenlenen 3. Balkan Yıldızlar Güreş Şampiyonasında, Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü sporcularından Balkan Şampiyonu olan Mükremin Aktaş ve Balkan İkincisi Serhat Kırık için karşılama töreni yapıldı. Şampiyonlar alana omuzlarda taşınarak alkışlarla geldi.

Hendek Belediyesi önünde yapılan törene Kaymakam Orhan Burhan, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Halk Eğitim Müdürü Necati Tan, İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, antrenörler, sporcular, aileler ve vatandaşlar katıldı.

Güreş İhtisas Kulübü Başkanı Harun Kaynak törenin açılış konuşmasını yaparak “ Yine bir başarının taçlandırılması töreninde sizleri de aramızda görmekten onur duyuyoruz. Sizlere bir önceki karşılama töreninde bir söz vermiştik ve sözümüzü yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Slovenya’da yapılan Balkan Şampiyonasında ülkemizi, ilçemizi en iyi şekilde temsil edip şampiyon olan sporcularımızı tebrik ediyorum. Bu başarılarda emeği geçen antrenörlerimize de kulübümüz adına teşekkür ediyoruz. Geçen yıl takım halinde Türkiye üçüncüsü olan takımımız bu yıl hocalarına, hocaları bana ve ben de belediye başkanımıza ve Hendek halkına Türkiye birinciliği sözünü veriyorum “ dedi.

Şampiyon çıkarma sözü verdik ve çıkardık

  1. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci de bir konuşma yaparak “  Güreş İhtisas Kulübünü kurduk ve Dünya, Avrupa Şampiyonları çıkarıp Milli Takıma sporcular gönderdik. Belediye Başkanlığımız döneminde söz verip, Dünya Avrupa Şampiyonları çıkaracağız dedik ve çıkardık. Sadece güreşte ve karatede değil diğer spor dallarında da şampiyonlar çıkardık. Hendek halkına bir söz verdik bizden sonra gelecek olan belediye başkanlarımız da bizim bırakmış olduğumuz eserlere sahip çıkacaklar. Başkanımız aynı şekilde destek vermeye devam ediyor. Yeni şampiyonlarımız yetişiyor. Ailelerini tebrik ediyorum, Kaymakama, belediye başkanına ve antrenörlerimize inandılar. Bayrağımızı dalgalandırıp, İstiklal Marşımızı söyleten sporcularımızı tebrik ediyorum “ dedi.

Başarılar kat kat artacaktır

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü de bu güzel günü yaşatan şampiyonları tebrik ederek “ Bu başarılar ilçemiz için ilk değildir. Bundan sonra da başarılar kat kat artarak gelecektir. Ülkemizi, ,ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edecekler ve bu meydanlarda daha çok törenler yapacağız. Belediye olarak vermiş olduğumuz desteği devam ettireceğiz. 25. Dönem Sakarya Milletvekilimize teşekkür ediyoruz, bizlere böyle güzel bir kulüp emanet etti ve bizlerde emanete sahip çıkarak kulübümüzü daha üst seviyelere çıkarmanın gayretindeyiz.  Kulübümüz birçok ilde olmayan imkanlara sahip, sporcularımızı yetiştiren tüm antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Bu başarı, Kaymakamı, belediyesi, ailesi ve antrenörleri ile hep birlikte elde edilen bir başarıdır. Şampiyonlarımızı ve antrenörlerini tebrik ediyorum “ dedi.

Başarıları ödüllendiriyoruz

Kaymakam Orhan Burhan da konuşmasında “ İlçemizde sık sık böyle başarıları ödüllendiriyoruz. Spor denince, güreş, karate, Muayt Hai, bireysel sporlar, toplu sporlarda voleybol ve futbol akla geliyor. Bunlar uzun yıllar yapılan çalışmaların eseridir. Bu başarılarda emeği geçen 25. Dönem Sakarya Milletvekilimiz ve başarıları devam ettiren belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bunun dışında, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğümüz, Halk Eğitim Merkezimiz, Milli Eğitim Müdürlüğümüz her türlü aktiviteye destek veriyor. Hendek’te çok değerli antrenör ve hocalarımız var, spor alanındaki başarıların devamını diliyorum. Slovenya’da Bayrağımızı dalgalandırıp İstiklal Marşımızı söyleten şampiyonlarımızı tebrik ediyorum “ dedi.

Konuşmaların ardından Şampiyonlar ödüllendirildi.

MUTLULUK ZAMANI VE AYLA
MUTLULUK ZAMANI VE AYLA
17.11.2017
BAŞKAN PÜSKÜLLÜ PERSONELİ İLE BİRARAYA GELDİ
Başkan Püsküllü Personeli İle Biraraya Geldi
17.11.2017
BALKAN ŞAMPİYONU AKTAŞ´A OKULUNDA TÖREN YAPILDI
Balkan Şampiyonu Aktaş´a Okulunda Tören
17.11.2017
HENDEK´E YENİ PARKLAR
Hendek´e yeni parklar
17.11.2017
HESMEK KURSLARI BAŞLADI
HESMEK Kursları Başladı
17.11.2017
ASFALTTA SEZON FİNALİ
ASFALTTA SEZON FİNALİ
17.11.2017
ERASMUS PROJESİ HENDEK´TE START ALDI
Erasmus Projesi Hendek´te Start Aldı
16.11.2017
KİLİTLİ PARKE TAŞI SOKAKLARDA BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
KİLİTLİ PARKE TAŞI SOKAKLARDA BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
16.11.2017
HENDEK ŞAMPİYONLARINI KARŞILAYACAK
Hendek Şampiyonlarını Karşılayacak
16.11.2017
ÇÖP TERFİ İSTASYONU FAALİYETE GEÇTİ
Çöp Terfi İstasyonu Faaliyete Geçti
15.11.2017
KARATECİLER PRAG´DA
Karateciler Prag´da
15.11.2017
HENDEK´TE İKİ FİLM GÖSTERİMDE
Hendek´te İki Film Gösterimde
13.11.2017
YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARINA DEVAM
Yol Bakım Ve Onarım Çalışmalarına Devam
13.11.2017
HENDEKLİ KARATECİLERDEN TEKİRDAĞ´DAN ŞAMPİYONLUK
Hendekli Karatecilerden Tekirdağ´dan Şampiyonluk
13.11.2017
ÜNLÜSOY VE AYGÜNEŞ FİNALDE
ÜNLÜSOY VE AYGÜNEŞ FİNALDE
10.11.2017
ATATÜRK, ÖLÜMÜNÜN 79. YILINDA HENDEK´TE DE ANILDI
Atatürk, Ölümünün 79. Yılında Hendek´te De Anıldı
10.11.2017
PARKLAR, ÇOCUKLARIN AYAĞINA GİDİYOR
Parklar, Çocukların Ayağına Gidiyor
09.11.2017
SAYGIYLA ANIYORUZ
Saygıyla Anıyoruz
09.11.2017
ASFALT EKİBİ YENİKÖY´DE
Asfalt Ekibi Yeniköy´de
08.11.2017
HENDEKLİ GÜREŞÇİLER BALKANLAR´DA TARİH YAZDI
HENDEKLİ GÜREŞÇİLER BALKANLAR´DA TARİH YAZDI
06.11.2017

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar