Dolar : Alış : 6.0581 / Satış : 6.0690
Euro : Alış : 6.5428 / Satış : 6.5546
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya13°CHafif Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 16203 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 08-14 Şubat 2020 Tarihleri arası Haftalık Spor Faaliyetleri

06 Şubat 2020 - 1.028 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 08-14 Şubat 2020 Tarihleri arası Haftalık Spor Faaliyetleri
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 08-14 Şubat 2020 Tarihleri arası Haftalık Spor Faaliyetleri

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 08-14 Şubat 2020 Tarihleri arası Haftalık Spor Faaliyetleri

HAFTALIK PROGRAM 

( 08-14 Şubat 2020)8-9 Şubat 2020  Sakarya Spor Salonu

Saat 09:00 Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Grup Müsabakaları

8 Şubat 2020 CumartesiAtatürk Spor Kompleksi / Masa Tenisi Salonu

Saat 09:30 Küçükler Masa Tenisi Takım MüsabakasıAtatürk Spor Kompleksi

Saat 10:00 Gelişim Spor (A)-Karasu Kuzey G.S.K. 

Saat 15:30 Atılgan Spor-Gelişim Spor (B)(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 14:30 Sakaryaspor A.Ş. – İnegöl Spor (Bölgesel Gelişim U19 Futbol Ligi)9 Şubat 2020 Pazar Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş. – Gölcük Spor(Bölgesel Gelişim U15 Futbol Ligi)

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. – Gölcük Spor(Bölgesel Gelişim U16 Futbol Ligi)Yenikent Spor Salonu

Saat 13:00 Sakarya B.Ş.B.-Zeytinburnu Irmak S.K.(Türkiye Hentbol Federasyon 2.Ligi)Atatürk Spor Kompleksi

Saat 13:30 Sakarya Voleybol-Manisa Ata Okul Spor(Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi)Arifiye Sahası

Saat 14:00 Arifiye Kalaycı Spor- İstanbul Yeşilköy(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)Pamukova Atatürk Stadı

Saat 14:00 Pamukova 1968 Spor-Belediye Kütahyaspor(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)İstanbul Şenlikköy Stadı

Saat 14:00 Vefaspor-Hendekspor(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)Karaman Spor Tesisleri

Saat 14:00 Ozanlar Gücü Spor-İstanbul Defne Spor(Kadınlar Futbol

3.Ligi)10-16 Şubat 2020 Platin Bilardo Salonu

Saat 09:30 G.S.İ.M. Bilardo Kupası11 Şubat 2020 SalıHendek Spor Salonu

Saat 18:30 Sakarya Voleybol (A)-Boybeyi Spor

Saat 20.30 Sakarya Voleybol (B)-Akyazı Eğitim Spor(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

OKUL SPORLARI ( 08-14 Şubat 2020 )08 – 09 Şubat 2020Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Yıldız-Genç Atıcılık İl Birinciliği 10 Şubat 2020 Pazartesi Atatürk Spor Salonu 

Saat 09:00 Özel Asaf Altınküre O.O. – Zübeydehanım O.O. 

Saat 10:30 Özel Mefkure O.O. – Özel Enka O.O. (Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliği)

Saat 12:00 Zübeydehanım O.O. – Özel Şahin O.O.

Saat 13:30 Özel Saü Vakfı O.O. – Özel Mefkure O.O.

Saat 15:00 Ahmet Akkoç O.O. – Yücel Ballık O.O.(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Sakarya Bogaziçi And.L. – S. Cevat Ayhan Fen L. 

Saat 11:00 Özel Yankı Koleji – 75. Yıl Cumhuriyet MTAL

Saat 12:00 Hacı Zehra Akkoç And.L. – Söğütlü ÇPL

Saat 13:00 Özel Kale MTAL- Cumhuriyet And.L.(2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol)

Saat 14:00 A-2 / A-3 (2. Küme Genç Kızlar Erenler İlçesi Voleybol)Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Aykut Yiğit O.O. – Aşağıdere O.O.

Saat 11:00 Taraklı O.O. – Vakıfkent Toki İ.H.O.O.

Saat 12:00 Mevlana İ.H.O. – Geyve Alifuatpaşa O.O.

Saat 13:00 P.Ova Fatmahanım O.O. – İstiklal O.O.(Okul Sporları Küçük Erkekler Futsal İl Birinciliği)Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 1/1 – 2/2 Saat 11:00 2/1 – 1/2 (Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği Yarı Final)

Saat 12:00 A Grup 1.’si – B Grup 2.’si

Saat 13:00 B Grup 1.’si – A Grup 2.’si(Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği Yarı Final)Erenler Sentetik Çim Saha 

Saat 10:00 A Grubu 1.’si -C Grubu 2.’si 

Saat 11:00 B Grubu 1.’si -A Grubu 2.’si

Saat 12:00 C Grubu 1.’si -E Grubu 2.’si  

Saat 13:00 D Grubu 1.’si-F Grubu 2.’si(Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)11 Şubat 2020 Salı Erenler Stadı

Saat 10:00 P.Ova Ertuğrulgazi O.O.- Karasu Sezi Eratik O.O. 

Saat 11:30 Şht. Mahmutbey O.O. – Prof. Osman Öztürk O.O.(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 M. Kemal Atatürk O.O. – Yenigün O.O.

 Saat 11:30 Akyazı Paris O.O. – Üzehir Garih O.O.

Saat 13:00 Mithatpaşa O.O. – Ferizli Hatice Aslan O.O.(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 09:30 Okul Sporları Yıldızlar-Gençler  Kız-Erkek Taekwondo İl Birinciliği Sakarya Spor Salonu 

Saat 10:00 Özel Yönder O.O. -Özel Ted O.O. 

Saat 11:00 Yenigün O.O. – Geyve And. İ.H.L.

Saat 12:00 Vakıfkent Toki O.O. – Fatmahanım O.O.(Okul Sporları Küçük Kızlar Futsal İl Birinciliği) Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Adapazarı İ.H.O.O.  – Yücel Ballık O.O.

 Saat 11:00 Sapanca Alaçam O.O. – İstiklal O.O.(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Saat 12:00 Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği Mağluplar Final

Saat 13:00 Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği FİNALAtatürk Spor Salonu

Saat 10:00 B Grup 2.’si -C Grup 2.’si

Saat 11:30 C Grup 1.’si – A Grup 2.’si(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)12 Şubat 2020 ÇarşambaAtatürk Spor Salonu

 Saat 10:00 Ahmet Akkoç O.O.-Özel Asaf Altınküre O.O.

Saat 11:30 Akarca TFK O.O. – Özel Enka O.O.(Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliği)Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Sakarya Cevat Ayhan Fen L. – Söğütlü ÇPL

Saat 11:00 Şen Piliç MTAL- Özel Final Akademi And. L.

Saat 12:00 Adapazarı A.İ.H.L.- Arifiye MTAL (2. Küme Genç Erkekler Adapazarı İlçesi Voleybol)Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Namık Kemal O.O. -Özel Bilnet O.O. 

Saat 11:00 Sabihanım O.O.- Nuribayar O.O.(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Saat 12:00 Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği Mağluplar Final

Saat 13:00 Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği  FİNALSakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Hızırtepe O.O. – Özel Yönder O.O.  

Saat 11:00 Yenigün O.O. – Fatmahanım  O.O. 

Saat 12:00 Geyve And. İ.H.L. – Vakıfkent Toki O.O. (Okul Sporları Küçük Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Saat 13:00 Adp. İ.H.O.O. – Namık Kemal O.O.

 Saat 14:00 Özel Doruk O.O. – Prof. Osman Öztürk O.O.

 Saat 15:00 Sapanca Alaçam O.O. – Akyazı Atatürk O.O.(Okul Sporları Küçük Erkekler Futsal İl Birinciliği)Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 10:30 1. Grup 1.’si – 3. Grup 1.’si

Saat 11:30 2. Grup 1.’si- 4. Grup 1.’si (Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği Yarı Final)13 Şubat 2020 PerşembeArifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 B Grubu 2.’si –  E Grubu 2.’si

Saat 11:30 C Grubu 1.’si – D Grubu 2.’si(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)Erenler Stadı

Saat 10:00 Cengiz Topel O.O.- Teketepan O.O. (Yıldız Kızlar Futbol İl Birinciliği)

Saat 11:30 B Grubu 1.’si – E Grubu 1.’siSaat 13:00 C Grubu 2.’si – D Grubu 1.’si(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Sait Faik Abasıyanık O.O. – Aykut Yiğit O.O. 

Saat 11:00 Vakıfkent Toki İ.H.O-Özel Ada Anka O.O.

Saat 12:00 Mevlana İ.H.O.O. – İstiklal O.O.(Okul Sporları Küçük Erkekler Futsal İl Birinciliği)Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Aşağıdere O.O. – Lokman Eker O.O.

Saat 11:00 Ali Fuatpaşa O.O. – Namık Kemal O.O.

Saat 12:00 Adapazarı İ.H.O.- Hakkı Demir O.O.

Saat 13:00 Vakıfkent Toki İ.H.O. – Ö. Sakarya Düşünür O.O.(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Necmettin Erbakan Fen L. – Ö. Sakarya Boğaziçi And.L. Saat 11:00 Ferizli F. İsmet Ak. And.L. – 75. Yıl Cumhuriyet MTAL 

Saat 12:00 H. Zehra Akkoç And. L. – Cumhuriyet And. L.Saat 13:00 Söğütlü ÇPL – Özel Kale MTAL(2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol)Saat 14:00 A-1 / A-2 (2. Küme Genç Kızlar Erenler İlçesi Voleybol)Atatürk Spor SalonuSaat 10:00 A Grup 1.’si -B Grup 2.’si  Saat 11:30 B Grup 1.’si  – C Grup 1.’si(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)14 Şubat 2020 CumaAtatürk Spor Salonu

Saat 09:30 Zübeydehanım O.O. – Ahmet Akkoç O.O. 

Saat 11:00 Akarca TFK O.O.- Özel Mefkure O.O.(Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliği)

Saat 14:00 C Grup 2.’si- A Grup 1.’si 

Saat 15:30 A Grup 2.’si -B Grup 1.’si(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)Yenikent Spor SalonuSaat 09:30 Sait Faik Abasıyanık O.O. -Özel Ada Anka O.O.  

Saat 10:30 Serdivan İ.H.O.- Kaynarca Mimar Sinan O.O .

Saat 11:30 Mithatpaşa O.O. – Hakkı Demir O.O. (Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 09:30 Söğütlü ÇPL – 75. Yıl Cumhuriyet MTALSaat 10:30 Şen Piliç MTAL – Şehit Hakan Bayram A.İ.H.L. 

Saat 11:30 Adapazarı A. İH.L. – Vali M. Cahit Kıraç And.L.(2. Küme Genç Erkekler Adapazarı İlçesi Voleybol)

FUTBOL PROGRAM

Süper Amatör Lig A Grubunda 17. Haftanın Programı08 Şubat 2020 CumartesiSöğütlü Stadı Saat 15:00 Söğütlüspor-Karaaptiler AkınsporErenler Atatürk StadıSaat 15:00 Harmanlıkspor-Karasu AziziyesporEmirler SahasıSaat 15:00 Çaybaşı Bekirpaşa-Sakarya KırkpınarKarasu Sentetik Çim SahaSaat 15:00 Karasuspor-KışlaçaysporHacıkışla Sahası Saat 15:00 Yeşilyurt Beldespor-Serdivanspor

Süper Amatör Lig B Grubunda 17. Haftanın Programı09 Şubat 2020 Pazar Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi Saat 15:00 Arifiyespor-KarapürçeksporGeyve Sahası Saat 15:00 Geyvespor-KazimiyesporAkyazı Sentetik Çim SahaSaat 15:00 As Akyazıspor-Sapanca GençlikErenler Atatürk StadıSaat 15:00 Erenlerspor-S.T.Demirspor

1. Amatör Lig A Grubunda 17. Haftanın Programı09 Şubat 2020 PazarAkyazı Sentetik Çim SahaSaat 17:00 Kocadöngelspor-Akyazı AkınsporAdapazarı Karaman Sentetik Çim SahaSaat 18:00 Yeni Alandüzüspor-Küçücek BeldeErenler Atatürk StadıSaat 17:00 Hızırtepe Özenspor-Fırtına G.B.Ferizli Sentetik Çim SahaSaat 14:00 Limanderespor-S.Esentepe GölsporHendek Sentetik Çim SahaSaat 15:30 Yeşiller Gençlik-AkartepesporKuzuluk Sentetik Çim SahaSaat 15:30 Alaağaçspor-Taraklıspor
1. Amatör Lig B Grubunda 17. Haftanın Programı09 Şubat 2020 Pazar Erenler Atatürk  Sentetik Çim SahaSaat 19:00 Sakarya TEKspor-HanlıköysporHendek Sentetik Çim SahaSaat 13:30 Hendek Boğazspor-AkyazıgücüsporKarasu Sentetik Çim SahaSaat 14:00 Kızılcıkspor-AkyazısporKaynarca Sentetik Çim SahaSaat 14:00 Büyükyanıkspor-HacımercansporAdapazarı Karaman Sentetik Çim SahaSaat 16:00 Ozanlargücüspor-HayreddinsporKuzuluk Sentetik Çim SahaSaat 13:30 Akyazı Çınarlık G.- O.Harunustaspor

1. Amatör Lig C Grubunda 17. Haftanın Programı08 Şubat 2020 CumartesiHendek Akova SahasıSaat 14:00 Akova Barışspor-KuzuluksporErenler Atatürk StadıSaat 17:00 Sakarya SHÇEK-KeremalisporTaşkısığı SahasıSaat 14:00 Taşkısığıköyüspor-Ferizlispor 2011Kaynarca Sentetik Çim SahaSaat 15:30 Kaynarcaspor-Aşağı KirazcasporAkyazı Sentetik Çim SahaSaat 18:00 Yuvalakspor-Yağcılarspor

1. Amatör Lig D Grubunda 17. Haftanın Programı08 Şubat 2020 CumartesiErenler Atatürk Sentetik Çim SahaSaat 19:00 Harbİşspor-Pazarköy EğitimYuvalıdere SahasıSaat 15:00 Yuvalıderespor-TaşburunsporHacıkışla Sahası Saat 13:00 Hacıkışlaspor-Sakarya CaddesiKazımpaşa Sahası Saat 14:00 Kazımpaşa Birlik-AkçaysporKaynarca Sentetik Çim SahaSaat 13:30 Turnalı Telli Göl-Garajlar Taç
U17 Futbol Liginde Haftalık Program07 Şubat 2020 CumaArifiye Kalaycı Sentetik Çim SahaSaat 18:00 S.T.Demirspor-Sapanca AkademisporAdapazarı Karaman Sentetik Çim SahaSaat 16:00 Harmanlıkspor-ErenlersporSaat 17:45 Sakarya Karadenizspor-S.Ada Futbol Klb.Saat 19:30 Yazlıkspor-GazellersporErenler Atatürk Sentetik Çim SahaSaat 18:00 Sakaryagücüspor-Akyazı AkınsporSaat 19:45 Acıelmalıkspor-Sakarya CaddesisporKarasu Sentetik Çim SahaSaat 16:00 Karasu Aziziyespor-ArifiyesporHendek  Sentetik Çim SahaSaat 16:00 Hendek Boğazspor-Hendek GençliksporAkyazı Sentetik Çim Saha Saat 18:00 Karapürçekspor-HacıkışlasporSaat 20:00 Akyazı Karadeniz-Yeşilyurt BeldesporKocaali Sentetik Çim SahaSaat 19:00 54 Futbol Klb.-Kocaali Sahilspor09 Şubat 2020 PazarFerizli Sentetik Çim SahaSaat 16:00 Karasuspor-SöğütlüsporAdapazarı Karaman Sentetik Çim SahaSaat 12:00 Söğütlü Kalespor-Serdivanspor

U14 Futbol Liginde Yarı Final Program10 Şubat 2020 PazartesiErenler Atatürk Sentetik Çim SahaSaat 17:00 S.T.Demirspor-Aslan Ftb.Klb.Saat 18:30 Erenlerspor-Harmanlıkspor

1.Amatör U19 Futbol Liginde Play-Offta 5. Haftanın Programı12 Şubat 2020 ÇarşambaKalaycı Sentetik Çim Saha Saat 18:00 Harmanlıkspor-Sakarya KırkpınarKaraman Sentetik Çim SahaSaat 18:00 Erenlerspor-Karasu AziziyesporFerizli  Sentetik Çim SahaSaat 14:00 Sakarya TeKspor-Kocaali SahilsporErenler Atatürk Sentetik SahaSaat 18:00 Arifiyespor-S.T.DemirsporSaat 20:00 Harbişspor-Serdivanspor

U16 Futbol Liginde Haftalık Program11 Şubat 2020 Salı Erenler Atatürk Sentetik Çim SahaSaat  18:00 Erenlerspor-Sakarya TEKsporKarasu Sentetik Çim SahaSaat 16:00 Karasu Aziziye-Sakarya Ada Ftb.Klb.Karaman Sentetik Çim SahaSaat 18:00 Harmanlıkspor-SakaryagücüsporAkyazı Sentetik Çim SahaSaat 18:00 Akyazı Akınspor-Sapanca Akademi18 Şubat 2020 Salı Adapazarı Karaman Sentetik Çim SahaSaat 18:00 Sakaryagücüspor-Karasu AziziyesporAkyazı Sentetik Çim SahaSaat 18:00 Akyazı Akınspor-ErenlersporErenler Atatürk Sentetik Çim SahaSaat 18:00 Sakarya TEKspor-HarmanlıksporSapanca Hacımercan SahasıSaat 18:00 Sapanca Akademispor-Sakarya Ada Ftb.Klb.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar