Dolar : Alış : 5.8806 / Satış : 5.8912
Euro : Alış : 6.5255 / Satış : 6.5373
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya23°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 15616 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“Gençler Ali Kemal SOFU’dan Yana”

14 Mart 2019 - 406 kez okunmuş
Ana Sayfa » 2019 Yerel Seçimleri»“Gençler Ali Kemal SOFU’dan Yana”
“Gençler Ali Kemal SOFU’dan Yana”

Gençler Sofu’dan Yana

Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal SOFU daveti kırmayarak Hendek Merkez AKM Cafe’de gençlerle canlı müzikte bir araya geldi.

Gençlere Pozitif Ayrımcılık

Gençlere hitap eden SOFU “Arkadaşlar projelerimizi yayınladık. Projelerimizi muhakkak inceleyin. Çünkü projelerimizi sizleri, gençlerimizi düşünerek hazırladık.  Bu durum aynı zamanda bizim kendimizi hala genç hissettiğimiz için olacak ki gençlere pozitif bir ayrımcılık yaptık.’’ ifadeleri üzerine ortamda eğlenceli anlar yaşandı.

Modern Hendek

Dünyayı takip etmenin en temel noktasının gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu söyleyen SOFU ‘’Hendek’imizin modern bir gençlik merkezi binası hazır. Bu binayı gerekli donanımlar ile donatıp faaliyete geçireceğiz. Yine modern bir şehir kütüphanesi ile sabah dokuzdan gece on ikiye kadar açık olacak olup, içerisinde ikramların olduğu çay kahve içilebilecek, ders çalışabilecek ve sohbet edilebilecek ortamların olduğu keyifli vakit geçirebileceğiniz bir gençlik merkezini en kısa sürede faaliyete geçireceğiz.’’ dedi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, sakal

            Hendek Kültür Sanata Doyacak

            Hendek’in imkânlarının bu noktada yeterli düzeyde olduğunu fakat yeteri düzeyde kullanılmadığını ifade eden SOFU ‘’Bir çok konferans salonumuz var. Fakat buralarda gerçekleşen aktiviteler yetersiz. Biz bu aktiviteleri çeşitlendirip çoğaltacağız. Bizim planlarımızın yanı sıra gençlerimizden gelecek olan istek ve taleplerde elimizden geleni yaparak gerek gençlerimizi gerek Hendek halkının tamamını kültür sanat faaliyetleri ile boş bırakmayacağız.’’ dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve gece

            Gençlikten Eminiz

            Gençlerden emin olduğunu ve gençlerin gerek Hendek adına gerekse Türkiye adına gelecekte güzel işler çıkaracağından emin olduğunun altını çizen SOFU ‘’Bizler buraya koltuk davası için gelmedik. Bugün verdiğimiz mücadele de koltuk makam mücadelesi değil. Daha iyi hizmet edebileceğimize olan inancımız ile siz gençleri de arkamıza alarak bu mücadeleye girdik ve inşallah rabbim muvaffakta eyleyecektir. Ben bu noktada gençlerimize inanıyorum. Hendek’i Sakarya’yı Türkiye’yi ileriye, daha ileriye taşıyacak olan sizlersiniz.’’ İfadelerini kullandı.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar