Dolar : Alış : 7.7522 / Satış : 7.7662
Euro : Alış : 9.0835 / Satış : 9.0999
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya26°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 10651 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Gelecek Partisi Sakarya istişare Toplantısı Yapıldı

18 Ocak 2020 - 541 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Gelecek Partisi Sakarya istişare Toplantısı Yapıldı
Gelecek Partisi Sakarya istişare Toplantısı Yapıldı

Gelecek Partisi Sakarya istişare Toplantısı Yapıldı
Gelecek Partisi Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı,Ayhan Sefer Üstün, Nuray Sağıroğlu, Ramada Otel Adapazarı’nda gazetecilerle bir ara geldiler.

HABER FEHMİ DUMAN FOTOĞRAF NECLA BAKAN

Canlı yayım

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, “Sakarya ilinde Tarım,Sanayi,Turizm alanında başlattığımız hiç bir işi tamamlamadılar.

Yolsuzlukları önleme kanununu Çıkaramadık

Ayhan Sefer Üstün ” Sakarya ilinin çok sorunu var. Karasu Tren Yolu kokusu var.

Bilgi sahibi olmadan yapılan işin sonu yoktur.Tank Palet Fabrika içinde Fabrikalardan oluşan bir oluşum.Verenler ne verdiklerinden haberi yok.Ak Parti Kurulurken 3 Y İçin kuruldu. yola çıkarken “3Y” diye tarif ettikleri yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklarla mücadeleyi  hedefledik.Şimdi Tank Palet olayında da 3 Y Var.Tank Palette 3 Y incelendiğinde Motivasyonu görebiliriz 3 Y Yabancılar,Yandaşlar,Yakınlar Tank Palet Kanunsuz olarak verilmiştir.

Verilen Teşvikleri soracağız.Taşlar yerine oturması gerekiyor.Karasu’da verilen arazinin hesabı sorulacak. Şimdi sırada Vagon Fabrikası var.

İmar Kanununu çıkartmadılar.AK Parti engelledi. Ehliyet Liyaket Yasalarında zorluklar yaşadık.

Gelecek Partisi‘nin Sakarya İl Başkanının belirlenmesi amacıyla istişare Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı, gazetecilerin soruları üzerine gelecek hafta İl başkanı belirlenmiş olacak dedi.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı Türkiye’nin kronikleşmiş, yakıcı sorunlarına çözüm üretmek için iddialı bir program oluşturulmuştur.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve sakal
Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar

Gelecek Partisi İl Başkanlarını belirlemeye devam ediyor.  Geçtiğimiz sü reçte 12 il başkanını belirleyen Gelecek Partisi, Sakarya İl Başkanlığı için de süreci başlattı. 

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı, bu kapsamda istişarede bulunmak üzere Sakarya’ya geldi. 

Yamalı, istişare toplantısı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.  Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı, istişareler sonucunda tek isim konuşulursa onun görevlendirileceğini, birden çok isim ortaya çıkarsa seçim yapılacağını söyledi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar, takım elbise ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve takım elbise
Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, sakal ve gözlük
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yakın çekim

Gelecek Partisi’nin Sakarya İl Başkanı belirlendi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı’nın da hazır bulunduğu Ramada Otel’de gerçekleştirilen istişare toplantısında Sakarya İl Başkanı ile ilgili oylama yapıldı.

Gelecek Partisi şekilleniyor

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Kurucu Genel Başkanı olduğu Gelecek Partisi’nin bazı illerde yaptığı il başkanlığı atamalarının ardından Sakarya’da da konuyla ilgili olarak partililer ile toplantı düzenlendi.

Kimler katıldı?

Adapazarı Ramada Otel’de  düzenlenen istişare toplantısına Gelecek Partisi Teşkilatlandırma’dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı, Gelecek Partisi Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Ayhan Sefer Üstün, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Nuray Sağıroğlu, Dostlar Platformu üyelerinden Ender Serbes ve diğer gönüllüler katıldı.

Neler oldu?

Otelde yapılan istişare toplantısında Teşkilatlandırma’dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı, Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Ayhan Sefer Üstün, Ender Serbes ve diğer gönüllüler birer konuşma gerçekleştirdi.

Konuşmaların ardından Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı ile ilgili adayların oylamasına geçildi.

Oylamalar dağıtılan kağıt pusulalarına ikişer ismin yazılması ile başladı. Oylamayı yapanlar il başkanı olmasını istedikleri adayları Yamalı’ya teslim etti.

En çok kimin adı yazıldı?

Gelecek Partisi’nin Sakarya İl Başkanlığı ile ilgili yapılan oylamada Dostlar Platformu üyelerinden Ender Serbes’in adının yazıldığı ifade edildi. Başka adayların da yazılı olduğu pusulalarda 80’e yakın oy kullanıldığı ifade edildi.

Ender Serbes’in bugün yapılan oylama ile il başkanlığına en yakın isim olduğu belirtildi.

Haftaya açıklanacak

Öte yandan Gelecek Partisi’nde üst yönetim tarafından 20 ilin il başkanlığı ile ilgili adaylık açıklaması yapılacağı 23 Ocak 2020 tarihinde Sakarya’nın da açıklanacağı belirtildi.

Genel merkezin açıklayacağı il başkanları, kurucu il başkanı olarak görev yapacak ve kongreye tek aday olarak girecek. –

YORUMLAR

İlgili Terimler :
""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

BENZER HABERLER

""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar