Dolar : Alış : 5.2601 / Satış : 5.2696
Euro : Alış : 5.9335 / Satış : 5.9442
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14365 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ERTAŞ Gayrimenkul Yeni Ofisini Açtı

14 Temmuz 2018 - 971 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»ERTAŞ Gayrimenkul Yeni Ofisini Açtı
ERTAŞ Gayrimenkul Yeni Ofisini  Açtı

ERTAŞ Gayrimenkul Yeni Ofisini Açtı

2010 yılında Serkan ERTAŞ tarafından kurulan ERTAŞ Gayrimenkul ve danışmanlık firması çizgisini bozmadan günümüze kadar ulaşmış ender firmalardan birisi.

Müşteri memnuniyeti ve hakkınca hizmet felsefesini ilke edinerek faaliyet gösteren firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile tam donanımlı ve deneyimli personelleri bünyesinde barındıran yeni ofisini hizmete açtı.

Açılışı kalabalık bir katılım eşliğinde Serdivan Belediye Başkan Yardımcı Selvet Karaoğlu ve Serdivan AK Parti ilçe Başkanı Burak Erken yaptı.Böyle bir işletmeyi Sakarya’nın hizmetine kazandıran Serkan ERTAŞ’ın heyecanı açılışın en göze çarpan olayı oldu.


Serkan Ertaş ve Selami Ertaş kardeşler hizmete açtıkları işyerinde sadece emlak satan ve kiralayan bir kurum değil, uzman kadrosu ile bölgenin sosyo ekonomik yapısını analiz ederek yatırımcıyı kalkınma öncelikli bölgelere yönlendirmek için her zaman fizibilite çalışmaları yapmakta, Böylelikle hem doğru yatırım hem de müşteri memnuniyeti sağlamakta.Sektörümüzde faaliyet gösteren işletmelerin kendisini memnun etmeyen yatırımların müşteriye sunulmaması gerektiğini savunuyoruz.

Sektörde sıkıntılar bir hayli fazla.Öncelikli olarak bir gayrimenkul danışmanı işletmesi ile,duruşuyla,söyleminle ve sonuca ulaşma konusunda müşteriye güven vermeli. Buna paralel olarak ta yatırım danışmanının sektörü ile ilgili bilgileri devamlı takip ederek güncellemesi ,şeffaf olması,doğru ekspertiz sonucuyla doğru fiyat politikasını ilke edinmesi gerekiyor.

Bunun neticesinde zaten işler kolaylaşır ve güven sağlanmış olur.Bir gayrimenkul danışmanlı ğı yapan firmanın mutlaka ve mutlaka çözüm ortakları ve bu çözüm ortakları ile müşteriye en iyi hizmeti sunmalıdır’’dediler.

     

Açılışın ardından gelen misafirlerle tek tek ilgilenen ertaş kardeşler açılışa katılan misafirlere ikramlarda bulundular.

ERTAŞ GAYRİMENKUL

İstiklal Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 73/A  Serdivan SAKARYA

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar