Dolar : Alış : 5.2601 / Satış : 5.2696
Euro : Alış : 5.9335 / Satış : 5.9442
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya7°CHafif Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14358 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Erdoğan Öner; kuruluşunun 30. yılını çalışanlarıyla beraber kutladı

12 Şubat 2018 - 283 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Erdoğan Öner; kuruluşunun 30. yılını çalışanlarıyla beraber kutladı
Erdoğan Öner; kuruluşunun 30.  yılını çalışanlarıyla beraber kutladı

Erdoğan Öner; kuruluşunun 30.

yılını çalışanlarıyla beraber kutladı

Sakarya’da Bosch ve Doğtaş markalarının satış noktası olan Erdoğan Öner Ticaret Şirketi; kuruluşunun 30. yılını çalışanlarıyla beraber Ramada Otel’de kutladı.

“Geçmişten Geleceğe Erdoğan Öner Ticaret”

Erdoğan Öner Ticaret Şirketi Firma Sahibi Erdoğan Öner’in “Geçmişten Geleceğe Erdoğan Öner Ticaret” ile “Gelişen, değişen piyasalar ve tüketiciler” sunumu büyük ilgi gördü. Erdoğan Öner; Bosch Çark Caddesi, Bosch Bosna Caddesi, Bosch Ankara Caddesi ve Doğtaş Serdivan olmak üzere 4 mağaza ile Sakarya’ya hizmet etmekten gurur duyduklarını belirtti.

Erdoğan Öner Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Bozdemir’in “İnanıyorsanız Başaracaksınız” konulu motivasyon konuşması büyük beğeni topladı. Bosna Mağaza Müdürü Emre Karaarslan ve Türkiye 2.’incisi olan Doğtaş’ın Mağaza Müdürü Mustafa Karaarslan sabır ve inançla uyguladıkları satış eğitimlerinin firmaya kazandırdığı başarılar hakkında bilgi verdi. 10-15-20-25 ve 30 yılı dolduran çalışanlarına Erdoğan Öner tarafından taktim edilen plaket ve özel hediyeler duygulu anların yaşanmasına sebep oldu. Program Erdoğan Öner’in çalışanlarıyla beraber 30 yıl pastası kesmesiyle sona erdi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar