Dolar : Alış : 5.4392 / Satış : 5.4490
Euro : Alış : 6.2032 / Satış : 6.2143
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya12°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14537 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Engelsiz Yaşam Partisi  Genel Başkanı Hayri İdin Güven Tazeledi

15 Haziran 2014 - 493 kez okunmuş
Ana Sayfa » Guncel»Engelsiz Yaşam Partisi  Genel Başkanı Hayri İdin Güven Tazeledi
Engelsiz Yaşam Partisi  Genel Başkanı Hayri İdin Güven Tazeledi

Engelsiz Yaşam Partisi  Kurultayı  Ankara Ulus Rüzgarlı Sokak ‘ta  bulunan Genel Merkez’de yapıldı.

Divan Başkanlığını Gönül İdin  ,katiplikleri Ali ÇELİK ile Zehra Köse Yaptı.

Engelsiz Yaşam Partisi   10 Şubat 2014 –  14 Haziran 2014 Arası Parti Çalışmaları Raporunu Engelsiz Yaşam Partisi  Genel Başkan Hayri İdin  okudu.

İDİN”Engelsiz Yaşam Partisi  10 Şubat Günü Kurulmuştur.Her türlü ayrımcılığı reddedip insana öncelik veren, daha demokratik ve katılımcı bir toplum yapısına kavuşmuş, temel insan hak ve özgürlüklerinde en ileri ülkeler düzeyine erişmiş, her türlü eşitsizliği gidererek ulusal dayanışma duygularını güçlendirmiş, sosyal adalete dayalı bir toplum yapısı oluşturmuş siyasette ve yönetimde temiz  toplum yaratma amacına ulaşmış, ülkede vatandaşlık, kardeşlik,  dayanışma ve birlik bağlarını güçlendirmiş, ekonomide fırsat eşitliğine dayanan, sürdürülebilir, bireyler ve bölgeler arasında dengeli bir kalkınma sürecine girmiş, tam istihdamı hedefleyen, bilgi ekonomisine dayanan ve uluslar arası alanda rekabet gücü yüksek, yurtta ve dünyada barışı ülkemizin ve vatandaşlarımızın güvenliğini ve çıkarlarını koruyan, çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmış, bir Türkiye Yaratmaktır.

engelsiz_yasam_partisi26

Engelsiz Yaşam Partisi  Genel Başkan Hayri İdin

İnsanca ve hakça gelişmeyi dirlik düzen içinde hızlandırarak, Türkiye’yi Atatürk devrimi ve ilkeleri doğrultusunda çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne eriştirmeyi; demokrasiye her alanda geçerlilik kazandırmayı, insan haklarını ve özgürlükleri sağlam güvencelere dayandırarak genişletmeyi halk katılımının her alanda sürekli ve etkili olmasını sağlayarak ulusal egemenliği pekiştirmeyi amaçlayan, hukukun ve emeğin üstünlüğünü, toplumda ve uluslararasında eşitliği, adeleti ve dayanışmayı; ulusala bağımsızlığ ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ulusu ve ülkesiyle bölünmez bütünlüğünü gözeten, yurtta ve dünyada barış için çalışan, insanlar arasında din, dil, ırk, mezhep, cinsiyet engelli engelsiz ayrımları yapmayan ve gücünü haktan alan bir siyasal kuruluştur. Engelsiz Yaşam Partisi, halkın siyasette ve yönetime sürekli ve etkili katılımını öncelikle kendi yapısında ve işleyişinde gerçekleştirir.”

Partimiz kurulduğu günden bu yana kurumsal kimliğini tamamlamak adına hertürlü çalışmayı yapmıştır. Bu kurultay sonrası partimiz tüm ülkede teşkilatlanarak istediğimiz duruma geleceğine inanıyorum . Kurultayın hayırlara vesile olmasını dilerim . Kurultayda seçilecek tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim . El ele vererek yüz akıyla Türk Siyaset Hayatında Tabela partisi olmadığımızı göstermek üzere yola çıktık ve yolumuza devam ediyoruz hepinize saygılar sunuyorum.

Yapılan Seçimlerde Engelsiz Yaşam Partisi  Genel Başkan Hayri İdin   seçildi.

engelsiz_yasam_partisi35

Engelsiz Yaşam Partisi Hayri İDİN  ile Gönül İdin

engelsiz_yasam_partisi23

Engelsiz Yaşam Partisi Hayri İDİN Sakaryalı Hüseyin BAŞTAN

engelsiz_yasam_partisi25

Engelsiz Yaşam Partisi Hayri İDİN Kocaelili Ahmet Yılmaz ile

engelsiz_yasam_partisi28

Engelsiz Yaşam Partisi Hayri İDİN Kocaelili Kadem Ali Yılmaz ile

Engelsiz Yaşam Partisi  Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

Ergin Ermiş,Hüseyin Baştan,Ali Çelik ,Erkan Bay,Selçuk Tanrıkulu, Gönül İdin, Kadem Ali Yılmaz,Ahmet Yılmaz,Yavuz Şahin,Sermet Erengin, Miraç Yıldırımoğuz, Serpil Yıldırımoğuz, Kudret Toramanoğlu, Şahin Özkurt, Halil Kurt

Engelsiz Yaşam Partisi  Yönetim Kurulu  Yedek Üyeleri

Osman Taş, Ersin Gül,Ömer Keskin,Mehmet Yıldırım,Enver Gül,Mehmet Gökbayrak, Bahti Şentopçu, İmdat Kasımoğlu,İdris İskenderoğlu,Musa Merttürk, , Veysel İskenderoğlu, Osman Subaş, Adnan Yazıcı Seçildiler.

engelsiz_yasam_partisi27

Engelsiz Yaşam Partisi  Genel Başkanı Hayri İDİN  Ali ÇELİK ile

engelsiz_yasam_partisi16

Engelsiz Yaşam Partisi  Genel Başkanı Hayri İDİN Yavuz ŞAHİN ile

engelsiz_yasam_partisi21

Engelsiz Yaşam Partisi  Genel Başkanı Hayri İDİN Ergin ERMİŞ ile

engelsiz_yasam_partisi43

Engelsiz Yaşam Partisi  Genel Başkanı Hayri İDİN Erdoğan EKER ile

engelsiz_yasam_partisi36

Engelsiz Yaşam Partisi  Genel Başkanı Hayri İDİN Büşra İDİN  ile

engelsiz_yasam_partisi34

Engelsiz Yaşam Partisi  Genel Başkanı Hayri İDİN Zehra KÖSE ile

engelsiz_yasam_partisi1engelsiz_yasam_partisi2engelsiz_yasam_partisi3engelsiz_yasam_partisi4

engelsiz_yasam_partisi5engelsiz_yasam_partisi6engelsiz_yasam_partisi7engelsiz_yasam_partisi8engelsiz_yasam_partisi9engelsiz_yasam_partisi11engelsiz_yasam_partisi12engelsiz_yasam_partisi13

engelsiz_yasam_partisi14engelsiz_yasam_partisi15engelsiz_yasam_partisi17engelsiz_yasam_partisi18engelsiz_yasam_partisi19engelsiz_yasam_partisi20engelsiz_yasam_partisi22engelsiz_yasam_partisi24engelsiz_yasam_partisi29engelsiz_yasam_partisi30engelsiz_yasam_partisi31engelsiz_yasam_partisi32engelsiz_yasam_partisi33engelsiz_yasam_partisi37engelsiz_yasam_partisi38engelsiz_yasam_partisi39engelsiz_yasam_partisi41engelsiz_yasam_partisi40

Engelsiz Yaşam Partisi Kurultayını  izleyen Habervole Genel Yayın Yönetmeni Fehmi DUMAN  Yeniden Genel Başkanlığa seçilen Hayri İDİN’e Başarılar diledi.

Haber-Fehmi DUMAN  Habervole Genel Yayın Yönetmeni

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar