Dolar : Alış : 5.3429 / Satış : 5.3526
Euro : Alış : 6.0908 / Satış : 6.1018
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya12°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14170 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Demokrasi Meydanında Polis haftası Etkinlikleri Tanıtıma yoğun ilgi

10 Nisan 2018 - 260 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Demokrasi Meydanında Polis haftası Etkinlikleri Tanıtıma yoğun ilgi
Demokrasi Meydanında  Polis haftası  Etkinlikleri  Tanıtıma yoğun ilgi

Tanıtıma yoğun ilgi

Demokrasi Meydanında  açılan resim sergisine ve ekipmanlara vatandaş yoğun ilgi gösterdi.

Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından açılan resim sergisi ve ekipman tanıtımına vatandaş yoğun ilgi gösterdi.

Resim sergisi, polis ekiplerin kullandıkları ekipmanlar ve polis araçları tanıtımına  okullardan  öğrenciler,halkın katılımında  Gönül  Elçisi  Sabahattin BİRİNCİ,İYİ Parti  Adapazarı  İlçe  Başkanı Mücahit BULAN,Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı  Şuayip ÜR,İlçe  Yönetim Kurulu üyeleride   eşlik ettiler

Polis araçları tanıtıldı

Her yıl 7-10 Nisan arası kutlanan Polis haftası nedeniyle Sakarya’da bir dizi etkinlikler yapılacak. Etkinlikler kapsamında Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Demokrasi Meydanında resim sergisi, polis ekiplerin kullandıkları ekipmanlar ve polis araçları vatandaşlara tanıtıldı. 2 gün sürecek olan tanıtıma vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

  Demokrasi Meydanında

Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı  Şuayip ÜR”Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yılı ve Polis Haftası’nı yayımladığı mesaj ile kutladı.

Şuayip ÜR   ülkemizin kuruluşundan bu güne kadar vatanımızın bütünlüğü ve huzuru için canlarını feda eden şehit emniyet güçlerimizi rahmetle andığını ifade ederek “Ülkemizin ve güvenliğimizin teminatı  olan, yaz-kış, gece-gündüz demeden canları pahasına görevlerini sürdüren emniyet güçlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.

Vatanımızın her köşesinde her şart ve zorluğa karşı vatanımızı savunan polis teşkilatımıza millet olarak minnettarız”dedi.

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı  Mücahit  BULAN     Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yılı ve Polis Haftası’nı yayımladığı mesaj ile kutladı.

Başkan  Mücahit  BULAN   ülkemizin kuruluşundan bu güne kadar vatanımızın bütünlüğü ve huzuru için canlarını feda eden şehit emniyet güçlerimizi rahmetle andığını ifade ederek “Ülkemizin ve güvenliğimizin teminatı  olan, yaz-kış, gece-gündüz demeden canları pahasına görevlerini sürdüren emniyet güçlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.

Vatanımızın her köşesinde her şart ve zorluğa karşı vatanımızı savunan polis teşkilatı miza millet olarak minnettarız

Gönül Elçisi Sabahattin BİRİNCİ   Polis gününü kutladı.

Gönül Elçisi Sabahattin BİRİNCİ   Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yılı ve Polis Haftası’nı yayımladığı mesaj ile kutladı.

Sabahattin BİRİNCİ   ülkemizin kuruluşundan bu güne kadar vatanımızın bütünlüğü ve huzuru için canlarını feda eden şehit emniyet güçlerimizi rahmetle andığını ifade ederek “Ülkemizin ve güvenliğimizin teminatı  olan, yaz-kış, gece-gündüz demeden canları pahasına görevlerini sürdüren emniyet güçlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.

Vatanımızın her köşesinde her şart ve zorluğa karşı vatanımızı savunan polis teşkilatı miza millet olarak minnettarız

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Sabahattin Birinci dahil, gülümseyen insanlar

 Biliyoruz ki bu iş yürek işidir, fedakarlık gerektirir. Şükürler olsun ki bu anlayış ve bu şuurda olan bir polis teşkilatımız var. Bizlerde her şeyden önce suç oranlarının arttığı bu dönemlerde bir birey olarak polis teşkilatımıza gereken desteği vermeli şuurlu, bilinçli nesiller yetiştirmeye gayret ve çaba göstermeliyiz. Bu vesile ile Türk Polis Teşkilatı ‘nın 173. kuruluş yılı ve Polis Haftasını gönülden kutlar geçmişten bu güne kadarki şehitlerimize rahmet, gazilerimize ise Rabbimden şifa diliyorum” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, Sabahattin Birinci dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Sabahattin Birinci dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Sabahattin Birinci dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar