Dolar : Alış : 5.4392 / Satış : 5.4490
Euro : Alış : 6.2032 / Satış : 6.2143
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya12°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14537 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığının Misafirleri

19 Ekim 2018 - 805 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığının Misafirleri
Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığının Misafirleri

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığının Misafirleri

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığı bugün Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ı ağırladı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez tarafından Belediye Başkan Adaylarını hakkında görüşmeler yapmak için Sakarya İli için görevlendirilen Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekilleri bir dizi görüşme yaptılar.

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya 16 İlçe Başkanının ve İl yöneticilerinin katıldığı toplantıda, İlçe Başkanları İlçe Belediye Başkan Aday Adayları hakkında bilgi verdi. İlçelerinde izlenecek metot ve Belediye Başkan Aday Adaylarının, İlçelerin yerel seçim planlarını anlatan İlçe Başkanları, seçimlerde başarılı olmak için tüm imkânlarıyla çalıştıklarını belirttiler.

Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Sakarya’yı yakından takip ettiklerini, İlçe Başkanlarının çalışmalarından memnun olduklarını, Belediye Başkan Adaylarını İlçe Örgütleri ve İl Başkanlığı karar verdikten sonra en yakın zamanda açıklamak istediklerini dile getirdi.

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan Genel Merkezin Örgütün istediği adayı açıklayacağını, Sakarya da bir dizi ziyaret sonrası Sakarya İlinin raporunu Genel Merkeze ileteceklerini ifade etti.

İlçe Başkanları toplantısı sonrası, İl Başkanlığında Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve Tahsin Tarhan,  Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayları ve İlçe Belediye Başkan Aday Adayları ile özel görüşme yaptılar.

Günün üçüncü programı olarak İlimizde bulunan bazı Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaretle devam etti.

Muhtarlar Derneği, Esnaf Odası Başkanlığı, İnşaat Mühendisleri Odası ve Makine Mühendisleri Odasını ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve Tahsin Tarhan’a İl Başkanı Erdoğan Isır da eşlik etti.

Yarında Sakarya’da görüşmelerine devam edecek olan heyet, Adapazarı, Serdivan, Erenler, Arifiye ve Sapanca İlçe Başkanlıklarını ziyaret edeceği belirtildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Gülizar Biçer Karaca ve Sayın Tahsin Tarhan iki günlük ziyaretleri sonrası İlimiz hakkında rapor hazırlayacaklar. Bu kapsamda tüm İlçe Başkanlarımızla, Büyükşehir Belediye Başka Aday Adaylarımızla ve İlçe Belediye Başkan Aday Adaylarımızla görüşme yaptılar, kısa süre içinde Sivil Toplum Kuruluşlarının da düşüncelerini, görüşlerini almak istediler. Görüşemedikleri STK temsilcileri için tekrar İlimizi ziyarete gelecekler. Yarında İlçe ziyaretleri ile programımız devam ediyor. En kısa zamanda, en doğru, Sakarya mızı tüm sorunlardan kurtaracak Belediye Başkan Adaylarımızla alanda olmak istiyoruz. Genel Başkan Yardımcımız ve Kocaeli Milletvekilimizin ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bize güç kattılar” dedi.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar