Dolar : Alış : 5.2601 / Satış : 5.2696
Euro : Alış : 5.9335 / Satış : 5.9442
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14365 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP’den İnşaat Mühendislerine Ziyaret-Sakarya Muhtarlar federasyonu Ziyaret

13 Şubat 2018 - 127 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»CHP’den İnşaat Mühendislerine Ziyaret-Sakarya Muhtarlar federasyonu Ziyaret
CHP’den İnşaat Mühendislerine Ziyaret-Sakarya Muhtarlar federasyonu Ziyaret

CHP’den İnşaat Mühendislerine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Adapazarı İlçe yönetimleri yönetimi İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüsnü Gürpınar ve yönetimini ziyaret eti.

Yönetimleriyle birlikte kurum yetkililerini ziyaret eden Başkanlar Erdoğan Isır ve Fatma Kurtuluş ilk olarak İnşaat Mühendisleri Odası oldu. Oda Başkanı Hüsnü Gürpınar ve yönetimine gerçekleştirilen ziyarette,

“Sizlerin başarısı şehirlerin başarısı ve dolayısıyla ülkelerin başarısı olarak değerlendiriliyor” dedi.

“Yönetimimizle birlikte çalışmalarımızın yanı sıra sivil toplum kuruluşlarımızı da ziyaret ederek, kentimize hizmet noktasında neler yapılabileceğimizi konuşuyor, birlikte daha iyi neler yapabileceğimiz konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. İnşaat Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi’nin faaliyetlerini yakından takip ediyoruz. Başarılı çalışmalarınız için sizleri kutluyor ve çalışmalarınızda her zaman destek olacağımızı bilmenizi isteriz” dedi.

Sakarya Muhtarlar federasyonu Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Adapazarı İlçe yönetimlerinin ikinci durağı Sakarya Muhtarlar federasyonu Başkanı Erdal Erdem’i ziyaret oldu.

Ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi İl Erdoğan Isır ve yönetimi, Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve yönetimi katıldı.
Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem’i olarak bu güne kadar iktidar muhalefet ayırt etmeksizin muhtarların sorunlarını her platforma taşıdıklarını ifade eden Erdal Erdem, yapılan çalışmada eksik görülen hususları da inceleme neticesinde katkı sağlamak adına kendilerini bilgilendireceklerini ifade etti ziyaretlerinden dolayı CHP heyetine teşekkür etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar