Dolar : Alış : 5.7904 / Satış : 5.8008
Euro : Alış : 6.5935 / Satış : 6.6054
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya32°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 15197 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Cemal Yaman, Mutlu Işıksu’ya “Hayırlı olsun.” ziyaretinde bulundu.

15 Nisan 2019 - 225 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Cemal Yaman, Mutlu Işıksu’ya “Hayırlı olsun.” ziyaretinde bulundu.
Cemal Yaman, Mutlu Işıksu’ya “Hayırlı olsun.” ziyaretinde bulundu.

Adapazarı Birlik ve Dayanışmanın Merkezidir

Türk-İş Sakarya İl Temsilcisi ve Demiryol-İş Sakarya Şubesi Başkanı Cemal Yaman ve sendika temsilcilerini misafir eden Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı, birlik ve dayanışmanın merkezidir. Camiasında yetiştiğim, güzel hatıralarım olan sendikalarımızla hep birlikte şehrimize en güzel hizmetleri sunmak için gayretle çalışacağız.” dedi.

Sendikalardan Başkan Işıksu’ya Ziyaret

Türk-İş Sakarya İl Temsilcisi ve Demiryol-İş Sakarya Şubesi Başkanı Cemal Yaman, sendika temsilcileri ile birlikte Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya “Hayırlı olsun.” ziyaretinde bulundu.

Işıksu’ya Tam Destek

Adapazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette konuşan Cemal Yaman, sendikalar için gurur verici bir gün olduğunu aktardı. Işıksu’nun başkan olarak Adapazarı’na hizmet etmesinden duydukları mutluluğu paylaşan Yaman, “Sayın Başkanımızın geçmişi bizim camiamızda saklıdır. Sendikalarımızın, hepimizin sorunlarını ve taleplerini en güzel anlayacak olan da Sayın Başkanımızdır. Çok sevindik, elimizden gelen desteği vereceğiz. Allah çalışmalarında muvaffak eylesin.” diye konuştu.

Hep Birlikte Çalışacağız

Gösterilen teveccühten duyduğu memnuniyeti paylaşan Başkan Mutlu Işıksu, “Bu camiada yetiştim. 25 yılım, güzel hatıralarım var. Sabrı, yardımlaşmayı ve emeğin değerini bu camiada daha iyi öğrendim. Bende etkisi ve katkısı çok büyüktür. Cemal Yaman başkanımızla ve tüm sendikalarımızla her zaman beraberiz. Adapazarı, birlik ve dayanışmanın merkezidir. Hep birlikte şehrimize en güzel hizmetleri sunmak için gayretle çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar