Dolar : Alış : 5.7904 / Satış : 5.8008
Euro : Alış : 6.5935 / Satış : 6.6054
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya32°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 15197 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Belediyenin Salonları Belediyeyi Yönetenlerin Kişisel Malı Değildir

09 Ocak 2019 - 351 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Belediyenin Salonları Belediyeyi Yönetenlerin Kişisel Malı Değildir
Belediyenin Salonları Belediyeyi Yönetenlerin Kişisel Malı Değildir

Belediyenin Salonları Belediyeyi Yönetenlerin Kişisel Malı Değildir

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı   Zafer KAZAN

“Serdivan Belediyesi Kültür Merkezi’nde 20 Ocak 2019 tarihinde sahnelecek olan “Azizname” adlı oyun ile ilgili sahne tahsisinin iptal edildiğini, oyunu sahneleyecek Cumhuriyet Sahnesi’nin yaptığı açıklamadan öğrenmiş bulunmaktayım.

Artık bizi şaşırtmayan türden olan bu iptalin gerekçesi en az iptal eylemi kadar vahimdir. Belediyeyi yönetenlere hatırlatırım ki, Serdivan Belediyesi’nin Kültür Merkezi belediyenin diğer tüm taşınmazları gibi halkın vergileri ile yapılmıştır ve halkın malıdır. Seçimler ile belli bir dönem belediyeyi yönetmek üzere görev alanlar bunları yönetirken o taşınmazlarda kendilerine oy veren ya da vermeyen herkesin hakkı olduğunu unutmadan, halkın her kesimi tarafından kullanımını sağlamakla yükümlüdür. Sergilenecek oyunu beğenmemeleri ya da sergileyecek olanlar ile aynı düşünceyi paylaşmıyor olmaları bunu değiştirmez.

Unutmamalıyız ki seçimleri kazanarak belediye başkanı olmak mümkündür, önemli olan ise şehr-ül emin olabilmektir.

1 Nisan sabahı Serdivanlıların, Serdivan’ı yöneten bu yasakçı anlayışa son vereceklerine inancımız tamdır. Bu vesile ile buradan Serdivanlılara bir kez daha söz veriyorum;

“ Belediyeyi yönetirken ve imkanlarını vatandaşlara tahsis ederken, sadece bize oy verenlerin değil her görüşten Serdivanlının belediye başkanı olduğumu ve belediyenin taşınmazlarının farklı görüşlerden bu insanların vergileri ile yapıldığını bir an olsun aklımdan çıkarmayacağım”.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar