Dolar : Alış : 5.8826 / Satış : 5.8932
Euro : Alış : 6.6316 / Satış : 6.6436
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya29°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 15125 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Basri Bölükbaş Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

20 Ağustos 2018 - 552 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Basri Bölükbaş Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı
Basri Bölükbaş Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Demokrat Parti Geyve İlçe Başkanı Basri Bölükbaş Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı
Demokrat Parti Geyve İlçe Başkanı Basri Bölükbaş “Kurban Bayramınızı tebrik eder TÜRK İSLAM alemine, ilçemize, ülkemize birlik beraberlik içersinde huzurlu mutlu bayram geçirmenizi dilerim.
“Bayramlar, manevi değerlerin kuvvetlendiği, sevgi, saygı, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı, gerginliğin azaldığı, kardeşlik duygularının hakim olduğu günlerdir. Bayramların ruhunda dargınlıklara, kavgalara son verilerek barışmak, kucaklaşmak vardır.
Bayramların bayram tadında kutlanması, o ülke insanının yaşam koşulları, mutluluğu, refahı ile yakından ilgilidir. Bayramların kaynağında yatan sevinç ve coşku bugün yerini gerginlik ve kavgaya bırakmıştır. Ülkemizde ve bölgemizde kardeş kardeşe düşman hale gelmiştir.

Görüntünün olası içeriği: Basri Bölükbaş, ayakta
Dalga dalga zihinlerin bulandırılmaya, milli benliğimizin örselenmeye çalışıldığı bir ortam içinde kutlamaya çalıştığımız bu mübarek Kurban Bayramı’nda, Türkiye’nin, etnik ve dini siyaseti, siyasi alanının dışına çıkartmasını diliyorum.
İnşallah bu bayram, bölgemizde ve ülkemizde cereyan eden çatışmalardan uzak, milli birlik ve beraberliğimizi yeniden teşkil edecek, çeşitliliğin zenginliğimiz olduğu gerçeğini içselleştirecek, çocuklarımızın gelecek hayalleri kurabildiği, insanımızın helal kazanç ile refaha kavuştuğu, siyaseti fanatizm seviyesinde particilik olarak değil daha iyiye, daha müreffeh Türkiye’ye taşıyacak bir araç olarak gördüğü, inançlarına, milli ve manevi değerlerine sıkı sıkıya sarılmış bir Türkiye hayalimizi gerçekleştirmeye vesile olsun.
Bu duygu ve düşüncelerle, aziz milletimin, Müslüman dünyasının ve Hac görevini yerine getiren vatandaşlarımın Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, sağlık ve afiyet diliyorum. Allah, kurbanlarınızı makbul eylesin inşallah.”

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar