Dolar : Alış : 7.7522 / Satış : 7.7662
Euro : Alış : 9.0835 / Satış : 9.0999
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya26°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 10651 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Adres : AYTUR TURİZM TAŞ. TİC. LTD. ŞTİ. Semerciler mah. Yenibosna cad. 787 nolu sok. no:1/101 54100 Sakarya, Sakarya, Turkey
Telefon : (264) 276 28 40
Faks : -
E-Posta : aytur@adaaytur.com
Websitesi : http://www.adaaytur.com/
Üyelik Tarihi : 03 Kasım 2018
""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

Aytur Turizm Taşımacılık 

Aytur Turizm Taşımacılık

1972 yılında bireysel otobüsçülük ile taşımacılık sektörüne başlayan Mustafa Naci ALTAY ve Kasım Tahsin BALABAN, 1994 yılında Aytur Turizm Taşımacılık ve Ticaret Ltd. Şti. kurarak güçlerini birleştirmiştir. Personel ve öğrenci taşımacılığı başta olmak üzere sektörün diğer kollarında da başarı ile faaliyetine devam etmektedir. Aytur Turizm, her geçen gün ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini portföyüne katarak büyümesine devam etmektedir.

* Müşteri odaklı faaliyetlerimiz, etkin iletişim ,gelişim – değişim ve sürekli iyileşme ile gelecekteki müşteri beklentilerini karşılayarak, sektördeki öncülüğümüzü sürekli kılmak

* Gerçeklere dayalı kararlar almak, sektördeki yenilikleri en hızlı şekilde uygulamak, sektörle ilgili yasalar ve mevzuat şartlarına uymak, hedeflerle yönetim yaklaşımı ile etkinliğimizi arttırmak,

* Müşterilerin, Aytur Turizm ile güvenli, dakik, konforlu, istikrarlı ve ileri teknolojiyi kullanan bir firma olarak algılamalarını sağlayarak her firmanın bir sonraki müşteri talebi için referans oluşturmasını sağlamak.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Vizyonumuz

Sektörde kurumsal anlayışımız ile edindiğimiz farklı yerimizi genişleterek korumak ve sektöre öncülük etmek. Bu öncülükle beraber Türk turizmini dünya standartlarına ulaştırmaktır.

Misyonumuz

Verdiğimiz hizmetlerde güvenilirlik ve dürüstlüğü ön planda tutarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden fark etmek, yüksek düzeyde müşteri tatmini sağlamak ve bu sayede kaliteyi en üst düzeye çıkartarak minimum maliyete ulaşarak karlılığı artırmaktır.

Hizmetlerimiz;

» Personel Taşımacılığı
» Öğrenci Taşımacılığı
» Özel Transfer Hizmetleri
» Turizm Hizmetleri

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Servis araçlarımız ve sürücülerimiz 21/05/1992 tarihli 21234 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.

Tüm servis sürücülerimiz, şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak çalışan, Ticari Taşıt Kullanma belgelerini tüm Eğitim ve seminerlere katılarak alan iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerdir. Servis araçlarımızın tamamı, yeni, yolcularımız için azami ölçüde konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, herhangi bir iş aksamasına veya gecikmeye meydan vermemesi için periyodik bakımları özenle yapılmış, Trafik, kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır. Çalışmakta olduğumuz firma personelini sabah evinden alıp işyerine vaktinde yetiştiriyor ve akşam mesai saati bitiminde, sözleşmedeki saatinde alıp huzurlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz. Modern araçlarla hizmet vermekteyiz. Mesai kaybına sebebiyet vermeden zamanında ulaşım sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz servis güzergahlarında kesintisiz her gün hizmet veriyoruz. Çalıştığımız her kuruma bir servis takip elemanı tahsis ediyoruz.

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Firmamız, Güvenlik ve Disiplin şartını göz önüne alarak, geleceğimiz olan yavrularımızı en güvenli şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları sağlamıştır. Firmamız, geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır. Tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlar ile çocuklarımızı zamanında ve güvenli bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmayı amaçlamaktayız. Tecrübelerimize ve deneyimlerimize dayanarak yavrularınızı evden okula, okuldan eve güvenle en güvenli ve kaliteli bir biçimde taşımayı taahhüt ediyoruz. Çocuklarınızı evinizden alıp evinize teslim ediyoruz. Çocuklarımızın güvenliği sebebiyle, servis araçlarımızda koltuk sayısından daha fazla kişi taşımamaktayız. Sürücülerimize ve hosteslerimize periyodik aralıklarla hizmet eğitimi vermekteyiz. Modern araçlarla hizmet vermekteyiz.

ÖZEL TRANSFER HİZMETLERİ

Hizmetimiz ile, dilerseniz saatlik, gecelik yada günlük şoför ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz. Müşteri odaklı memnuniyet ilkesini kendine amaç edinmiş olan konusunda deneyimli ve profesyonel personelimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

TURİZM HİZMETLERİ

“Yüzlerce firmadan cazip fiyatlarla uçak ve otobüs biletleri”

Yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce noktaya seçkin havayolu ve karayolu şirketleri ile seyahatleriniz için en hesaplı ve hızlı biletleme çözümlerini AYADA TURİZM kalitesiyle sunuyoruz.

ŞEHİRLERARASI SEFERLER

Acentalığını yaptığımız bir çok otobüs firması ile Türkiye’nin her yerine siz değerli yolcularımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Firma Fotoğraf Galerisi

Resim 2Resim 3Resim 4Resim 5Resim 6Resim 7Resim Resim 9Resim 10Resim 11

Firma Harita Bilgisi

YORUMLAR