Dolar : Alış : 5.4392 / Satış : 5.4490
Euro : Alış : 6.2032 / Satış : 6.2143
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya12°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14537 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Atasever’den Karasu- Kocaali Akyazı-Hendek’e ziyaret

12 Mart 2018 - 313 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Atasever’den Karasu- Kocaali Akyazı-Hendek’e ziyaret
Atasever’den Karasu- Kocaali  Akyazı-Hendek’e ziyaret

Atasever’den Karasu- Kocaali Akyazı-Hendek’e ziyaretet

İYİ Parti İl Başkanı Dr. Hüsamettin Atasever ve yönetimi Karasu ,Kocaali ,Akyazı,Hendek Teşkilatı’nı ziyaret etti.

ATASEVER “ DÜŞMANI OLAN BİR ÜLKE HALİNE GELDİK”

Karasu İYİ Parti İlçe Teşkilatı İl Başkanı Hüsamettin Atasever’i ağırladı. İYİ Parti Kocaali İlçe Teşkilatını da ziyaret eden Atasever parti binalarında çarpıcı açıklamalarda bulundu.  İYİ Parti Karasu İlçe Teşkilatı’nı ve Kocaali ilçe teşkilatını ziyaret eden Hüsamettin Atasever yaptığı açıklamalarda “ İYİ Parti olarak hepimizin amacı Türkiye’nin bugün içine düşmüş olduğu çıkmaz sokaktan onu çıkmaz caddeye taşımaktır. Ülkemiz bugün uçuruma doğru gitmektedir. Ne Ortadoğu’da ne orta ülkelerde nede dünyanın çeşitli uzak yerlerinde dostluk olmayan, karşılığında ciddi kin besleyen, düşmanı olan bir ülke haline geldik” dedi.

ATASEVER “YAPAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEY YOKTUR”

Bizler cesur olduğumuz için İYİ Parti çatısı altında toplandık diyen İYİ Parti İl Başkanı Dr. Hüsamettin Atasever “ Bizim partimiz cesurların partisidir. 3 ay gibi kısa bir sürede 14 ilçemizde teşkilatlarımız kuruldu. Bizler 3 ay gibi bir kısa sürede 14 ilçemizde kuvvetli bir şekilde teşkilatlarımızı kurmuşsak, diyecek çok fazla bir şey yoktur. 3 ayda bu kadar büyüyüp kuvvetlendiysek yapamayacağız hiçbir şey yoktur” dedi.

ATASEVER “SORUMLULUĞUMUZ ÇOK BÜYÜK”

Ülkenin içerisinde bulunduğu sosyal, ekonomik ve siyasi durum yeni bir ihtiyaç ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaç çerçevesinde kurulan partimiz halkın şu andaki tek umududur. Biz de umut edilenlerin gerçekleşmesine yardımcı olmak için çok çalışacağız, kimsenin bundan şüphesi olmasın. Hedefimiz olan İYİ parti iktidarına ulaşmak için, İYİ muhalefet nasıl yapılır, önce onu göstereceğiz. Asla ve asla yıkıcı olmayacağız, yapıcı olacağız, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyeceğiz” dedi.

ATASEVER “ DOĞRULAR İLE HAREKET EDECEĞİZ”

Bizler kimseyi kötüleyerek siyaset yapmayacağız. Cennet vatanımızın bu durumda olması hepimizi çok üzüyor. Bizler her zaman doğru ne ise o doğrular ile hareket edeceğiz. Kimseden de korkmayacağız. Dersimize İYİ çalışmalıyız. Çalışmalıyız ki kazanmalıyız” dedi.

ÖZBUDAK “İYİ PARTİ CESURLAR HAREKETİDİR”

İl Yönetim Kurulu Üyesi Avukat İlker Özbudak ise yaptığı açıklamalarda “ Sakaryalı önde gider, Sakaryalı dik başlıdır. Sakaryalı cesaretlidir. Sakaryalı umutludur. Sakaryalı yenilgiyi hiçbir zaman kabul etmez. Biz İYİ Parti olarak kötüleyici siyaset yapmayacağız. Biz İYİ insanlarız. İYİ Parti cesurların hareketidir. Biz hepimiz cesur insanlarız. İnsan ayrımı yapmadan, Karasu’nun, Kocaali’nin, Hendek’in, Sapanca’nın, Akyazı’nın, Taraklı’nın sorunlarını dile getireceğiz. Biz herkese eşit mesafede olacağız ki, sorunlarımızı daha rahat çözüme kavuşturalım” dedi.

ÖZBUDAK “ BU GÜNE KADAR HİÇ KİMSE SAKARYA’DA NE OLUYOR DEMEDİ”

Sakarya’da bakıyorsunuz, son bir ay içerisinde 25 cinayet oldu diyen Avukat İlker Özbudak “ Bu güne kadar kimse çıkıp bu Sakarya’da ne oluyor demedi? Bu sorunlara hiç bakılmadı. Bu sorunlar hiç incelenmedi, Sakarya’da Uyuşturucu hatsafada. Bunu hepimiz görüyoruz. Hepimiz gözlemliyoruz. Ama bir kişi de çıkıp demiyor ki, burada bu sorun var çözelim, bizler bunları söyleyeceğiz. Kimin ne sorunu derdi varsa, bizler cesur bir yüreklilikle bunların hepsini dillendireceğiz. Bizler cesur insanlarız, bizler başarılı insanlarız, bizler umutlu insanlarız. Hiçbir zaman umudumuzu kaybetmeyeceğiz. Biz buranın en İYİ si olacağız” dedi.

Akyazı İYİ Parti İlçe Teşkilatı İl Başkanı Hüsamettin Atasever’i ağırladı.

Hendek İYİ Parti İlçe Teşkilatı İl Başkanı Hüsamettin Atasever’i ağırladı.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar