Dolar : Alış : 5.2601 / Satış : 5.2696
Euro : Alış : 5.9335 / Satış : 5.9442
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14365 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Parti Sakarya“Sevgi Yürüyüşü” yarın saat 16.00’da

22 Haziran 2018 - 350 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»AK Parti Sakarya“Sevgi Yürüyüşü” yarın saat 16.00’da
AK Parti Sakarya“Sevgi Yürüyüşü”  yarın  saat 16.00’da

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi 23 Haziran Cumartesi günü İl teşkilatıyla düzenlenecek olan “Sevgi Yürüyüşü’ne” davet etti.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, 24 Haziran Genel seçimlerinin Türkiye ve Sakarya siyaset tarihinde kritik bir viraj olduğuna dikkat çekti.

HALKA HİZMET HAK’KA HİZMETTİR

“16 yıl önce çıktığımız hizmet yolunda, girdiği her seçimden zaferle çıkan ve her seçimde yeni bir tarih yazan partimiz, 24 Haziran Genel Seçimleri’nden de aziz milletimizin teveccühü ile zaferle; yine ve yeniden tarih yazarak sandıktan güçlü bir şekilde çıkacaktır” diyerek 24 Haziran seçimleri ile ilgili olarak iddialı konuşan Kılıç; “Halka hizmet, Hak’ka hizmettir felsefesinden taviz vermeyen partimizin 16 yıllık iktidarı döneminde ilimizin almış olduğu 21 Milyar TL’si hizmet ve yatırımlar ile en çok hizmet alan iller arasında yer almamız, bunun en somut örneklerindendir” şeklinde konuştu.

SAKARYA GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

İl Başkanı Fevzi Kılıç; bütün parti teşkilatı ile çalışmalarını gerçekleştirdiklerini kaydederek; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın nihai kararı ile 21 Mayıs tarihinde adaylarımızın açıklanmasının ardından başlayan seçim sürecimizde Milletvekili adaylarımızla, Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kollarımızla, Mahalle ve sandık yönetimlerimizle, Belediye Başkanlarımız, Belediye Meclis üyelerimizle, partimizin kuruluşundan bu güne kadar çeşitli vasıflarla görev almış tüm teşkilat mensuplarımızla ve gönüldaşlarımızla inandığımız hedefler doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ettik ve ediyoruz. Hemen her ziyaretimizde, her temasımızda ve son olarak Partimizin Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizi ziyaretinde partimize gönül vermiş halkımızın meydanlara sığmayan coşkusunda ifade ettiği gibi “Sakarya Gümbür Gümbür” geliyor.

SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ’NE DAVET

Başkan Kılıç, son olarak; “24 Haziran Genel Seçimleri öncesi, seçim çalışmalarımızın sonuna yaklaştığımız 23 Haziran Cumartesi günü saat 16.00’da Adapazarı Belediyesi önünden başlayıp Çark Caddesi sonuna kadar devam edecek olan Sevgi Yürüyüşümüze tüm Sakaryalı hemşerilerimizle bir arada olmayı umut ediyoruz” diyerek tüm Sakarya halkını “Sevgi Yürüyüşü’ne” davet etti.

HABER- Sabahattin BİRİNCİ  05427310404

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar