Dolar : Alış : 5.2810 / Satış : 5.2905
Euro : Alış : 6.0289 / Satış : 6.0397
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 30 Kategoride 13943 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ak Parti Adapazarı İlçe Teşkilatından Çat Kapı Esnaf Ziyareti

08 Kasım 2017 - 158 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Ak Parti Adapazarı İlçe Teşkilatından Çat Kapı Esnaf Ziyareti
Ak Parti Adapazarı İlçe Teşkilatından Çat Kapı Esnaf Ziyareti

Ak Parti Adapazarı İlçe Teşkilatından Çat Kapı Esnaf Ziyareti

AK Parti Adapazarı ilçe teşkilatı Başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu üyeleri teşkilat çalışmaların kapsamında da çat kapı esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor. Yapılan ziyaretlerde simit bizden çay sizden sloganı ile sabah erken saatlerde esnafları ziyaret eden AK Parti Adapazarı ilçe teşkilatı çay ve simit eşliğinde esnafların istek ve şikâyetlerini dinliyor.

Esnaflarla sabah erken saatler de hayırlı işler diyerek başlayan fikir alışverişleri sonucunda esnaflar çat kapı ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiriyor. Siyasetçilerin yalnızca seçim zamanlarında değil normal zamanlarda da halkın içinde olması gerektiğini vurgulayan esnaflar ilçe başkanı Mustafa Ak ve yönetimine seçim olmadığı zamanlarda da yapmış oldukları esnaf ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Başkan Ak, siyasette bizler AK Parti Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi biz Milletimize Efendi olmaya değil hizmetkâr olmaya geldik ilkesi ile hareket etmekteyiz. Vatandaşlarımızın bizlere kolay ulaşabilmesi gerekiyor onun için sürekli vatandaşlarımız ile iç içeyiz. AK Parti olarak başarımızın temelinde milletimiz ile birlikte olmak onların dertlerine ve sıkıntılarına çare bulmak vardır. AK Parti milletimizin partisidir. Bizler millet iradesi dışında bir irade tanımadık milletimizin iradesi ve düşüncesi bizim için çok önemlidir. Ülke olarak önümüzde yeni hedeflerimiz var biz teşkilatlar olarak hükümetimizin yaptıklarını ve yapacaklarını vatandaşlarımıza anlatıyoruz, onların dertlerini sıkıntılarını dinliyoruz, çözüm üretmeye sıkıntılarını gidermeye yardımcı oluyoruz. 2023 hedeflerimize milletimizin desteği ile emin adımlar ile ilerliyoruz, dedi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar