Dolar : Alış : 5.4392 / Satış : 5.4490
Euro : Alış : 6.2032 / Satış : 6.2143
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya12°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 14537 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Radixdent Çekmeköy’de

18 Eylül 2018 - 701 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Radixdent Çekmeköy’de
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Radixdent Çekmeköy’de

Uluslararası standartlarda altyapısı, uzman hekim kadrosu ve  “Hayata Sağlıklı Gülümseyin” mottosu  ile  2014 yılında İstanbul  KARTAL’da  Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti vermeye başlayan RADIXDENT, Eylül ayında  ÇEKMEKÖY Şubesini hizmete açtı. RADIXDENT Çekmeköy kolay ulaşılabilir konumu, tam donanımlı tedavi üniteleri, alanında uzman hekim kadrosu ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile RADIXDENT Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinin 2. Şubesi olarak 4 Eylül tarihinde hasta kabulüne başladı.

Zincir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri arasına iddialı bir şekilde giriş yapan RADIXDENT şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı  Murat AKÇAKAYA RADIXDENT  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve yeni açılan Çekmeköy şubesi ile ilgili şunları söyledi:

  

– Sağlık turizmine büyük önem veriyoruz ve hastalarımızın %25’i gurbetçilerden oluşuyor. RADIXDENT ÇEKMEKÖY şubesi ile ağız ve diş sağlığı turizmini daha da geliştireceğiz. Toplamda 2.350 metrekare kapalı alanda, 29 diş hekimi ve uzman diş hekimi olmak üzere toplam 74 personelle 4 yıldır hasta memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden, kaliteli diş tedavisi hizmeti vermekteyiz. RADIXDENT, Dünya standartlarında kabul görmüş tedavi prosedürleri, modern cihazlarla donatılmış ameliyathanesi ile çocuk, yaşlı, engelli gibi müdahalesi zor hasta gruplarına da kolayca hizmet vermektedir.

RADIXDENT olarak, diş hekimliği tedavilerinde kurumsal standartlarda hizmet verirken, profesyonel idari ve tıbbi insan kaynağı ile yurtiçi ve yurtdışı hasta memnuniyetini ve tedavi başarısını hedeflemekteyiz.

RADIXDENT ailesi olarak 4 yılda 15.000’den fazla hastanın diş tedavisini tamamladık ve onları sağlığına kavuşturduk. Diş hekimlerimiz ve tüm sağlık personelimiz ile birlikte hastalarımızı ailemizden biri yerine koyuyor, bu bilinç ve sorumlulukla diş tedavilerini yapıyoruz. Sadece tedavi öncesi ve tedavi sırasında değil, tedavisini tamamladığımız her hastamızı tedavi sonrasında da kendileri ile iletişime geçerek belli periyotlar ile ağız ve diş sağlıklarını takip ediyoruz.. Hastalarımızın memnuniyetine ve güvenine büyük önem veriyoruz.

RADIXDENT olarak Kartal Merkezimizdeki yoğun ilgiyi ve Çekmeköy-Sancaktepe-Ümraniye bölgesinden gelen talepleri değerlendirdikten sonra daha donanımlı, daha büyük bir bina inşaatı ile yola çıktık. Kısa sürede inşaatı tamamlanan Çekmeköy binamızı uluslararası standartlarda, son teknoloji cihazlar ve ekipmanlar ile donattık. Eylül ayında hizmete açılan RADIXDENT Çekmeköy Şubemizi bölge haklının hizmetine sunmanın heyecanını yaşıyoruz.
Herkesin hayata sağlıklı gülümsemesi dileği ile…

Özel Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2011 yılından bu yana faaliyetini sürdüren Dentalist Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Maya Tıp Merkezi sağlık kuruluşlarının bugüne kadar oluşmuş tüm tecrübe ve değerlerinin bir bütünü olarak 2014 yılı Aralık ayında hizmete açılmıştır.

Merkezimiz genç dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosuyla ağız ve diş sağlığının her branşında hizmet vermektedir. Kurumsal altyapının yanısıra en yeni teknoloji, tıbbi techizat, fiziki şartlar ve modern donanımı ile hastalarına kusursuz hizmet verebilecek teknik yapısını tamamlamıştır.

Merkezimiz; dünya standartlarında kabul görmüş, tedavi prosedürleri, modern cihazlarla donatılmış ameliyathanesi ile çocuk, yaşlı, engelli gibi müdahalesi zor hasta gruplarına da kolayca hizmet verebilecek yeterliliktedir. Bunun yanı sıra diş hekimi korkusu (Dental Fobi) olan hasta gruplarına yönelik sedasyon ünitesiyle tedavide konfor ve rahatlığı sağlar.

Diş hekimliği tedavilerinde kurumsal standartlarda hizmet vermeyi amaçlayan Radixdent, profesyonel idari ve tıbbi insan kaynağı ile yurtiçi ve yurtdışı hasta memnuniyetini ve tedavi başarısını hedeflemektedir. Birikimini ve deneyimini zincir kliniklerle yaygınlaştırmayı ve diş hekimliği algısını değiştirmeyi amaçlamaktadır.

Merkezimiz hakkında daha fazla bilgi almak için galerimizi ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz diş sağlığı alanındaki her konuda sizi bilgilendirecektir.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar